مهاجری: امروز به مصاف استقلال خوشگل – ورزش سوم رفتیم

کد خبر: 1841260
سپتامبر 08, 1401 در 23:46
5.3 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

ظرفیت محدود است

مدیر فنی مسجد نفت سلیمان از عملکرد شاگردانش مقابل استقلال تمجید کرد.

مهاجری: امروز مقابل استقلال خوشگل بازی کردیم

رضا مهگیری، مدیر فنی مرکز نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پس از دیدار با استقلال گفت: ابتدا باید به حاضران بگویم خسته نباشید. ” فضای خوبی ایجاد کردند و این نشان داد که سخنان من به عنوان مدیر هنری مسجد نفت سلیمان گمراه کننده نبوده است. امروز 90 درصد ورزشگاه مال ما بود و 10 درصد حق میزبانی از استقلال را به آنها دادیم. ورزشگاه جو خوبی داشت و همین جو به ما کمک کرد تا در مسابقه بمانیم. بازی پیچیده و تاکتیکی بود و خدا را شکر توانستیم از شرایطی که داشتیم استفاده کنیم. ما اهدافی را تعیین می کنیم که باید به آن می رسیدیم، و جایی که باید عقب می افتادیم. سازماندهی کرده ایم. به جز پنج دقیقه آخر که استقلال بازی طولانی را برای رسیدن به گل انتخاب کرد، در دقایق دیگر بچه ها خوب بازی کردند، می گویم خسته نباشید. من دست هر دو را قبول دارم.
وی افزود: امیدوارم بتوانیم این انگیزه را در همه مسابقات حفظ کنیم. کار سختی است، ظرفیت محدودی داریم، اما به شما قول می دهم که تیم ما روز به روز پیشرفت خواهد کرد، اما ما نیاز به حمایت و حمایت روانی و مالی داریم، انشالله این اتفاق بیفتد و شرمنده مردم نباشیم، هواداران و رسانه ها در پایان فصل.
مدیر فنی مسجد نفت سلیمان درباره تنها شکستی که متحمل شدند گفت: از دست دادن پکان را می توانیم تصادف بدانیم. من به این باور رسیده ام که اگر یک قدم به عقب برداریم مجازات می شویم. امروز بچه ها جنگیدند، در دعوا از تاکتیک ما استفاده کردند و توانستیم بازی زیبا و غرور آفرینی انجام دهیم. درست است که بازی بدون گل به پایان رسید، اما موقعیت ها بیشتر از بازی 2-2 بود. هر دو دروازه بان خوب کار کردند و مهاجمان کمی بی دقت بودند، اما این چیزی از ارزش های هر دو تیم به خصوص تیم ما کم نمی کند. تا پایان لیگ راه زیادی در پیش داریم و امیدوارم هر روز بهتر شویم.
مهگیری درباره تصمیم داور توضیح داد: به تیم داوری خسته نباشید می گویم. انتظار داشتیم او به نفع ما سوت بزند، اما همیشه به او احترام می گذاشتیم. نگران نباشید امیدوارم همچنان موفق باشند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم