نظر | چرا پلوسی از ترامپ ها حمایت می کند؟

حزب دمکرات رفتاری بی پروا و غیر وطن پرستانه دارد. دموکرات ها تاکنون هزینه کرده اند ده ها میلیون برای کمک به نامزدهای ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان.

تنها در ایلینوی، انجمن فرمانداران دموکرات و جی بی پریتزکر فرماندار دموکرات حداقل 30 میلیون دلار برای حمله به حریف میانه رو ترامپ هزینه کرده اند. در پنسیلوانیا، یک کمپین دموکرات صدها هزار دلار را برای تبلیغات با هدف کمک به یک نامزد ترامپ برای پیروزی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان هزینه کرده است. کمیته اقدام سیاسی نانسی پلوسی نامزدهای راست افراطی مجلس نمایندگان در کالیفرنیا و کلرادو را معرفی کرده است.

آنها این کار را به این دلیل انجام می دهند که معتقدند نامزدهای راست افراطی در انتخابات عمومی راحت تر از نامزدهای میانه رو تر شکست خواهند خورد.

کاری که دموکرات ها انجام می دهند در بهترین شرایط ناچیز است. اگر کشورتان را بیشتر از حزبتان دوست دارید، باید بخواهید که بهترین نامزدها در هر یک از احزاب شرکت کنند. در این شرایط، کاری که آنها انجام می دهند دیوانه کننده است: نامزدهای راست افراطی مورد حمایت دموکرات ها به راحتی می توانند به پیروزی برسند.

به نظر می رسد بسیاری از دموکرات ها که در حباب اطلاعاتی خود زندگی می کنند و از سال 2016 چیزی یاد نمی گیرند، چشم انداز انتخاباتی وحشتناکی را که با آن روبرو هستند درک نمی کنند. به نظر نمی رسد آنها درک کنند که رویکرد معمول آنها چقدر می تواند منجر به تصاحب قدرت کامل جمهوری خواهان در سال 2025 شود – که دوباره به ما یادآور جلسه شورش در 6 ژانویه این هفته می شود، برای دموکراسی ما یک فاجعه خواهد بود.

بسیاری از دموکرات ها امیدوارند که حکم دادگاه عالی دابز رای دهندگان آنها را برای انتخابات میان دوره ای آتی بسیج کند و به نظر می رسد حداقل در کوتاه مدت این اتفاق افتاده است. اما من مطمئن هستم که این انتخابات در درجه اول در مورد اقتصاد و وضعیت وجودی کشور خواهد بود. اوضاع برای حزب حاکم بسیار تاریک به نظر می رسد.

بر اساس نظرسنجی می وال استریت ژورنال-NORC، 83 درصد از آمریکایی ها فکر می کنند اقتصاد بد است یا خوب نیست. بر اساس یک نظرسنجی گالوپ، 83 درصد از آمریکایی ها از روند اوضاع در این کشور ناراضی هستند.

احزاب وقتی اشتباه می کنند مجازات می شوند. اخیراً دموکرات ها چنین اشتباهاتی مرتکب شده اند که رای دهندگان را عصبانی می کند.

اقتصاددانان لیبرال تهدید تورم را دست کم گرفتند و به نظر می رسد سیاست مالی دموکراتیک، با نادیده گرفتن این تهدید، آن را تشدید کرده است. حزب دموکرات به طور کلی با مترقیانی که پلیس را صرفاً از دریچه بی عدالتی نژادی می دیدند مرتبط شد. این یک لنز مهم است، اما مترقیان لنز ایمنی عمومی را نادیده گرفتند و برای خشم فراگیر عمومی نسبت به افزایش جرم و جنایت آماده نبودند.

به همین ترتیب، بسیاری از مترقیان استدلال کرده اند که لغو فرهنگ چیزی نبوده یا بیش از حد اغراق شده است. آمریکایی‌هایی که می‌ترسند با صدای بلند فکر کنند، فکر می‌کنند که چپ بیش از حد سانسور شده است، و حزب دموکرات بار دیگر در ارتباط مجرم است. ترقی خواهان نیز تا حد زیادی در رفع کاستی های مدل حکومتی خود شکست خورده اند. نابرابری افسارگسیخته، بی خانمانی، و سایر آسیب های اجتماعی که سانفرانسیسکو و دیگر شهرها را گرفتار می کند، برای همه قابل مشاهده است.

ما در عصر خطر زندگی می کنیم، عصری که در آن مردم در جبهه های مختلف احساس ناامنی می کنند. این سنینی است که رای دهندگان به سمت احزاب محافظه کار هجوم می آورند که آنها را با قانون و نظم مرتبط می دانند.

سپس مشکل اساسی وجود دارد که از آن زمان تاکنون مورد توجه قرار نگرفته است دونالد ترامپ در سال 2016 به پیروزی غیرمنتظره‌اش رسید، یعنی در حالی که دموکرات‌ها از بسیاری از سیاست‌های مردمی حمایت می‌کنند، مترقی‌ها به یک سری ارزش‌های اجتماعی و فرهنگی گره خورده‌اند که مورد پسند اکثر آمریکایی‌ها نیست. بر اساس نظرسنجی New Year’s More، 69 درصد از آمریکایی ها معتقدند که آمریکا کشوری است که در آن می توانید هر کاری را انجام دهید، اگر تحصیلات خوبی داشته باشید، استعدادهای خود را توسعه دهید و به نوآوری باز شوید. تنها 36 درصد از فعالان مترقی با این موافق هستند.

این فقط یک تفاوت اساسی در نحوه نگرش مردم به کشور است و بارها و بارها سیاستمداران دموکرات به دلیل پیام هایی که از سوی نهادهای آموزشی و فرهنگی مترقی می رسد مجازات شده اند.

حزب جمهوری خواه در چند سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. اما یادآوری این نکته مهم است که آمریکایی ها معتقدند که حزب دموکرات نیز رادیکال شده است. بر اساس نظرسنجی سی ان ان، 46 درصد از آمریکایی ها حزب جمهوری خواه را “بیش از حد رادیکال” و 48 درصد معتقدند که حزب دموکرات “بیش از حد رادیکال” است. من فکر می‌کنم که این در مورد سیاست‌های محلی دموکراتیک نیست، که بسیاری از آنها محبوب هستند، بلکه در مورد نگرش‌های فرهنگی و اجتماعی مترقی است. این در مورد احساس بیگانگی مردم از نخبگان شهری است.

من در شش سال گذشته با یک ابهام مکرر مواجه بوده ام: چگونه ممکن است که دموکرات ها این افراد را در هم نکوبند؟ حزب جمهوری خواه در این سال ها تمام وقت کار کرده تا خود را مبدل کند. با این حال، کارشناسان انتظار دارند جمهوری خواهان به راحتی مجلس نمایندگان و احتمالا سنا را بازسازی کنند. این یک جور شگفت انگیز است وقتی به آن فکر می کنید.

و همه اینها برای دموکرات ها بدتر خواهد شد اگر اقتصاد بیشتر بدتر شود و رکودی ایجاد شود.

در سال 2020، بایدن نامزدی بود که به نظر نمی رسد غرق در نخبگان ساحلی باشد. اما دموکرات‌ها همچنان به این پیوند ضربه می‌زنند. و برای رفع مشکل چه می کنند؟ خرج کردن پول برای حمایت از ترامپ

این دیوانه ها می توانند در چند سال آینده کشور را اداره کنند.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما