نظرات عجیب توپ طلا; آرژانتین – لواندوفسکی


به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی دوشنبه شب برای هفتمین بار برنده توپ طلا شد. او توانست بیشترین رای را به دست آورد و باز هم با 33 امتیاز نسبت به رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن، بهترین بازیکن سال شد. خبرنگاران منتخب فوتبال فرانسه از سراسر جهان توانستند به 5 گزینه رای دهند و به هر یک امتیاز ویژه داده شد و طبق معمول شاهد آرای عجیبی بودیم.

به عنوان مثال، 10 خبرنگار از 170 روزنامه نگار از جمله چاد، توگو، ماداگاسکار، کومور، تونس و تاهیتی، کریم بنزما، ستاره رئال مادرید را به عنوان بهترین بازیکن انتخاب کردند. به گفته آلفردو رلانیو، نماینده اسپانیا، کریم یکی از این پنج گزینه بود، اما جالب است بدانید که انریکه وولف، نماینده آرژانتین با سابقه بازی در رئال، روبرت لواندوفسکی را در 5 گزینه خود قرار نداده است. گزینه ها

طبیعتا لیونل مسی گزینه شماره یک او بود اما از رای دادن به ستاره پنجم لهستانی خودداری کرد. ولف می دانست که لواندوفسکی جدی ترین حریف مسی است و به همین دلیل قصد داشت شانس او ​​برای رسیدن به فوق ستاره پاری سن ژرمن را کاهش دهد. در مجموع 25 روزنامه نگار در 5 رای خود لواندوفسکی را به حساب نیاوردند.

به جز موریتانی، هیچ روزنامه نگاری از یک کشور عرب زبان برای اولین بار به رابرت لواندوفسکی رأی نداده است. گزارشگر پرتغالی به کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی رای نداد. نمایندگان ایران همچنین به ترتیب به روبرت لواندوفسکی، لیونل مسی، آنگولو کونته، جانلوئیجی دوناروما و لئوناردو بونوچی رای دادند.

نکته جالب دیگر این است که نماینده برزیل نام لئو مسی را در بین 5 گزینه خود قرار نداده است. هیئت ازبکستان نیز کیلیان امباپه را به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب کرد.

آرای نهایی توپ طلای 2021:

1. لیونل مسی (آرژانتین، بارسلونا، پی اس جی)، 613 امتیاز

2. روبرت لواندوفسکی (لهستان، بایرن مونیخ)، 580 امتیاز

3. جورجینو (ایتالیا، چلسی)، 460 امتیاز

4. کریم بنزما (فرانسه، رئال مادرید) 239 امتیاز

5. آنگولو کانته (فرانسه، چلسی)، 186 امتیاز

6. کریستیانو رونالدو (پرتغال، یوونتوس، منچستریونایتد)، 178 امتیاز

7. محمد صلاح (مصر، لیورپول)، 121 امتیاز

8. کوین دی بروین (بلژیک، منچسترسیتی)، 73 امتیاز

9. کیلیان امپه (فرانسه، پاری سن ژرمن)، 58 امتیاز

10. جانلوئیجی دوناروما (ایتالیا، آث میلان، پاری سن ژرمن)I)، 36 نمره.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم