مونترال ژوراج اسلافکوفسکی را شماره 1 در درفت NHL انتخاب می کند

سن خوزه در اولین پیش نویس مدیر کل مایک گریر حرکت کرد که این هفته این کار را به دست گرفت و اولین مدیر کل سیاه پوست تاریخ لیگ شد. کوسه ها انتخاب شماره 11 را برای شماره های 27، 34 و 45 به آریزونا فرستادند. آریزونا مهاجم کانر جیک، برادر سیاتل سنتر مورگان جیک را انتخاب کرد.

آریزونا همچنین یک قرارداد تجاری با ادمونتون منعقد کرد و زک کاسیان، شماره 29 و دو انتخاب آینده را در ازای شماره 32 در قراردادی که به اویلرز مقداری سقف حقوق می داد، به دست آورد. کایوت ها ماوریک لاموروکس مدافع کانادایی را برای رده بیست و نهم انتخاب کردند و ادمونتون وینگر کانادایی رید شفر را با آخرین انتخاب از دور اول انتخاب کرد.

پس از اینکه اسلافکوفسکی و نمک بیشترین جذب را از اسلواکی به خود اختصاص دادند، راتگر مک گروتی با کسب رتبه چهاردهم به وینیپگ جتس، تاریخ هاکی نبراسکا را ثبت کرد. مک گاراتی، مهاجم متولد اوماها، به بهترین بازیکن بازاریابی از ایالت تبدیل شد.

کمیسر NHL، گری بتمن، اولین پیش نویس شخصی خود را از سال 2019 به زبان فرانسوی با گفتن “Bon soir, Montreal” باز کرد. وقتی هواداران او را هو کردند، طبق سنت، او گفت: “از استقبال شما متشکرم. این بازگشت به حالت عادی است.”

همچنین اولین باری بود که تیم میزبان از زمانی که تورنتو میپل لیفز وندل کلارک را در سال 1985 انتخاب کرد، اولین بار بود. با میزبانی مونترال مسابقات، برگ‌ها در طول این نام‌گذاری با صدای بلندترین صداها را دریافت کردند و برخی در میان جمعیت شعار “67” سر دادند. با اشاره به سال گذشته تورنتو قهرمان جام استنلی شد.

مرگ‌های اخیر هاکی قبل از اینکه کانادایی‌ها از ساعت خارج شوند نیز شناسایی شده‌اند. پیتمن از حاضران در سکوها خواست یک دقیقه سکوت برای مدافع بازنشسته برایان مارشمن، که روز چهارشنبه در سن 53 سالگی در مونترال درگذشت، جایی که او به عنوان کاشف سن خوزه در خدمت سربازی بود، سکوت کنند. گریر، هم تیمی سابق مارسمن، قبل از اینکه شارکز فیلیپ بیستد، مرکز سوئدی را در شماره 27 انتخاب کند، به او ادای احترام کرد.

گای لافلور و مایک بوسی، بچه های تالار مشاهیر، که هر دو در ماه آوریل درگذشتند، نیز برای جمعیت سخنرانی کردند.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما