نظر | نحوه هماهنگی فدرال رزرو با فیس بوک در مورد سانسور

یک سوال آزاردهنده در عصر رسانه‌های اجتماعی این است که چگونه پلتفرم‌های آنلاین مانند فیس‌بوک و توییتر برای «تدبیر» گفتار انتخاب می‌شوند – و چرا، و آیا دولت تمایل دارد که آنها را تقویت کند. اخیراً صدها صفحه ایمیل بین مقامات فدرال و سایت‌های اجتماعی بزرگ در دادگاه حذف شده است که اگر نگوییم قطعی، خواندنی را پیشنهاد می‌کردند.

این دعوای مدنی توسط دادستان های کل میسوری و لوئیزیانا مطرح شد که ادعا می کنند کمپین های اطلاعات نادرست توسط غول های فناوری یک “اقدام دولتی” قانونی است، زیرا شامل “تبانی آشکار” با مقامات دولتی است. در یک پرونده قضایی در هفته گذشته، AGs برخی از آنچه را که قبلاً به دست آورده بودند، پست کردند که آنها آن را “عکس لحظه ای گیج کننده از “موسسه نظارتی” عظیم و گسترده فدرال می نامند.

خوب شاید. بسیاری از رشته های ایمیل به عنوان تعاملات با نیت خوب بین مقامات دولتی و شرکت های اینترنتی که به وضوح نگران اطلاعات نادرست هستند خوانده می شود. با این حال، آنچه در مورد برخی از تماس ها شگفت آور است، علاقه شدید به مشاوران کاخ سفید است. این هفته قاضی یک یافته اضافی را اعطا کرد که به این معنی است که به زودی ایمیل های بیشتری دریافت می شود.

***

مشکل دیدن همه مکاتبات، که برخی از آنها به دولت ترامپ برمی گردد، به عنوان ذاتاً نامشروع، این است که به نظر می رسد بسیاری از آنها حاوی اطلاعات نادرست واقعی هستند. کاخ سفید به کاربر اینستاگرام anthonyfauciofficial، که به نظر می‌رسد فردی است که خود را به عنوان دکتر آنتونی فائوسی نشان می‌دهد، اطلاع داد و از او پرسید: “چگونه می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟ او در واقع یکی از ما نیست.” پاسخ از فیس بوک (اکثر نام ها ویرایش شده اند): “بله، در آن!”

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به توییتر درباره ادعاهای نادرست منتشر شده مبنی بر اینکه برخی از تشخیص های کووید توسط سازمان غذا و دارو لغو شده است، می گوید. توییتر این هشدار را “بسیار مفید” توصیف می کند. CDC همچنین به توئیت‌هایی استناد می‌کند که می‌گوید واکسن‌های کووید حاوی ریزتراشه هستند یا افرادی که واکسینه نشده‌اند «زمانی که به افراد واکسینه‌شده نزدیک شوند» در معرض خطر هستند. مخاطب در توییتر پاسخ می‌دهد که «برخی از این اقدامات قبلاً بررسی و انجام شده است» و «اکنون از تیم می‌خواهم که سایرین را بررسی کند».

در برخی از پیام‌ها، غول فناوری این درخواست را مطرح می‌کند، به‌ویژه که تئوری‌های جدید کووید همچنان در حال ظهور هستند. فیس بوک در حال پرس و جو از CDC است تا ببیند آیا می تواند ادعاهایی مبنی بر اینکه واکسن ها در کودکان ممکن است باعث هپاتیت، ALS یا احتمالاً «مغناطیس» شوند، یا اینکه می توانند خون را «تغییر رنگ کنند» را «بی اعتبار» کند.

در پاسخ، CDC محتاط به نظر می رسد. آیا این یک افسانه است که واکسن کووید در کودکان بی اثر است؟ «مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها تا زمانی که شرکت‌های دارویی اطلاعات را گزارش ندهند، نمی‌توانند با این موضوع صحبت کنند.» آیا التهاب قلب خطرناک است؟ “درست است، گزارش های فزاینده ای از میوکاردیت وجود دارد.” همین امر در مورد سندرم گیلن باره (GBS) در افرادی که واکسن کووید-19 J&J/Janssen دریافت کرده‌اند، اما واکسن‌های mRNA COVID-19 را دریافت نکرده‌اند، صدق می‌کند.

یکی از کارکنان توییتر به CDC می گوید: “تیم من نمونه هایی از محتوای مشکل ساز را درخواست کرده است تا بتوانیم روندها را بررسی کنیم.” “اگر نمونه هایی از تقلب داشته باشید – مانند درمان های جعلی کرونا، کارت های واکسن تقلبی و غیره” بسیار مفید خواهد بود. در اینجا شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد سایت‌های اجتماعی بزرگ در مورد قانون اطلاعات گرشام نگران بودند که اطلاعات بد کووید منجر به نتایج خوب شده است، بنابراین آنها از کمک در اصلاح رکورد استقبال کردند.

***

حتی نگران‌کننده‌تر برخی از ایمیل‌های فرسوده مربوط به کارمندان بلندپایه سیاسی است که از سوی کاخ سفید مجوز دریافت کرده‌اند. در 16 ژوئیه 2021، یک خبرنگار از رئیس جمهور بایدن در مورد اطلاعات نادرست Covid و پیام او به سایت هایی مانند فیس بوک پرسید. گفت: مردم را می کشند. ببینید، تنها اپیدمی ما در بین افراد واکسینه نشده است. و آنها مردم را می کشند.

در آن روز، شخصی که توسط دستیاران او به عنوان یک “مجری بسیار ارشد متا” توصیف شده بود، ایمیلی به جراح ژنرال ویوک مورتی فرستاد. این مدیر اجرایی می‌گوید: «می‌دانم که تیم‌های ما امروز گرد هم آمدند تا دامنه انتظارات کاخ سفید از ما در مورد پیشبرد اطلاعات نادرست را بهتر درک کنند. آخه به خاطر همین بهش میگن منبر قلدر؟ اندکی پس از آن، مدیرعامل در پیامی نوشت: “این عالی نیست که به کشتن مردم متهم شوی – اما همانطور که از طریق ایمیل گفتم، مشتاق هستم راهی برای تنش زدایی و همکاری مشترک پیدا کنم.”

یک هفته بعد، AG ها می گویند، “این مدیر عامل متا” یک ایمیل پیگیری ارسال کرد. او می‌گوید: «می‌خواستم مطمئن شوم که شما اقداماتی را که ما در هفته گذشته برای اصلاح سیاست‌ها در مورد مواردی که در مورد اطلاعات نادرست حذف می‌کنیم، انجام دادیم، دیدید. ما فراخوان شما را برای انجام کارهای بیشتر می شنویم، و همانطور که در این تماس گفتید، ما متعهد هستیم که در جهت هدف مشترک خود برای کمک به آمریکا برای شکست این بیماری همه گیر تلاش کنیم.

شگفت انگیز. پس از آنکه آقای بایدن علناً سایت های اجتماعی را به کشتن مردم متهم کرد، کاخ سفید در خفا چه گفت؟ روز سه‌شنبه، تری دوتی، قاضی فدرال به دولت 21 روز مهلت داد تا مکاتباتی را که احتمالاً غول‌های فناوری با دکتر فائوچی، کارن ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، و چندین کارمند روابط عمومی در وزارت بهداشت و درمان بوده است، تحویل دهد. خدمات. .

ما قبلاً می دانیم که توییتر با دولت برای سانسور الکس برنسون، مفسر Covid کار کرده است. ایمیل های بیشتری را در فیس بوک واکشی کنید.

گزارش تحریریه مجله: بهترین و بدترین نمایش هفته از کایل پترسون، آلیزیا فینلی، منه اوکوبرووا و دن هنینگر. تصاویر: AP / نیروی دریایی ایالات متحده / AFP / Getty Images ترکیب: مارک کلی

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق حفظ شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما