نظر | به خاطر رئیستان به دفتر نروید. خودت حساب کن

آمریکایی ها اغلب یک سوم تا بیش از نیمی از ساعات بیداری خود را در محل کار می گذرانند، بنابراین کار به ناچار جایی است که بسیاری از پیوندها و دوستی های ما شکل می گیرد. روش قدیمی ترکیب کردن کار با لذت مشکلات خود را داشت – گلف، نوشیدنی‌های بعد از کار و سایر فعالیت‌های “سرگرمی” اجباری برای همه، به خصوص والدین یا کسانی که الکل نمی‌نوشند، مناسب نیستند. اما راه‌هایی برای شناخت همکارانی وجود دارد که احساس پیشرفت بیشتری می‌کنند – از وعده‌های غذایی مشترک گرفته تا رزرو باشگاه، صرف قهوه یا پیاده‌روی با یک همکار در طول روز کاری.

گفتگوی نظر
کار و زندگی پس از همه گیری چگونه خواهد بود؟

می دانم که اگر در اوایل کارم در خانه می ماندم، پیدا کردن دوستان و مربیانی که نقش های مهمی در زندگی من داشتند را از دست می دادم. دفتر همچنین جایی بود که من نحوه عملکرد صنعت من، ماهیت سلسله مراتب قدرت و نحوه برخورد با انواع افراد را کشف کردم.

ماندن در خانه ممکن است برای کارگرانی که به دلایلی در اداره احساس راحتی نمی‌کنند آسان‌تر به نظر برسد، اما همچنین می‌تواند کارفرمایان را در مورد فراگیرتر کردن دفتر در تنگنا قرار دهد. اگر جنبش‌های اجتماعی چند سال گذشته چیزی به ما گفته‌اند، ظاهر شدن و صحبت در مورد چیزی که کار نمی‌کند می‌تواند منجر به تغییر معنادار شود.

رهبران شرکت ها نیز چیزهای زیادی برای یادگیری دارند. توصیه من به آنها این است که به حرف کارمندان خود گوش دهند و از کارگران در تمام مراحل شغلی و زندگی خود آنچه را که برای انجام کامل کارشان نیاز دارند بیاموزند. آنها همچنین باید یاد بگیرند که به کارمندان خود اعتماد کنند و به آنها استقلال و کنترل بیشتری بر نحوه انجام کارشان بدهند. آنها بهتر است به خاطر داشته باشند که وقتی همه‌گیری همه‌گیری افراد زیادی را مجبور کرد از خانه کار کنند، کارمندانشان تا حد زیادی درگیر و سازنده باقی ماندند.

گنجاندن باید عمدی باشد. مدل‌های ترکیبی نباید سلسله مراتب جدیدی ایجاد کنند که بر رویارویی شخصی برتری می‌بخشد، و شرکت‌ها باید تجربیات کاری ایجاد کنند که به افراد دلایل واقعی برای حرکت بدهد. اینها ممکن است شامل فرصت های معنادار برای معاشرت و جشن گرفتن پیروزی ها، امکانات خوب طراحی شده و فرهنگ کاری استقبال کننده باشد. برخی از شرکت‌ها در حال آزمایش راه‌هایی برای تغییر شکل تجربه اداری برای دوران ترکیبی هستند، سیستم‌های جلسه جدیدی ایجاد می‌کنند که کارگران از راه دور را مستثنی نمی‌کند، یا حتی در نظر دارند نمایشگرهای ویدئو کنفرانس را در آشپزخانه‌های اداری نصب کنند تا به کسانی که از خانه کار می‌کنند اجازه دهند در مشاغل کوچک شرکت کنند. . گفتگو و مکالمات چیلر آب.

نمی‌توانم دقیقاً به یاد بیاورم که چگونه به آن کارمند جدید گلدمن پاسخ دادم که از او خواسته بود «همه چیزهایی را که دارد» به محل کار بیاورد، اما از آن زمان مجبور شدم چندین بار به نسخه‌هایی از آن سؤال پاسخ دهم. اکنون من این التماس را به شما، کارمندان اداری جوان می‌کنم: خودتان را کاملاً برای دفتر آماده کنید. پیش رئیست برنگرد خودت حساب کن آنچه را که دوست دارید بپذیرید، آنچه را که دوست ندارید تغییر دهید و به ایجاد یک محل کار واقعاً مفید و حمایتی کمک کنید.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما