می خواستم لوئیس سوارز را در خیابان بزنم

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، سوارز در جریان بازی منچستریونایتد و لیورپول در آنفیلد در سال 2011 به توهین نژادپرستانه به پاتریس اورا متهم شد.

در نتیجه اتحادیه فوتبال انگلیس او را به پرداخت 4040000 جریمه نقدی و 8 بازی با تیمش محروم کرد.

با وجود محرومیت، لیورپول تصمیم گرفت از بازیکن خود حمایت کند و قبل از بازی مقابل ویگان، بازیکنان پیراهنی با عکس، نام و شماره لوئیس سوارز به تن کردند. باشگاه همچنین بیانیه ای صادر کرد و گفت که این رای یک شوک و خشم بود.

او اکنون ادعا می کند که از حمایت لیورپول از حرکت سوارز ناراحت بوده است. مدافع سابق یونایتد به پادکست سرمربی تیم گفت: “یک روز که در خیابان منچستر قدم می زدم، برادرم متوجه مکانی شد و گفت لوئیس سوارز آنجاست. من با دو برادرم بودم.” به او نگاه کردم و فکر کردم. وقت انتقام بود.”

او ادامه داد: سوارز به راه رفتن ادامه داد و من همسر و فرزندانش را پشت سرش دیدم. پشتم را به او کردم و با خودم گفتم حتی اگر با او کاری کنی جلوی خانه اش نمی توانی. بنابراین پشیمان نیستم زیرا فکر می کنم اگر این کار را می کردم بدتر می شد. من آن روز هیچ کاری نکردم.

“من به خودم بسیار افتخار می کنم زیرا مدام از خودم می پرسیدم آیا او را بکشم؟” اما در نهایت به خودم گفتم که این بازی مهمی است و همه بچه ها آن را تماشا می کنند و مردم متوجه نمی شوند که چرا این کار را انجام دادم. در نیمه دوم مدام به خودم می گفتم کاری نکن، کاری نکن. من اهل ورزش نبودم. بعد از بازی نشستم و فرگوسن پرسید چه اتفاقی افتاده است. و دخیا به او گفت که سوارز به من توهین کرده است.

با این حال بازیکن سابق فرانسوی مدعی است که سوارز را بخشیده است: “بله، او را بخشیدم. اینها نکات یادگیری است. هیچکس نژادپرست به دنیا نمی آید.”

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما