نظر | بله، رمزگذاری دوباره خراب شد. بلاک چین زنده خواهد ماند.

با شتاب گرفتن مارپیچ مرگ Terra Luna، حامیان آن، معروف به “دیوانه‌ها” بین وحشت و امید به سر می‌برند، زیرا آقای Kwon بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین را در تلاش برای بازگرداندن ثبات به سیستم بیل زد. “گسترش سرمایه بیشتر – پسران ثابت، توییت کرد.

اما در نهایت، جریان نقدی کافی برای جبران این خروج وجود نداشت، درست مانند اداره بانک‌های معمولی، و این آزمایش خاص جایگزینی اعتماد با ریاضیات در پایان بود. از میان هزاران آزمایش ناموفق کریپتو، Terra Luna به عنوان یکی از بزرگ‌ترین آنها شناخته می‌شود که نزدیک به 60 میلیارد دلار ارزش کل بازار را به خود اختصاص داده است.

مخالفان سرسخت ارزهای دیجیتال برای جشن مرگ بلاک چین عجله کردند و اصرار داشتند که همه ارزهای دیجیتال تقلبی هستند. این منتقدان تصویر آینه ای از طرفداران به همان اندازه غیر واقعی در آن سوی طیف هستند: آزادی خواهان رمزپایه که خواهان جهانی مالی بدون قوانین هستند.

بازیگران مسئول در بازار ارزهای دیجیتال برای سال‌های متمادی خواستار و کمک به توسعه چارچوب‌های قانونی معقول هستند. بستر مقررات رمزنگاری از قبل وجود دارد. در ایالات متحده، آژانس های فدرال مانند شبکه اجرای جرایم مالی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، و کمیسیون معاملات آتی کالا در سال 2013 شروع به بررسی جنبه های جداگانه تجارت و مالیات کردند. در ماه اکتبر، وزارت دادگستری تشکیل کمیته ملی را اعلام کرد. تیم اجرایی کریپتو فهرست کلاهبرداران کریپتو که به زندان رفته اند از تعداد بانکداران زندانی در ایالات متحده به دلیل نقششان در بحران مالی سال 2008 فراتر رفته است.

در روزهای اولیه اینترنت، فضای سیرک نادیده گرفتن خطراتی را که در راه بود – سرمایه داری نظارتی و جاسوسی غیرقانونی دولت در میان آنها – که پیامدهای جهانی وخیم به دنبال داشت را آسان کرد. در زمان معین، مقررات وضع شد: چارچوب‌های حریم خصوصی، مانند برخی مفاد قانون Gramm-Leach-Bliley در سال 1999 در ایالات متحده و GDPR 2016 در اروپا، و حفاظت از گفتار مانند بخش 230 قانون نجابت ارتباطات. .

در همان زمان، شاهکارهای اینترنت چند برابر شد، و جادویی که اکنون به ظاهر غیرقابل توجه است: نقشه جهان، خیابان به خیابان، در جیب شما. ترجمه همزمان تقریباً از هر زبانی؛ یک سرویس جستجو برای هر شاخه از دانش؛ اخبار تقریباً فوری جهان. اینترنت امروزی عمیقاً در اقتصاد، رسانه، سیاست، صنعت و زندگی اجتماعی جهان، به روش های خوب و بد، تنیده شده است..

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما