نظر | طرح بزرگ، جسورانه و غافلگیرکننده بایدن برای انتقال سبز (امیدوارم)

سرنیزه: در حالی که این دولت به طور منظم با گروه های زیست محیطی که خواهان حذف فوری تمام مصرف سوخت های فسیلی هستند، ملاقات می کند، گفت و گو با صنعت نفت و گاز بسیار اندک است. ما جلساتی داشتیم – اما صادقانه بگویم، هیچ بحث واقعی در مورد موضوعات تامین انرژی، امنیت انرژی، همکاری های منطقه ای در آمریکای شمالی و برنامه ریزی برای انتقال منطقی و هماهنگ انرژی به اقتصاد کم کربن وجود نداشت.

نفت و گاز با هم 68 درصد از انرژی آمریکا را امروز تامین می‌کنند، در حالی که انرژی‌های تجدیدپذیر تنها 12 درصد را حتی پس از دهه‌ها ساخت برق بادی و خورشیدی که توسط دستورات دولت و معافیت‌های مالیاتی تشویق شده‌اند، تامین می‌کنند. از آنجا که نفت و گاز پس از سال 2050 در ترکیب انرژی باقی خواهند ماند، ما به گفتگوی سازنده با دولت، کنگره و مردم آمریکا در مورد امنیت تامین انرژی، تنوع، قیمت مناسب، انتقال انرژی و فناوری‌های کم کربن نیاز داریم. شیطان سازی صنعت مشکلی را حل نمی کند.

فریدمن: اگر یک “طرح انتقال دو دست سبز” وجود داشت، چه می خواهید و فکر می کنید صنعت چه چیزی می تواند ارائه دهد؟

سرنیزه: آنچه ما از دولت نیاز داریم ثبات و پیش بینی پذیری است. سیاست های نظارتی منطقی و قابل پیش بینی می تواند محیط سرمایه گذاری بهتری را ارتقا دهد. به عنوان مثال، از دسامبر 2019 تا آوریل 2020، قیمت نفت از حدود 70 دلار به 19 دلار در هر بشکه کاهش یافت. کمتر صنعتی می بیند که چنین درصد عظیمی از درآمد به این سرعت از بین می رود.

مجوز حفاری به تنهایی کافی نیست. برای تشویق سرمایه گذاری، دولت باید اجاره منظم و مستمر زمین فدرال را برای اکتشاف و توسعه – و نه به صورت متناوب و متناقض – از سر بگیرد. و تصویب نه تنها حفاری، بلکه خطوط لوله، جاده ها و سایر زیرساخت های مورد نیاز برای تسهیل تولید جدید نفت و LNG را نیز تسریع بخشید. این سرمایه گذاری ها معمولاً چرخه طولانی تری دارند و نیاز به اطمینان نظارتی بیشتری دارند.

فریدمنو صنعت نفت چه تعهدات سبزی را باید بپذیرد؟

سرنیزه: همه تولیدکنندگان باید بدهی خالص صفر داشته باشند. و صنعت ما – و این بدان معناست که همه، شرکت‌های دولتی و خصوصی – باید با انتشار گازهای گلخانه‌ای متان، نشت و شعله‌ور شدن یک‌بار برای همیشه مقابله کنند و در عین حال الزامات خود را در مورد مقرون به صرفه بودن انرژی و امنیت حفظ کنند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه چاه‌های «یتیم» به موقع تحویل داده می‌شوند، پیشرفت واقعی در جذب و ذخیره‌سازی کربن، اکتشاف منابع کم کربن مانند هیدروژن، و ارزیابی پتانسیل برای جبران کربن مبتنی بر طبیعت حاصل شده است.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما