نظر | Prop.29 اجبار اتحادیه را در رای گیری کالیفرنیا قرار می دهد

دفتر بازرگانی SEIU-UHW، کالیفرنیا.


تصویر:

رینگو هو چیو/ آسوشیتدپرس

برای سومین انتخابات متوالی، رای دهندگان کالیفرنیا در نوامبر امسال یک طرح رای گیری را برگزار خواهند کرد تا دستورات جدید گران قیمتی را در کلینیک های دیالیز قرار دهند. آیا این نوعی وسواس عجیب از سوی فعالان مردمی است؟ نه، این یک کمپین بیگ لبورس برای از بین بردن ارائه دهندگان دیالیز و قلدری صنعت به اتحادیه ها است.

گزاره 29 مستلزم این است که کلینیک های دیالیز یک پزشک، پزشک پرستار یا دستیار پزشک را «در تمام ساعات درمان بیمار در محل» داشته باشند. این اقدام توسط فدراسیون بین المللی کارکنان خدمات – فدراسیون کارکنان بهداشت و درمان غرب، که تلاش ناموفقی برای استانداردسازی صنعت داشته است، پشتیبانی می شود. همین اتحادیه در سال‌های 2018 و 2020 طرح‌های ناموفق دیالیز را به اجرا گذاشت.

دبیر مطبوعاتی اتحادیه، رنه سالدانا، در ایمیلی می‌گوید که دو شرکت داویتا و فرسنیوس «بر این صنعت تسلط دارند» و «بیماران دیالیزی به نام سود رنج می‌برند و گزینه‌های زیادی برای خرید برای درمان ندارند». ادعا می کند که استنت 29 ضروری است. برای محافظت از بیماران دیالیزی و بهبود مراقبت هایی که دریافت می کنند. با این حال، اگر ابتکار عمل انجام شود، احتمالاً بیماران گزینه های درمانی بسیار کمتری خواهند داشت.

کمیسیون No on Prop می گوید. در 29، که توسط ارائه دهندگان دیالیز تامین می شود، قوانین جدید غیرضروری می تواند برای هر کلینیک بین 376000 تا 731000 دلار در سال هزینه داشته باشد و به طور بالقوه بسیاری را به خطر بیندازد. این داستان توسط دفتر تحلیلگران قانونی ایالتی پشتیبانی می شود، که این رقم را برای هر کلینیک به “چند صدها هزار دلار در سال” می بندد. او می افزاید که ارائه دهندگان ممکن است “سعی کنند در مورد نرخ های بالاتر از مالیات دهندگان مذاکره کنند”.

برخی از کلینیک ها ممکن است مجبور شوند به طور کامل تعطیل شوند و درمان هزاران کالیفرنیایی که برای زنده ماندن به آن نیاز دارند، مختل شود. دفتر تحلیل قانونگذاری می‌گوید بسته شدن برخی از کلینیک‌ها و افزایش قیمت در کلینیک‌های باقیمانده می‌تواند سالانه ده‌ها میلیون دلار برای دولت‌های ایالتی و محلی هزینه داشته باشد.

با پیش‌بینی این انتقاد، زبان پیشنهاد 29 می‌گوید که از “تعطیلی یا کاهش چشمگیر خدمات بدون تایید دولت، کلینیک‌ها جلوگیری می‌کند.” این فرض را بر این می گذارد که کالیفرنیا دارای اختیارات قانونی برای وادار کردن یک شرکت خصوصی غیرسودآور به باز ماندن است.

اگر گزاره 29 موفق شود، کلینیک های دیالیز باید هزینه بیشتری برای اعتراض به آن در دادگاه بپردازند. پس از آن دوباره، به نظر می رسد تحمیل هزینه بر صنعت هدف ابتکار عمل باشد. جورج اسکلتون از لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که اتحادیه حدود 10 میلیون دلار برای Prop .29 هزینه خواهد کرد که بیشتر برای جمع آوری امضا برای قرار دادن آن در صندوق رای است. صنعت دیالیز که نمی تواند خطر گذر از ابتکار عمل را تحمل کند، تا 86 میلیون دلار برای مبارزه با آن اختصاص خواهد داد.

آقای اسکلتون در پایان گفت: “پیام ضمنی” SEIU-UHW به ارائه دهندگان دیالیز این است: “اجازه دهید به اتحادیه ها بپیوندید وگرنه ما همچنان شما را مجبور خواهیم کرد که پول کلان برای مخالفت با طرح های ما خرج کنید.” باج گیری سیاسی آن چیزی نبود که اصلاح طلبان در 111 سال پیش سیستم دموکراسی مستقیم کالیفرنیا را ایجاد کردند.

با این حال، این نحوه استفاده از آن است. رئیس SEIU-UHW، دیو ریگان، یک بار طبق صورتجلسه هیئت اجرایی سال 2017، این اقدام رای را به عنوان “ابزاری برای اعمال قدرت اتحادیه در مذاکره” توصیف کرد. اتحادیه ادعا می کند که از بیماران دیالیزی حمایت می کند، حتی اگر از آنها سوء استفاده کند اهداف خود را

گزارش تحریریه مجله: بهترین و بدترین هفته از کیم استراسل، جیسون رایلی و دن هنینگر. عکس: جیم بورگ/ رویترز

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق ذخیره شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

در نسخه چاپی 18 اکتبر 2022 با عنوان “اجبار اتحادیه در رای گیری کالیفرنیا” ظاهر شد.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما