نتایج نظرسنجی ژانویه از AMD و داستان لغزنده آمپر – Zoomit بازگشته است.

[ad_1]

پس از یک هفته تاخیر، سرانجام نتایج نظرسنجی ماهانه استیم در زمینی سخت و نرم منتشر شد. ماه گذشته، AMD و Windows 8 و Achilles Quest 2 در نظرسنجی معرفی شدند. در این شرایط است که گرافیک‌بازان Anvidya Empire شادی را روی رایانه‌های Romezi نمی‌پاشند.

در حوزه انتخابیه، AMD پس از کاهش تعداد قابل توجهی از کاربران در 7 دسامبر (7 دسامبر)، که پشت خرید سهام اینتل از 2 آگوست بود، می تواند احیا شود. بر اساس نتایج نظرسنجی، در ماه ژانویه، تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی اینتل بیش از 2/3 درصد کاهش یافته و تعداد کاربران Red Team افزایش یافته است. بنابراین سهم کل تیم قرمز به 2/3 درصد رسیده است.

نتایج نظرسنجی Steam

در زمینه کارت گرافیک اکثر فرآیندهایی که در چند ماه اخیر شاهد آن بوده ایم تکرار نمی شود. آذینرو، نتایج ژانویه با تغییر همراه بود. کارت گرافیک سری رومیزی RTX 3000 که با افزایش تعداد کاربران روبه رو شد روزهای خوشی را سپری کرد و مدل های 3070 و 3060 و 3060 نیز تعداد کاربران خود را از دست دادند. گرافیک RTX 3090 و 3070 Ti بدون تغییر باقی ماندند.

فقط RTX 3080 گرافیک 2/1 درصد رشد داشته است با این حال، کارت RTX 3080 2/3 درصد رشد کرد. بر اساس نتایج نظرسنجی، کارت گرافیک RTX 3050 Ti 2/3 درصد رشد داشته است. اما تنها کارت گرافیک کارت آمپر دسکتاپ که بیشتر مورد توجه قرار گرفت Graphic RTX 3050 بود که 2/3 درصد رشد داشت.

نتایج نظرسنجی Steam

نتایج برای همه انواع لپ تاپ های گرافیکی Empire کاملاً متفاوت بود. لپ‌تاپ‌های گرافیکی RTX 3060 و 3080 با نرخ رشد 2/3 و 2/3 درصدی به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند و بهترین عملکرد ماه را از آن خود کردند. با این حال، در نگاه اول، گرافیک GTX 1650 با خوشحالی یک چهارم رشد کرد.

“آرایش برتر کارت گرافیک ذخیره شده یک ماه پیش” به جز RTX 3060 که خود را بالاتر می برد. در گرافیک AMD کارت گرافیک RAD 6700 XT نیز شامل کارت اصلی RDNA 2 در همین دسته می شود.

نتایج نظرسنجی Steam

مقالات مرتبط:

نتایج نشان می دهد که ویندوز عملکرد بهتری از ویندوز داشته است و بیش از 2/3 درصد از شرکت کنندگان آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت را در ژانویه انتخاب کرده اند. علاوه بر این، بیش از یک چهارم شرکت کنندگان در سیستم دارای 8 گیگابایت حافظه رم و تعداد کاربران مجهز به سیستم مجهز به 2 گیگابایت حافظه رم هستند.

در عین حال، نظرسنجی ها نشان می دهد که 2/3 درصد از همه شرکت کنندگان دارای واقعیت مجازی هستند که تقریباً نیمی از آنها (تقریباً 2/3 درصد) مدل Oculus Quest 2 را دارند که اکنون به عنوان Meta Quest شناخته می شود.

نظر شما در مورد نتایج نظرسنجی چیست؟

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما