مهر ایران بار دیگر برنده بالاترین نشان مسئولیت اجتماعی شد

ایران سیل برای دومین سال متوالی در دومین دوره «جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» موفق به کسب «جایزه 6 ستاره مسئولیت اجتماعی» و «جایزه سفیر و مروج روابط عمومی برای مسئولیت اجتماعی» شد. “

به گزارش روابط عمومی ایران، مراسم اختتامیه این جشنواره شامگاه دوشنبه 10 مرداد 1401 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.

محمدمهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت حراست، دکتر بهمن عشقی دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران و جمعی از مدیران و فعالان حوزه روابط عمومی. حاضر در این مهمانی

در بخشی از این مراسم پیام خانم تسوکو سوکی هارا رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی قرائت شد و حضار به تماشای سخنرانی تصویری پروفسور ف. مسئولیت اجتماعی شرکت.

در این مراسم نشان 6 ستاره CSR به ایران سل و روابط عمومی نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی به دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایران سل اعطا شد.

ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با دریافت این دو جایزه توانست پیشتاز برگزیدگان این جشنواره باشد و بالاترین جایزه را برای این جشنواره در حوزه مسئولیت اجتماعی کسب کند.

دومین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با هدف بهبود و ارتقای فعالیت‌های مسئولیت‌پذیری اجتماعی در سازمان‌ها و شرکت‌ها، تقویت مولفه‌هایی از جمله مسئولیت‌پذیری اجتماعی، ارتقای تعامل با ذینفعان داخلی و خارجی، پایداری فعالیت‌های مسئولیت‌پذیری اجتماعی و توجه در علاوه بر کمک های خیریه، روابط عمومی بنیاد فرهنگی آرمان تأسیس شد.

در این جشنواره به ارتباط روابط عمومی با حوزه مسئولیت اجتماعی شرکت ها توجه شد و در ارزیابی ها، تعامل هدفمند، سازمان یافته و سیستماتیک با ذی نفعان مختلف سازمان و اجرای الگوهای بین المللی در فضای کسب و کار ایران انجام شد. در نظر گرفته شده.

ایرانسل اولین ارائه دهنده 5G در ایران و پیشگام در کاهش شکاف دیجیتال، ارائه خدمات ارتباطی و تلاش برای رفع محرومیت های ارتباطی در سطح کشور به ویژه در مناطق محروم طی سال های اخیر با انجام فعالیت های گسترده از جمله ساخت و ساز و بازسازی مدارس در مناطق آسیب دیده از سیل. درختکاری و کمک به کاهش ردپای کربن، اهدای بسته های اینترنتی رایگان به گروه های مختلف در زمان شیوع ویروس کرونا، ایجاد اولین مرکز تماس با مشتریان ویژه ناشنوا با هدف تلاش برای بهبود پاسخگویی به گروه های توانمند، حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها. و غیره برای ارائه خدمات به مشترکین و اعضای جامعه در زمینه سرمایه گذاری و مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR-CSI).

ایران سیل نیز سال گذشته «گزارش پایداری کسب و کار» خود را برای اولین بار در صنعت ICT ایران منتشر کرد. این گزارش بر بررسی تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی کسب و کار ایرانسل بر جامعه ایران و مروری کوتاه بر شاخص ها، تلاش ها، دستاوردها و چالش های ایرانسل در رصد و مدیریت اثرات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی کسب و کار ایرانسل می پردازد. با در نظر گرفتن مبانی طراحی، استخراج، ارزیابی و در نهایت مقایسه سالیانه شاخص های عملکرد سازمان در موضوع «پایداری» و «کسب و کار مسئولانه» قرار دارد.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما