نظر | تغییر اقلیم قابل مذاکره نیست

رئیس‌جمهور و وزیر کشورش، دب هالند، می‌توانند با شفاف‌سازی سیاست‌های دولت در مورد اکتشاف نفت و گاز، که در حال حاضر گیج‌کننده تلقی می‌شوند، کمک بیشتری ارائه کنند. بایدن در کمپین خود متعهد شد که اجاره نفت و گاز در زمین های فدرال را که عامل مهم انتشار گازهای گلخانه ای است، متوقف کند. این وعده خیلی وقت پیش به نظر می رسد. طرح پنج ساله اخیر حفاری فراساحلی کشور، پتانسیل را برای اجاره در بخش هایی از خلیج مکزیک باز می کند، در حالی که آخرین بیانیه اثرات زیست محیطی، همانطور که دوستداران محیط زیست امیدوار بودند، مانع از توسعه پیشنهادی پروژه ویلو، کونوکو فیلیپس برای منابع نفت و گاز در غرب شکننده قطب شمال

گفتگوی نظر
آب و هوا و جهان در حال تغییر است. آینده چه چالش هایی را به همراه خواهد داشت و چگونه باید به آنها پاسخ دهیم؟

با توجه به خطرات سیاسی افزایش قیمت گاز و تأثیر آن بر مخارج خانوارهای ایالات متحده و همچنین این احتمال که کنترل ولادیمیر پوتین بر منابع نفت و گاز روسیه می تواند آنها را افزایش دهد، واضح است که آقای بایدن از نظر اکتشاف در موقعیت دشواری قرار دارد. جامعه محیط زیست نگران احتمال حفاری بیشتر در خلیج مکزیک و آلاسکا نیست. در همین حال، سایر اقدامات پیشگیرانه در دسترس رئیس جمهور باقی مانده است، از جمله اصلاحات در شیوه های کشاورزی با اقلیم فشرده و راه حل های مبتنی بر طبیعت برای تغییرات آب و هوا، که شامل قرار دادن مناطق وسیعی از زمین و آب برای فعالیت های تجاری است.

تنها چیزی که آقای بایدن به او داده است، باد اقتصادی ناشی از علم و فناوری، نبوغ بخش خصوصی و سرمایه گذاری های قبلی دولت است. این شامل سرمایه گذاری 90 میلیارد دلاری برای انرژی پاک در قانون بازیابی اقتصادی در سال 2009 می شود که توسط جمهوری خواهان به دلیل شکست یک سازنده پنل خورشیدی مورد سوء استفاده قرار گرفت، اما به کاهش خیره کننده هزینه انرژی های تجدیدپذیر در دهه گذشته کمک کرد. – تقریباً 90 درصد برای انرژی خورشیدی و حدود 70 درصد برای باد، بدون در نظر گرفتن ظهور خودروهای الکتریکی. (تسلا از وام بزرگ فدرال از سرمایه گذاری سال 2009 بهره مند شد.)

همراه با کاهش شدید زغال سنگ، این دستاوردهای تکنولوژیکی به کاهش تقریباً 20 درصدی انتشار از سال 2005 کمک کرده است. طبق گزارش اخیر، این امر ایالات متحده را در مسیر کاهش 24 درصدی تا 35 درصدی کمتر از سطح سال 2005 تا سال 2030 قرار می دهد. توسط Rhodium Group، یک شرکت تحقیقاتی.

آنها می گویند که این چیزی نیست، اما به اندازه کافی برای تحقق عهد آقای بایدن به جهان نزدیک نیست. برای آن، ما به تزریق انبوه پول فدرال نیاز داریم که به نوبه خود به معنای یک کنگره دلسوز و متعهد است. تهدیدی که تغییرات آب و هوایی برای زندگی و معیشت آمریکایی ها ایجاد می کند، فوری و شدید است و نیازمند تعهد بسیار بیشتری از سوی منتخبان برای محافظت از آنها است.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما