نشریه OCC بر مشارکت بانک در سرمایه‌گذاری مجدد جامعه و انعطاف‌پذیری تمرکز دارد

بیانیه مطبوعاتی 2022-36 | 7 آوریل 2022

واشنگتن – دفتر کنترل ارز (OCC) امروز آخرین نسخه خود را منتشر کرد سرمایه گذاری های توسعه جامعه خبرنامه، “شرکای بهبودی: سرمایه گذاری مجدد جامعه و انعطاف پذیری.”

این نسخه از سرمایه گذاری های توسعه جامعه این نشان می‌دهد که بانک‌ها چگونه با مؤسسات مالی توسعه اجتماعی، مؤسسات سپرده‌گذاری اقلیت، و سایر گروه‌های اجتماعی برای کمک به بازسازی جوامعی که پس از همه‌گیری کووید-۱۹ و بلایای طبیعی بهبود می‌یابند، همکاری می‌کنند.

این خبرنامه سه برنامه اضطراری فدرال را توضیح می‌دهد که وام‌ها، کمک‌های بلاعوض و سایر منابع را به جوامع اقلیت با درآمد کم و متوسط ​​و مشاغلی که از اثرات نامتناسب این همه‌گیری بهبود می‌یابند، ارائه کرده است. این خبرنامه مشارکت بین بانک و جامعه را که به بازسازی جوامع در پی بلایا و همه‌گیری کمک کرده است، برجسته می‌کند. این مشارکت‌ها درس‌هایی در مورد اینکه چگونه همکاری بانکی می‌تواند به جوامع کمک کند تا از طریق سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی، برای بحران‌های آینده بهتر آماده شوند، ارائه می‌دهد.

این نسخه از سرمایه گذاری های توسعه جامعه بخشی از مجموعه ای از منابع در دسترس بانک های علاقه مند به کاوش در توسعه جامعه و فرصت های گنجاندن اقتصادی در جوامع خود. این منابع در http://www.occ.gov/communityaffairs موجود است. بانک هایی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت ها هستند می توانند با افسران امور جامعه منطقه OCC واقع در سراسر کشور تماس بگیرند.

لینک های مربوطه

اتصال رسانه

برایان والش
(202) 649-6870

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما