منچستر 1-1 اورتون ، پایان تلخ نیمکت رونالدو

[ad_1]

به گزارش “ورزش 3” ، منچستریونایتد امروز میزبان اورتون در اولدترافورد بود. مبارزه تیم های چهارم و پنجم جدول که با 13 امتیاز برتری موقت داشتند. برنده بازی به طور موقت به بالای جدول رفت و البته شیاطین سرخ شانس بیشتری برای برد داشتند.

اوله گونار سولسک ، سرمربی یونایتد. R Young Boys 5 نسبت به بازی قبلی تغییر کرد و به کریستیانو رونالدو و پل پوگبا استراحت داد. هر دوی آنها از امروز روی نیمکت کار کردند.

منچستر شروع خوبی داشت ، اما سولومون رونو مهاجم اورتون در دقیقه 10 نزدیک به یک شد ، اما رافا واران در وقت خود دخالت کرد و توپ را به کرنر تبدیل کرد.

پنج دقیقه بعد ضربه سر کین از کنار دروازه به بیرون رفت و در دقیقه 20 ضربه سر ادیسون کاوانی توسط جردن پیکفورد دروازه بان اورتون از خط خارج شد.

بهترین تیم میدان ، منچستر در دقیقه 43 گلزنی کرد. پاس درخشان برونو فرناندز از آنتونی مارشال در سمت چپ محوطه جریمه و ضربه زیبای او به قوس دروازه اورتون چسبید تا به میزبان فرصت خروج از رختکن را بدهد.

اورتون در نیمه دوم پیش افتاد ، اما موقعیت خاصی روی دروازه یونایتد ایجاد نکرد. گیدئون سانچو و رونالدو در دقیقه 56 جانشین مارشال و کاوانی شدند.

منچستر بر این بازی مسلط بود و اورتون با زدن گل دوم بازی را به تساوی کشاند.

حرکت و پاس خوب عبدالله دوکائوره ​​به اندرو تاونسند کمک کرد توپ را با یک نگاه و ضربه زمینی از روی دروازه بان اسپانیایی تک به تک به گوشه دروازه ارسال کند. سولشر در دقیقه 70 پل پوگبا را به زمین فرستاد.

در دقیقه 74 ، حرکات تکنیکی سانچو و ارسال فوق العاده رونالدو فرصت خوبی برای گلزنی به فوق ستاره پرتغالی داد اما ضربه پای چپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

Nd در دقیقه 2 با یک گل روی پاس فنی و قطع شوت پوگبا خطرناک وارد اوت شد.

اورتون گل دوم را در دقیقه 85 به ثمر رساند اما گل ییری مینا به دلیل دخالت VER آفساید اعلام شد. او یک قدم جلوتر بود که تام دیویس پاس ارسال کرد.

بازیکن در دقیقه 0 ، ارسال رونالدو برای سانچو با شوت آهسته این بازیکن همراه شد اما دروازه بان اورتون به راحتی توپ را در آغوش گرفت.

این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید و یونایتد دو امتیاز مهم را از دست داد.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما