نظر | هی جو، دستت درد نکنه

واشنگتن – روت بادر گینزبورگ یک داستان هشداردهنده است.

او لحظه خروج از صحنه را از دست داد، بدون توجه به اصرارهای دوستانه دموکرات ها و درخواست های متحدان اوباما. من عاشق تصویر اواخر عمر او به عنوان یک نماد فرهنگی شیک شدم: “RBG” بدنام، بازمانده سرطان دهه 80 که می توانست زونا را برای 30 ثانیه نگه دارد. او فکر می کرد که او یکی از ضروریات است و این به فاجعه ختم شد. مرگ او درها را به روی محافظه کارترین دادگاه در نزدیک به یک قرن گذشته باز کرد. جانشین او، یک متعصب مذهبی مستقیماً از داستان ندیمه، دستاوردهای عدالت گینزبورگ در زمینه حقوق زنان را پاک می کند.

زمان خروج شما می تواند جایگاه شما را در کتاب های تاریخ مشخص کند.

این چیزی است که جو بایدن باید به خاطر داشته باشد که او به قله موفقیت می رسد. حلقه درونی او که از داستان‌های مربوط به سن و نگرانی‌های عدم محبوبیت خشمگین شده‌اند، خواهند گفت که این سلسله پیروزی‌ها به بایدن انگیزه لازم برای نامزدی مجدد را می‌دهد.

برعکس این قضیه صادق است. این باید به او اعتماد به نفس بدهد تا از آنجا مطمئن شود که نشانش را گذاشته است.

با کمک چاک و نانسی، پرزیدنت بایدن یک سری پیشرفت‌های قانونی در تولید فناوری، تسلیحات، زیرساخت‌ها – و امیدواریم به زودی، آب و هوا و داروهای تجویزی – به دست آورد که وعده‌های او را در زمان نامزدی تایید می‌کند. این‌ها دستاوردهای واقعی‌ای هستند که دموکرات‌ها دهه‌ها در پی آن بوده‌اند و بر نسل‌های آینده تأثیر خواهند گذاشت. روز دوشنبه، از بالکن روبروی اتاق آبی، برای قتل ایمن الظواهری شرور، رهبر القاعده، که به برنامه ریزی قتل عام 11 سپتامبر کمک کرد، گریه کرد. روز جمعه، او دوباره برگشت تا به تعداد شغل های شگفت انگیز خود ببالد.

رئیس جمهور با نادیده گرفتن همه انتظارات، رمان را تغییر داد. پیش از این، بحث این بود که او خیلی پیر است و به ارتباطات حزبی خود در سنا متکی است. الان مدرسه قدیم عالیه پیرمرد در خلبانان نشان داد که می تواند کارها را انجام دهد، اغلب با حمایت دو حزب.

اما این لحظه ای است که بایدن تصمیم می گیرد که آیا همه اینها سوخت برای کمپین انتخاب مجدد او است یا اینکه او 81 ساله خواهد شد (82 سال در روز تحلیف)، یا میراثی برای استراحت.

او می‌توانست آنجا را ترک کند، زیرا می‌دانست که به وعده‌هایش عمل کرده است تا بتواند پیشروی کند و نجابت را به کاخ سفید بازگرداند. این به عنوان یک مرطوب کننده برای دونالد ترامپ گلدار عمل کرد. در طول دو سال آینده، او می‌تواند به چیزهایی که می‌خواست بیشتر برسد و سپس کناره‌گیری کند. این می تواند خود را محو کند و میهن پرستانه باشد، در تضاد کامل با ترامپ خائن خود شیفته.

او خود را به عنوان یک فرار از ترامپ و ترامپ معرفی کرد، راهی برای کمک به ما پس از دوران قلدری و توهم آمیز یک مرد کلاهبردار، مسیرهای خود را دریافت کنیم. سپس او و تیمش دور شدند و شروع کردند به تصویرسازی غیرواقعی از او به عنوان روزولت با چشم‌اندازی بزرگ از اصلاح مجدد قرارداد اجتماعی. ماموریت بایدن این بود که بیننده باشد، بلکه یک نیروی آرام بخش برای کشوری باشد که نیاز مبرم به مماشات دارد و پلی برای نسل بعدی باشد. بنابراین او فردی منطقی و منصف است و این او را به دیدگاه والای خود وفادار نگه می دارد: دولت واقعاً به چه چیزی نیاز دارد؟

این کشور واقعاً باید از بازگشت ترامپ یا ظهور نفرت انگیز رون دیسانتیس اجتناب کند. این احساس در حزب دموکرات و آمریکا وجود دارد که این امر مستلزم خون جدیدی است. اگر رئیس‌جمهور اکنون برنامه‌های خود را روشن کند، به دموکرات‌ها فرصتی می‌دهد تا زمینه خود را مرتب کنند و زمان را برای ظهور یک نامزد جدید و الهام‌بخش باقی بگذارند.

معمولا اردک لنگ بودن شما را ضعیف می کند. اما در مورد بایدن، می تواند او را تقویت کند. ما در واشنگتن زندگی می کنیم که در آن مردم اغلب قدرت را بر اصل ترجیح می دهند. بسیاری از جمهوری خواهان به طرز عجیبی رفتار کرده اند و می ترسند ترامپ به آنها حمله کند. بنابراین عمل خروج می تواند بایدن را بالا ببرد و او را از استرس انتخاب مجدد معمولش رها کند، بنابراین او و تیمش می توانند آنچه را که فکر می کنند درست است و نه آنچه از نظر سیاسی مناسب است، انجام دهند.

و اگر آنها مجلس نمایندگان را بازپس گیرند و او را کمتر هدف حملات بدخواهانه خود به سن و توانایی هایش قرار دهند، استیضاح جمهوری خواهان را از بین می برد. دو سال آینده می تواند جهنم باشد، با جمهوری خواهان که بایدن را پاره کنند و از انجام هر کاری که می تواند برای او مفید باشد امتناع کنند.

مشاوران بایدن بر این باورند که اگر به مسئله سن توجهی نکنید، از بین خواهد رفت. اما این یک موضوع داغ در گروه های متمرکز و یک جریان پنهان در محافل دموکرات است، زیرا قانونگذاران تحت فشار هستند تا پاسخ دهند که آیا فکر می کنند بایدن باید دوباره نامزد شود یا خیر. (اکسیوس شروع به شمارش کرد.)

این زمان‌های خطرناکی است – با تورم که به ما آسیب می‌زند، آب و هوا ما را می‌کشد، آسیاب جنگ در اوکراین، تنش‌های در حال جوشش چین، حقوق زنان در خطر است، و منکران انتخابات در CPAC، در حالی که ویکتور اوربان زرد فاشیستی را به تماشاگران هیجان‌زده پخش می‌کند. شاید بهتر باشد یک رئیس جمهور را از محدودیت های سیاسی معمول رها کنیم.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما