نامه جدید اریک کانتونا; می خواستم کمک کنم اما اجازه ندادند

به گزارش دیلی میل، اریک کانتونا در مصاحبه با مجله انگلیسی اتلتیک مدعی شد که به منچستریونایتد به عنوان مدیر فوتبال به این تیم کمک کرده است اما اد وودوارد، مدیر اجرایی سابق شیاطین سرخ به او نظر منفی داد. پاسخ. کانتونا در اواخر سال 2021 و اندکی قبل از استعفا با وودوارد ملاقات کرد و در همان زمان سمت مدیر فوتبال باشگاه به او پیشنهاد شد که او نپذیرفت.

کانتونا گفت: سال گذشته به باشگاه پیشنهاد دادم مسیر خود را تغییر دهد. اد وودوارد در بازاریابی عالی است، اما در فوتبال نه. یونایتد باید یک مدیر بازرگانی و مالی و یک مدیر فوتبال داشته باشد که مسئول تصمیم گیری در مورد مسائل فنی باشد. به همین دلیل به آنها پیشنهاد دادم که مدیر فوتبال باشگاه شوم. من چندین بار با وودوارد ملاقات کردم، اما او پیشنهاد من را نپذیرفت. هنوز فکر می کنم من یا هر کس دیگری باید مدیر فوتبال منچستریونایتد باشد. این فرد باید یک باشگاه باشد که هم باشگاه و هم فوتبال را خوب بشناسد. مسئولان باشگاه نمی خواستند من مدیر فوتبال باشگاه شوم. آنها از من درخواست نکردند اما هواداران باید بدانند که من به منچستر سفر کرده ام تا به آنها کمک کنم تا در دهه های آینده شانس موفقیت داشته باشند.

این بازیکن 56 ساله بین سال های 1992 تا 1997 که بازنشسته شد، 185 بازی برای منچستریونایتد انجام داد و 82 گل به ثمر رساند. پس از بازنشستگی بازیگر شد و در چندین فیلم بازی کرد. با این حال، او همچنین از وضعیت غیر جالب شیاطین سرخ پس از بازنشستگی سر الکس فرگوسن در سال 2013 آگاه بود و بنابراین امیدوار بود که کاری شخصی برای تیم سابقش انجام دهد.

کانتونا افزود: “من احساس گناه می کردم که نتوانستم به باشگاه کمک کنم تا وضعیت خود را بهبود بخشد.” به همین دلیل با خودم گفتم: “من همه چیز را به مدت پنج سال کنار می گذارم و 100% روی کمک به باشگاه تمرکز می کنم. من یکی از این افراد هستم، اگر تمام تمرکزم را روی یک کار متمرکز کنم، آن را به خوبی انجام خواهم داد. دیگر وجدان نداشته باش، زیرا من تمام تلاشم را کردم. برای کمک به باشگاه. بنابراین هیچکس نمی تواند بگوید من نمی خواهم به منچستریونایتد کمک کنم. خود باشگاه این کار را نمی کند. انتخاب با آنها بود. من کارم را انجام دادم. بهترین.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما