مگوایر: سالشر یک اسطوره بود و خواهد ماند

[ad_1]

کد خبر: 1793657/52

زمان: 18:02
1400/09/01

هدیه: 1,702

Wet به حمایت از ما ادامه خواهد داد

هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد، نظرات جالبی در مورد سرمربی سابق این تیم ارائه کرد.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد فردا شب در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا میهمان ویارئال خواهد بود. هر دو تیم 7 امتیازی هستند و آتلانتا با 5 امتیاز پشت سر آنهاست. در واقع شرایط روی جدول به گونه ای است که شکست یونایتد در بازی فردا می تواند شیاطین سرخ را نیز به خطر بیندازد. تیمی که پس از اخراج وت گونار سالشر شرایط سختی دارد و وضعیت چندان خوبی ندارد.

هری مگوایر کاپیتان منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل ویارئال گفت“فکر می‌کنم همیشه فراز و نشیب‌هایی در فوتبال وجود دارد و این سخت‌ترین زمان برای همه در بحث باشگاهی است. همه چیز به صورت فردی یا تیمی خوب پیش نرفت. ما باید چیزی را در درون خود پیدا کنیم.

دوران سختی به عنوان بازیکن بود. ما برای رئیس احترام زیادی قائل بودیم و با هم به چالش کشیده شدیم. دیروز حرف زدن با ما برایش خیلی سخت بود. نتایج روز شنبه خوب به نظر نمی رسید، اما در کل نتایج اخیر ما بد بوده است. البته اوله برای آنها هزینه کرد و ما مسئولیت بزرگی داریم.»

مگوایر همچنین درباره آخرین گفتگوی اوله گونار سولسکیر با بازیکنان منچستریونایتد اظهار نظر کرد: “ما با هم بودیم و تمام تلاش خود را انجام دادیم. ما به تلاش خود ادامه خواهیم داد و می خواهیم موفق شویم. مربی آمد و با ما صحبت کرد و لحظه بسیار احساسی بود. این یک افسانه است. همین بود و خواهد ماند.” یک افسانه. او به ما موفقیت داده است و به حمایت از ما ادامه خواهد داد. آنها می خواهند ما برنده شویم.”

مگوایر در نهایت گفت: “بازیکنان باید مسئولیت همه چیز در داخل و خارج از زمین را بپذیرند. ما همیشه با هم بوده ایم و اکنون بسیار ناامید هستیم. می خواهیم باشگاه را به جایی که بود برگردانیم.”

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم