نظر | نامزد ریاست جمهوری 2024 با لحظه ملاقات می کند

مایلم شما این احتمال را در نظر بگیرید که تغییرات سیاسی که در شش سال گذشته این کشور را تکان داده است، در مقایسه با تغییراتی که در شش سال آینده آن را تکان می دهد، هیچ نباشد. مایلم این احتمال را در نظر بگیرید که ما در دوره پیش از انقلاب هستیم – لحظه ای که اغلب چیز تکان دهنده و جدیدی ایجاد می کند.

به شرایط اطراف خود نگاه کنید:

اول، آمریکایی ها عمیقاً از روندی که اوضاع پیش می رود ناراضی هستند. بر اساس نظرسنجی نیویورک تایمز/ کالج سینا که این هفته منتشر شد، تنها 13 درصد از رای دهندگان گفتند که کشور در مسیر درستی قرار دارد.

دوم، آمریکایی ها عمیقا از رهبران هر دو حزب ناراضی هستند. جو بایدن در میان رای دهندگان ثبت نام شده دارای رتبه تایید شغلی 33 درصد است. حدود نیمی از رای دهندگان جمهوری خواه می خواهند از دونالد ترامپ خارج شده و نامزد جدید ریاست جمهوری برای سال 2024 بیابند.

سوم، تورم در حال افزایش است. در طول تاریخ، دوره های تورم اغلب با بی ثباتی سیاسی همراه بوده است. همانطور که لیونل رابینز اقتصاددان در مورد وایمار آلمان نوشت، تورم “ثروت قوی ترین عناصر جامعه آلمان را ویران کرد. عدم تعادل اخلاقی و اقتصادی و بستر مناسبی برای رشد فجایع بعدی را به جای گذاشت.”

چهارم، گردش نسل ها در راه است. قاعده سالمندی که اکنون بر قدرت مسلط است، ناگزیر است که بازنشسته شود و برای چیز جدیدی خلأ ایجاد کند.

پنجم، آمریکایی ها از دو حزب سیاسی جدا شده اند. آمریکایی‌ها بسیار بیشتر از آن‌که خود را دموکرات یا جمهوری‌خواه بدانند، خود را مستقل می‌دانند، و مستقل‌ها ممکن است متمایزتر شوند. و برخی تحقیقات وجود دارد که به طور فزاینده ای نشان می دهد که افراد مستقل نه تنها اعضای نزدیک دو حزب بزرگ هستند، بلکه دارای عقاید متفاوتی هستند که آنها را بین احزاب قرار می دهد. 62 درصد از آمریکایی ها معتقدند که شخص ثالثی لازم است.

ششم، انزجار از سیستم فعلی زیاد است. اکثریت رأی دهندگان آمریکایی معتقدند سیستم حکومتی ما کار نمی کند و 58 درصد معتقدند که دموکراسی ما نیاز به بازنگری یا بازنگری اساسی دارد. تقریبا نیمی از رای دهندگان جوان معتقدند که رای دادن بر نحوه عملکرد دولت تاثیری ندارد.

اگر این شرایط ادامه یابد، انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری 2024 ممکن است فراری باشد. مطمئناً، نامزدهای سنتی مانند رون دیسانتیس جمهوری‌خواه یا گاوین نیوسام دموکرات ممکن است برای نامزدی نامزد شوند. اما اگر گرسنگی برای تغییر به اندازه اکنون قوی بود، آب و هوا به نفع خارجی های غیر متعارف خواهد بود، و هر چه بیشتر، بهتر. این نوع نامزدهای غیرمنتظره یا غیرقابل پیش بینی می تواند منجر به یک سری نوسانات و عدم تعادل شود که سیستم های حزبی فعلی را بی ثبات می کند.

علاوه بر این، اگر لحظه ای مناسب برای نامزد سومی مانند راس پرو در انتخابات عمومی 2024 وجود داشته باشد، این همان لحظه است. تلاش‌ها برای هموار کردن راه برای کاندیدای سوم در حال انجام است، و در این محیط یک فرد خارجی که هیچ ربطی به وضعیت موجود ندارد، با نظام و این ایده که ما نیاز به اصلاح اساسی نظام داریم در تضاد است. ، آن شخص می تواند در نهایت برنده ریاست جمهوری شود.

این شرایط قبلاً کلیشه هایی را که ما در مورد سیاست فکر می کردیم متزلزل کرده است. ما قبلاً به دموکرات ها به عنوان حزب محرومان اقتصادی فکر می کردیم. اما رای دهندگانی که شهرهای تحصیل کرده دانشگاهی دارند، همچنان به سمت آنها هجوم می آورند و هر سال بیشتر و بیشتر آنها را تغییر می دهند. در نظرسنجی Times/Siena از رای دهندگان ثبت نام شده، فارغ التحصیلان سفیدپوست کالج می خواستند دموکرات ها کنگره را با 57 تا 36 درصد کنترل کنند. برای اولین بار در تاریخ نظرسنجی ها، دموکرات ها سهم بیشتری از حمایت را در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی سفیدپوست نسبت به رای دهندگان غیر سفیدپوست به دست آوردند. انگیزه این رأی دهندگان سفیدپوست مسائل مربوط به سیاست های اجتماعی مانند حقوق سقط جنین و مقررات مربوط به اسلحه است.

جمهوری خواهان قبلا حزب تجار بودند، اما اکنون به عنوان حزب چند قومی طبقه کارگر ظاهر می شوند. در نظرسنجی تایمز/سینا، رای دهندگان اسپانیایی تقریباً به طور مساوی در مورد اینکه طرفدار جمهوری خواهان یا دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای هستند تقسیم شدند. این ممکن است اغراق آمیز در مورد میزان دگرگونی اسپانیایی ها باشد، اما به نظر می رسد که جمهوری خواهان قبلاً به ائتلاف طبقه کارگر سفیدپوستان قهوه ای تبدیل شده اند. این رای دهندگان به اقتصاد، اقتصاد و اقتصاد علاقه مند هستند.

به عبارت دیگر، ما اکنون یک حزب نهادی مترقی و یک حزب محافظه کار ضد نظام داریم. این طبیعی نیست.

اگر من یک فعال سیاسی بدبین بودم و می خواستم یک نامزد ریاست جمهوری کاملاً مناسب این لحظه ایجاد کنم، با تبدیل آن نامزد یک محافظه کار فرهنگی شروع می کردم. من می خواهم که نامزد با پوشش، گفتار و سبک نشان دهد که بخشی از موسسه تحصیل کرده ساحلی نیست. من می خواهم نامزد با رای دهندگان طبقه متوسط ​​و کارگر بر اساس ارزش ها ارتباط برقرار کند و کاملا میهن پرست باشد.

سپس نامزد را از نظر اقتصادی چپ مرکز می کنم. من می خواهم نگرانی های اقتصادی جمهوری خواهان طبقه کارگر را با نگرانی های اقتصادی برنی سندرز جوان در یک بسته بزرگ پوپولیستی ترکیب کنم. بخشودگی کامل بدهی پروژه ساخت خانه قدرتمند برای کاهش قیمت. هر چه لازم باشد.

سپس از آن نامزد می‌خواهم که یک پیام غیرحزبی بفرستد: همه چیز خراب است. سپس او تعداد زیادی اصلاحات نهادی را برای مطابقت با اصلاحات نهادی گسترده ای که جنبش مترقی بیش از یک قرن پیش ارائه کرده است، معرفی خواهد کرد.

فکر می کنم به دنبال نوعی تئودور روزولت پرحرف هستم. اما لعنتی، من نمی دانم. شاید چیزی که از شفت پایین می آید آنقدر غیرمنتظره باشد که من حتی هنوز کلاسی برای آن ندارم.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما