میلان 3-1 دینامو: درخشش محرمی مانع از شکست نشد – ورزش 3

کد خبر: 1843766
سپتامبر 23 1401 در 23:18 |
15 هزار بازدید |

3
نقطه نظر

مایک مینیان مقابل یک بازیکن ایرانی برای گلزنی در سن سیرو

دیناموزاگرب در حضور صدیق محرم در دقیقه 63 مغلوب میلان شد و دست خالی به کرواسی بازخواهد گشت.

میلان 3-1 دینامو: درخشش محرمی مانع شکست نشد

به گزارش “وره سی”، در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میلان در ورزشگاه سن سیرو میزبان دیناموزاگرب بود و موفق شد با نتیجه 3-1 از سد حریف خود بگذرد و به صدر جدول صعود کند. ترتیب.

اولین فرصت این دیدار در دقیقه ششم به دست آمد. ضربه سر ساندرو تونالی از روی تیر افقی دروازه سازان السیل عبور کرد. دقایقی بعد ضربه اولیویه ژیرو از سمت چپ دروازه دینامو به بیرون رفت. شوت میسلاو اورسیچ در دقیقه 15 که از سمت چپ دروازه مایک مینیان به بیرون رفت واکنش میهمان به خوش شانسی میلان بود.

یک دقیقه بعد پاس صادق محرمی به لوکا ایوانچیچ رسید اما ضربه او وارد دروازه حریف نشد. در دقیقه 20 رافائل لیائو روی محوطه جریمه دینامو یک حرکت تند و ضد حمله سریع انجام داد و صدیق محرمی با ضربه ای عالی توپ را به کرنر فرستاد و مانع از گلزنی میلان شد.

در دقیقه 22 بناسر صاحب موقعیت شد که ضربه دومینیک لواکویچ مدافع دینامو را دفع کرد. لحظاتی بعد ضربه لیائو از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 28 صادق محرمی یک موقعیت عالی برای گلزنی به دست آورد. او پس از ورود به محوطه جریمه ضربه خود را به سمت دروازه زد اما مینیان ضربه خود را به کرنر فرستاد.

تلاش میلان برای رسیدن به گل از سر گرفته شد. در دقیقه 31 ضربه سر ژیرو با مهار دروازه دینامو دفع شد. یک دقیقه بعد شوت بناسر به بیرون رفت. در نهایت حملات میلان در آخرین دقیقه نیمه اول نتیجه داد. پاس توموری در داخل محوطه جریمه به رافائل لیائو رسید و با اشتباه مدافع دینامو از زمین خارج شد و داور یک ضربه پنالتی برای میلان اعلام کرد.

اولیویه ژیرو پشت این ضربه پنالتی ایستاد و برخلاف جهت مدافع دینامو آن را تبدیل به گل کرد تا اینکه میلان در نیمه اول با برتری 1-0 به رختکن رفت. در ابتدای نیمه دوم میلان موفق به زدن گل دوم شد. حرکت خیره کننده لئو از سمت چپ با ضربه سر ملوان سازان دروازه را کنار زد و این بازیکن با دو گل به زیبایی اختلاف را رقم زد.

دینامو در دقیقه 55 موفق شد یکی از گل ها را جبران کند. حرکت دو نفره و حرکت خیره کننده پتروویچ و اورشیچ در محوطه جریمه موقعیتی را به وجود آورد که اورشی موفق شد با یک ضربه دقیق توپ را از کنار دروازه میلان عبور دهد و فاصله را قطع کند.

در شرایطی که دینامو امیدوار بود بازی را به تساوی بکشاند، گل سوم میلان با شوتی به دست تیم میهمان بود. یک حرکت خوب دیگر از سمت چپ میلان و پاس تئو هرناندز به توماسو پوبگا رسید و این بازیکن ضربه محکمی را زیر قوس دینامو زد و تبدیل به گل سوم میلان شد.

در نهایت حملات دو تیم راهی به دروازه نیافت و میلان موفق شد با نتیجه 3-1 از سد دینامو گریب بگذرد و با چهار امتیاز به صدر جدول رده بندی گروه صعود کند.

صدیق محرمی بازیکن تیم دیناموز غرب ایران در این دیدار 63 دقیقه در ترکیب خود حضور داشت. او در این دیدار 34 بار توپ را لمس کرد و 90 درصد پاس هایش درست بود. محرمی پاس مهمی به هم تیمی هایش داد و با 2 پاس عرضی و پاس بلند خود برای آنها موقعیت ایجاد کرد.

محرمی نیز داخل جعبه مورد اصابت گلوله قرار گرفت که با مینیان مواجه شد. این بازیکن همچنین یک مداخله موفق در بازی به دست آورد که دروازه تیمش را نجات داد و امتیاز 6.6 Sofa را به دست آورد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما