نظر | شهرداری که هرگز نمی خوابد

سپس آدامز که برای اولین بار در اوایل کار خود به عنوان یک افسر پلیس که از خشونت پلیس انتقاد می کرد مورد توجه عموم قرار گرفت، به آنها توصیه کرد: “شما باید نگهبان برادر خود باشید. باید مطمئن شوید که او به نقطه ای نمی رسد که تغییر شکل دهد. سپر، زیرا یک افسر می تواند همه کارها را خراب کند.”

برادر کوچکترش، برنارد، افسر سابق پلیس و مدیر امنیت شهرداری با حقوق سالیانه 1 دلار، به من گفت که مادرشان به آنها آموزش داده است که “باید نگهبان برادرت باشی” و مراقب پسر کوچکی باش که دریافت نکرده است. تکان دادن منصفانه

پس از شش ماه کار، اریک آدامز، 61 ساله، یک مقطع حساس را پشت سر می گذارد. ماه عسل امیدوار کننده برای شهردار جدید پویا به پایان رسید. تعداد نظرسنجی آدامز به شدت کاهش یافت، که این سیاستمدار خوشبین با اطمینان پذیرفت. او به خبرنگاران گفت: “AC A نیست، اما C F نیست.”

نیویورک پست که نامزدی او را تایید کرد، اکنون عنوان هومر “کلابینگ” را به آدامز اعطا کرده است. اما جی. فیتزسیمونز از روزنامه تایمز نوشت که تلاش های او در آلبانی، جایی که زمانی به عنوان سناتور بروکلین خدمت می کرد، به نظارت طولانی مدت بر شهرداری مدارس دولتی و سایر اقدامات دست نیافت. دیوید فریدلندر از مجله نیویورک اخیراً با تأکید بر اینکه آدامز می تواند در مورد دستاوردهای اندکی به خود ببالد، نوشت: «گریز از این تصور که شهر نیویورک توسط شهردار رهبری می شود که صراحتاً برتر از آن است دشوار شده است».

چیزی که آدامز بعد از هشت سال سوء هاضمه بیل دی بلازیو به این کار وارد کرد، سبکی تازه بود. در آخر هفته 4 جولای، او ویدیویی از خود را در توییتر منتشر کرد سوار جت اسکی شوید و “Lok Like a Pro” در Mill Basin بین رویدادهای بروکلین. اما این پرسش ها طنین انداز می شوند: آیا این همه کلاه است یا گاو؟ آیا او بیش از حد تاب می خورد تا به قیمت مواد خودنمایی کند؟

جیمی واکر، یک سیاستمدار ارشد دموکرات، با اشاره به شهردار خشمگین دهه 1920 (که در میان ابری از رسوایی، سمت خود را ترک کرد، گفت: “این مانند دومین آمدن بو جیمز است. اما مهمترین چیز این است که شما چه کاری انجام می دهید 9 و 5، نه 5.” و 9.”

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما