ممنوعیت سپرده بین ایالتی: نسبت سالانه وام به سپرده کشور میزبان

OCC بولتن 2022-17| 28 ژوئن 2022

به من

مدیران عامل تمام بانک های ملی، انجمن های پس انداز فدرال، و شعب و آژانس های فدرال؛ روسای ادارات و ادارات. کلیه کارکنان معاینه و سایر علاقمندان

خلاصه

در 28 ژوئن 2022، دفتر کنترل کننده ارز (OCC)، شورای حکام سیستم فدرال رزرو، و شرکت بیمه سپرده فدرال (با هم، آژانس ها) وام سپرده گذاری کشور میزبان (LTD) را صادر کردند. کمیته هماهنگی خارجی این بخشنامه را برای اطلاع بانک ها صادر می کند1 در مورد نحوه استفاده از این نسبت ها برای تعیین انطباق با بخش 109 قانون بانکداری بین ایالتی Riegle-Neal و قانون کارایی شعب سال 1994 (IBBEA).

عملیات نجات

این دفترچه جایگزین بولتن OCC 2021-25، «ممنوعیت سپرده بین ایالتی: نسبت سالانه وام به سپرده کشور میزبان»، منتشر شده در 21 مه 2021 است.

توجه به بانک های جامعه

بخش 109 IBBEA برای بانک‌های محلی که شعبه‌های بین‌دولتی را پوشش داده‌اند اعمال می‌شود.

بخش 109 در مورد انجمن های پس انداز فدرال اعمال نمی شود.

نکات برجسته

این نسبت ها

  • استفاده از داده‌ها از 30 ژوئن 2021. داده‌ها شامل بانک‌هایی نمی‌شود که برای اهداف CRA به‌عنوان بانک‌های عمده‌فروشی، محدود یا با هدف خاص تعیین شده‌اند.
  • برای مقایسه نسبت با مسئولیت محدود یک بانک در سطح ایالت با نسبت محدود به دولت میزبان بانک ها در یک ایالت خاص استفاده می شود.
  • اطلاعات به‌روزرسانی آخرین بار در 21 مه 2021 منتشر شد.

زمینه

ماده 109 IBBEA استفاده از شعب بین ایالتی را عمدتاً برای تولید سپرده ممنوع می کند. قانون سرمایه گذاری مجدد جامعه OCC (CRA)، به طور خاص، 12 CFR 25، بخش E، “ممنوعیت استفاده از شعبه های بین ایالتی عمدتاً برای تولید سپرده”، الزامات IBBEA، بخش 109 را اجرا می کند. این مقررات شامل تست های خاصی برای تعیین اینکه آیا بانک بین ایالتی به دلیل داشتن شعبه در کشورهای میزبان به طور مناسب وام می دهد.

بخش 109 و 12 CFR 25 IBBEA، بخش E، فرآیندی را برای آزمایش انطباق با الزامات قانونی ارائه می دهد. اولین گام در این فرآیند شامل آزمون نسبت LTD است که نسبت با مسئولیت محدود یک بانک در سطح ایالت را با نسبت LTD در کشور میزبان بانک ها در یک کشور خاص مقایسه می کند. مرحله دوم در صورتی انجام می‌شود که نسبت با مسئولیت محدود در سطح ایالتی بانک کمتر از نصف نسبت منتشر شده برای آن ایالت باشد یا اگر داده‌ای برای انجام مرحله اول در بانک موجود نباشد. مرحله دوم مستلزم آن است که OCC تعیین کند که آیا بانک به طور معقولی به تامین نیازهای اعتباری جوامعی که شعب بین المللی بانک به آنها خدمات می دهند کمک می کند یا خیر. بانکی که هر دو مرحله را رد کند مشمول جریمه های OCC می شود.

نسبت های LTD سالانه منتشر می شود و با الزامات بخش 109 IBBEA مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر

لطفاً با دفتر نظارت خود یا کارکنان سیاست وام دهی منصفانه CRA و OCC با شماره (202) 649-5470 تماس بگیرید.

Grovita N. Gardiner
معاون ارشد سیاست نظارت بانکی

لینک های مربوطه

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channel