نظر | حداقل ترامپ در این هفته به چیزی که می خواست نرسید

در مقایسه با تیراندازی در مدرسه ابتدایی تگزاس، هر چیز دیگری در مورد این هفته از نظر سیاسی حاشیه‌ای خواهد بود. اما برخی از پاورقی ها قطعا جالب هستند. اگر بخواهیم موضوعی را برای انتخابات روز سه‌شنبه انتخاب کنیم، ممکن است نفوذ دونالد ترامپ به آن اندازه که او فکر می‌کند قوی نباشد و تنها رای‌دهنده آمریکایی که پست نخست‌وزیری را در اختیار دارد، ممکن است هر ساعت یک بار انتخابات 2020 را مرور کند. اساس.

عبور از آن چیزی است که ترامپ نمی تواند به آن متعهد شود. انتخابات مقدماتی آلاباما را برای یک نامزد جمهوری خواه در سنا در نظر بگیرید. شاید به خاطر داشته باشید – اگر خیلی درگیر انتخابات بودید – که ترامپ با حمایت از نماینده مو بروکس شروع کرد و بعد نظرش را تغییر داد و با آن موافق نبود؟ بدبین ها فکر می کنند ترامپ به تازگی تصمیم گرفته است که بروکس یک بازنده است، اما این احتمال نیز وجود دارد که نماینده کنگره با تشویق رای دهندگان به “نگاه به جلو” رئیس جمهور سابق ما را آزرده باشد.

این جهت اشتباهی است که باید هنگام معاشرت با اردوگاه ترامپ ذکر کنید.

ترامپ هنگام پس گرفتن تأیید خود گفت: «مو بروکس از آلاباما اخیراً وقتی به «بیدار شدن» رفت و با اشاره به کلاهبرداری انتخابات ریاست جمهوری 2020 گفت: «این را پشت سر بگذار، آن را پشت سر بگذار» اشتباه بزرگی مرتکب شد.

نتیجه همه این درام این بود که بروکس کمتر از یک سوم آرا را پس از کیتی برت، رئیس سابق دفتر سناتور بازنشسته ریچارد شلبی به دست آورد. از آنجایی که برت نتوانست 50 درصد را کسب کند، دور دوم برگزار خواهد شد. برنده در پاییز امسال با نامزد دموکرات ویل بوید روبرو خواهد شد.

یک مکمل – اگر احساس افسردگی می کنید واقعاً باید از آن عبور کنید: برت و بروکس هر دو در اردوگاه اسلحه به عمق یک انسان هستند. برت تبلیغاتی دارد که اسلحه‌اش را نشانه می‌گیرد و قول می‌دهد “مستقیم شلیک کند”. اداره منابع طبیعی که بروکز را تایید کرد، از تلاش های او برای حفاظت از “حمل و نقل بین ایالتی اسلحه گرم” تمجید کرد. کسانی از ما در کشورهایی که ناامیدانه تلاش می‌کنند گسترش سلاح‌ها را کنترل کنند، اگر او انرژی خود را روی چیز دیگری متمرکز کند، قدردانی می‌کنیم.

شاید بزرگترین پیروزی ترامپ در شب انتخابات هرشل واکر، فوتبالیست سابقی بود که از او در نامزدی سنای جورجیا حمایت کرد. اما رقابت واکر کاملاً درجه یک نبود و اکنون او در مقابل سناتور دموکرات رافائل وارناک قرار خواهد گرفت که احتمالاً متوجه برخی از عناصر در زندگی نامه واکر خواهد شد که ترامپ نادیده گرفته است. از جمله اتهامات خشونت خانگی، امتناع از شرکت در بحث ها و روزی که واکر در مورد تئوری تکامل ابراز تردید کرد. (اگر این درست است، واکر به این فکر کرد که “چرا هنوز میمون ها وجود دارند؟ به آن فکر کنید.”)

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما