نظر | بهتر بود جو بایدن توجه بیشتری می کرد

آیا جی پی پریتزکر می تواند برای نامزدی دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 شرکت کند؟

این اولین، دومین یا هفتمین سؤال مهم در مورد قتل عام چهارم ژوئیه در حومه شیکاگو نیست. اما پولیتیکو آن را حداقل به طور ضمنی روز بعد مطرح کرد و اشاره کرد که فرماندار ایلینویز از تمرکز ملی روی او به عنوان الگویی برای خشم از خشونت های اسلحه استفاده می کند که رئیس جمهور بایدن همیشه پیش بینی نمی کند.

واشنگتن پست نیز همین نظر را داشت. اشلی پارکر و مت ویسر نوشتند که پریتزکر را یکی از بسیاری از رهبران دموکرات تعریف می کنند که لحن جنگجویانه تری اتخاذ می کند. آنها از گاوین نیوسام، فرماندار کالیفرنیا، به عنوان دیگری یاد کردند. مانند پریتزکر، نیوسام نیز موضوع گمانه زنی در مورد سال 2024 است. این موضوع تنها در روزهای اخیر توسط تبلیغات تلویزیونی در فلوریدا، میدان اصلی نبرد انتخابات ریاست جمهوری، که به فرماندار آن ایالت، ران دیسانتیس، که می تواند یکی از رقبای اصلی باشد، حمله کرده است، تقویت شده است. برای نامزدی حزب.رئیس جمهور جمهوریخواه.

گویی که نوامبر 2022 به اندازه کافی برای دموکرات ها دل شکسته نبود، او منتظر نوامبر 2024 نخواهد بود. سن بایدن، رتبه پایین پذیرش، و ناتوانی آشکار در ایجاد اعتماد در صفوف حزبی، وضعیت فوق العاده ای را ایجاد کرده است که در آن هیچ قاطعیتی وجود ندارد. اعتقاد به اینکه او برای دومین دوره نامزد خواهد شد، و هیچ توافقی جهانی که باید انجام دهد، و فهرست رو به رشدی از دموکرات‌هایی که رفتارشان را می‌توان به عنوان آمادگی برای به چالش کشیدن یا مداخله تلقی کرد. من هرگز چیزی شبیه آن را ندیده ام

این بدان معنا نیست که روسای جمهور فعلی قبلاً با رقابت های مقدماتی رقابتی مواجه نشده اند. جیمی کارتر در سال 1980 مقابل تد کندی بازی کرد. جرج بوش پدر در سال 1992 مقابل پت بوکانان انجام داد. کارتر و بوش این رقبا را شکست دادند – فقط برای اینکه خودشان را در انتخابات عمومی شکست دهند.

شک و تردید پیرامون بایدن، بدبینی حاکم بر این مردان را به یاد می آورد، اما این بدبینی در فضای خبری هولناک ما تشدید شد. همچنین این احساس توسط دموکرات ها تشدید می شود که خطرات پیروزی جمهوری خواهان در سال 2024 – به ویژه اگر جمهوری خواه دونالد ترامپ باشد – غیرقابل اندازه گیری است.

و اضطرار و پخش اپرایی این وسواس ها بسیار ناراحت کننده است، زیرا من نمی توانم ببینم که چگونه می توان آنها را به این راحتی، نه در این مرحله، آرام کرد و آنها تا حدودی خود را شکست می دهند.

اشاره به ایرادات بایدن و فهرست نویسی ناکامی های او یک چیز است – تا آنجا که او و دولتش او و دولتش را به سمت اصلاح هدایت می کنند – مسلما سازنده است – اما نوعی حدس دوم، برنامه ریزی اضطراری و خرد کردن لباس که بسیاری از دموکرات ها در حال حاضر درگیر آن هستند. در دیگری است. . او تهدید می کند که سرنوشت بایدن و حزبش را مسدود خواهد کرد.

جمهوری خواهان در نشان دادن صورتک روی بدبختی های خود بسیار بهتر عمل می کنند و بدخواهی را به عنوان وحدت طلایی و ژست بازاریابی می کنند که در واقع آن را محقق می کنند. انعطاف پذیری اخلاقی آنها مزایای تاکتیکی را به همراه دارد. دموکرات ها مجبور نیستند از آن تقلید کنند، اما می توانند یک یا دو چیز یاد بگیرند.

بایدن در سال 2020 نامزدی حزب را به دست آورد نه به دلایل تصادفی و بی ثبات، بلکه به این دلیل که دموکرات ها او را به عنوان یک شرط عاقلانه تر و مطمئن تر از بسیاری از گزینه ها می دیدند. آیا دموکرات‌ها پس از دو سال پرتلاطم مطمئن هستند که گزینه‌های جایگزین عاقلانه‌تر و ایمن‌تر از آنچه هستند هستند؟

من از زمان تحلیف او وحشت کرده ام – این غیرقابل انکار است. و بحران اعتماد پیرامون او محیط سختی برای تبلیغ برای دوره دوم است. اگر این باعث توقف او می‌شود، و اگر حداقل مردد است، باید هرچه سریع‌تر پس از پایان دوره میان‌دوره‌ای اعلام کند که خود را به یک دوره محدود می‌کند تا پریتزکر، نیوسام، کامالا هریس یا هر تعداد دیگری از دموکرات‌های برجسته وقت داشته باشند. برای انجام این کار. . پرونده های آنها برای جانشینی او.

و اگر همه چیز بود چه؟ سپس دموکرات ها نمی توانند چاقوهای خود را به روشی که اکنون انجام می دهند بیرون بیاورند. رئیس جمهور ما در حال حاضر خونریزی زیادی دارد.


مایکل اپاویک از کنکورد، نیوهمپشایر، پس از تجلیل از زنان در قسمت قبلی این فیلم، نوشت: “عشقی برای لورا نرو نیست؟” آنیتا نیرنبرگ از منهتن همین سوال را پرسید.

مایکل، آنیتا: ایمان داشته باشید. عشق بی نهایت به لورا نرو در اینجا وجود دارد.

در دوران کالج، من در شرف پوشیدن وینیل LP خود “الی و سیزدهمین اعتراف” بودم. سپس به “New York Tendaberry” رفتم و آهنگ مورد علاقه ام “You Don’t Love Me When I Cry” را ادامه دادم که اجرای آوازی ملودراماتیک تری در این جنبه نسبت به “And II Telling You I’m Going” دارد.

نرو، که در سال 1997 در سن 49 سالگی درگذشت، ترانه سرای پرکار و با استعدادی بود که مانند کارول کینگ و کارلا بونوف، گاهی اوقات بیشتر به عنوان ترانه سرا برای سایر موسیقیدانان شناخته می شد تا خواننده خودش. ترکیبات مسلماً او بیشتر ملودی داشت تا کلمات، اما «بلوز عروسی» و «کوری شیرین» ترکیب کاملی از این دو هستند، و چندین خط عالی در «و وقتی می‌میرم» که مجموعه‌ای از خون بود، وجود دارد. عرق کردن و پخش اشک:

من از مرگ نمی ترسم
و من واقعاً اهمیتی نمی دهم
اگر این آرامشی است که در مرگ می یابی،
خب بذار زود وقتش برسه

بنابراین من Nyro را به گروه در حال رشد (اما هنوز به طرز تاسف باری ناقص) از ترانه سرایان زن اضافه می کنم، که قبلاً شامل جونی میچل، امی مان، لوسیندا ویلیامز و دیگران است. من همچنین Joan Armatrading، یکی از دانشگاه های مورد علاقه من را اضافه می کنم. غرق اشتیاق مستقیم و درد ملموس “عشق و اشتیاق” آرمات تریدینگ (“اکنون اگر خورشید را در چشمانم احساس کنم / و باران روی صورتم / چرا عشق را احساس نمی کنم”) که او دارد غرق شده بودم. همیشه خیلی عالی اجرا می کرد من شوخ طبعی و کلام بازی “Drop the Pilot” را با مایه های شومش تحسین کردم و این باید تنها آهنگ پاپ آمریکایی با کلمه “ماهوت” باشد.

من متوجه شدم که پانتئون سن من (57) و نسل من را نشان می دهد و به خوانندگان و ترانه سرایان جوان توجه کوتاهی دارد. کسی که سریع‌تر به ذهن می‌رسد تیلور سویفت است که کاتالوگ گسترده‌اش 32 سال است. من خیلی با کار او آشنا نیستم، بنابراین به شاگرد سابق دوک، آلیسون جانوفسکی، که فداکارترین شخصیت سوئیفت است، روی آوردم. او یک آموزش کوچک عالی به من داد، که با نسخه توسعه یافته آهنگ “همه خیلی خوب” و این سطرها از بخش های مختلف آن شروع شد:

ما در ماشین آواز می خوانیم، گم می شویم
برگ های پاییزی مثل تکه ها در جای خود می ریزند

چون نیمه های شب دوباره آنجا هستیم
زیر نور یخچال دور آشپزخانه می رقصیم

تو مرا مثل یک راز نگه داشتی، اما من تو را مثل یک سوگند نگه داشتم

و تو به من زنگ میزنی تا مثل یک قول وفا کنم
چنین نمایش بی رحمانه ای به نام صداقت

آلیسون، شما یک معلم را به یک دانش آموز سپاسگزار تبدیل کرده اید.

“For Love of Lyrics” هر ماه ظاهر می شود (ish). برای معرفی ترانه سرا و ترانه سرا لطفا به من ایمیل بزنید اینجااز جمله نام و محل زندگی شما. “برای عشق شتر” را با پست بعدی برمی گرداند. می توانید از همین پیوند برای پیشنهاد گزیده های نثر اخیر آن استفاده کنید.


من نمی توانم از طرح رنگ دفاع کنم. بنفش و زرد؟ انگار وارد فضایی می شوید که بچه ها در آن شوخی کنند، نه برای بزرگسالان که تخته بازی کنند.

و بازی کلمات روی تابلوهای کنار وسایل وزنه برداری کمی زیاد است (حتی برای شوخی هایی که من را دوست دارند). بدون “ترس ورزشکار”؟ من می توانم بهترین تابو در برابر آندوسکوپی را از نگاه کردن به من از نداشتن کیف هوشمند فکر کنم.

اما من عاشق Planet Fitness، باشگاهی که انتخاب کردم در زمان فشار زیاد، باشگاه بدون بیومتریک (من به تو نگاه می‌کنم، نظریه نارنجی) یا قول می‌دهم در بوت کمپ یا کلاغ در مورد وضو گرفتن در رختکن، ورزشگاه مورد بی‌رحمی قرار بگیرم. که هزینه کمتری در ماه نسبت به یک فیلم با پاپ کورن دارد، باشگاهی که فقط یک باشگاه است.

من از نوشتن آن تردید دارم زیرا به نظر می رسد که دارم بشارت قلبی عروقی انجام می دهم (باور کنید، یا فقط به من نگاه کنید – من نیستم) یا مأمور شده ام (ای کاش). چیزی که من واقعا دنبالش هستم یک استعاره است. اخلاقی. و برای اهداف روزنامه نگاری، Planet Fitness دقیقاً همین را ارائه می دهد.

این پاسخ و پادزهر بسیاری از چیزهای خسته کننده و استرس زا در زندگی آمریکایی است. در کشور و عصری که مایل است ما را در لایه‌های امتیازات اقتصادی و سطوح پیچیدگی فرهنگی طبقه‌بندی کند، تناسب اندام سیاره نوعی ممنوعه برای همه است، چادرهای بزرگ و غم‌انگیز که به دلایل سودمندی و نه بیهودگی پرورش می‌یابند، با ده‌ها تردمیل. بدون زنگ و سوت، جایی که مشتری های مختلفی را پیدا می کنید.

آن روز را که می‌توانست هر روزی باشد، نگاه کردم و به ظاهر هیپسترهای زیادی را دیدم. یک زن سالخورده با لباس ورزشی از عصا برای حرکت از یک ایستگاه ورزشی به ایستگاه دیگر استفاده می کند. افراد سفیدپوست، سیاه پوستان، قهوه ای ها و به اندازه رنگ پوست، تیپ بدنی داشتند. هیچ کس لباس ورزشی Lululemon یا Gymshark به تن نداشت. هیچ کس سلفی نگرفت.

Planet Fitness به دلیل رعایت نکردن کلمه دوم نامش مورد انتقاد قرار گرفته است. در گذشته ظاهراً به اعضا پیتزا و نان رایگان می داد.

و چندین سال پیش، مدیرعامل آن، کریس روندو، کمک‌های مالی سیاسی به دونالد ترامپ و یک نماینده محافظه‌کار در نیوهمپشایر با سابقه ضد همجنس‌بازی کرد که با پیام‌های کلی شرکت در تناقض بود. این راضی نمی کند.

اما طبق تجربه من در Planet Fitness، می توانید به «منطقه بدون قضاوت» که با حروف بزرگ در دیوار پشتی تبلیغ می شود اعتماد کنید. درک کنید که این برند خودش است، بقای خودش. و فکر می‌کنم با رفتن به آنجا، یک اظهارات متقابل می‌کنم.

بگذار باشد. من بخش متقاطعی از آمریکایی ها را در آنجا پیدا می کنم که در بسیاری از جاهای دیگر پیدا نمی کنم. من برعکس سینوس را پیدا کردم. در فکر دوم، احتمالاً بنفش و زرد است زیرا قرمز و آبی بسیار پر بار هستند. من را سپاسگزار رنگ کنید.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما