نمایشگاه دبی: اولین شهر 15 دقیقه ای در امارات

بعدی- اکسپوزیت دبی دقیقا چیست؟ این شهر تلفیقی از آموزش، سرگرمی، شیوه جدید کار و تجربه کاری است.

به گزارش فرارو به نقل از یورونیوز، چندین غرفه از قبل برنامه ریزی شده در نمایشگاه باقی خواهند ماند و با ایده ها و تحولات مختلف، از مراکز فرهنگی و دانشگاه ها گرفته تا کنسولگری ها و رستوران ها، بازطراحی خواهند شد. مسئولان اکسپو به دقت هر پیشنهاد را مطابق با چشم انداز شهر در نظر می گیرند. شهر پایدار انسان محور ۱۰۸۳ هکتار وسعت خواهد داشت. بازدیدکنندگان و ساکنان از 10 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری و مسیر دویدن و 45000 متر مربع باغ و پارک لذت خواهند برد.

از جمله جاذبه‌های شهر می‌توان به آب‌نمای سورئال (جایی که می‌توانید آب را مشاهده کنید که از دیوارهای غوطه‌ور شده جاری می‌شود و به نظر می‌رسد دوباره به سمت بالا جریان می‌یابد)، باغ در آسمان (عرشه مشاهده با ارتفاع 55 متر که نمای 360 درجه از گالری را ارائه می‌کند) است. برج دوار دارای دو اتاق است و دو اتصال دارد که به سمت بالا و پایین حرکت می کنند. ساکنین می توانند از طبقه پایین وارد کابین پایین و از طبقه همکف به کابین بالا وارد شوند که تنها هتل آنجاست.

اکسپو سنتر دبی به فعالیت خود ادامه خواهد داد و میزبان رویدادهای جهانی مانند کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل در سال 2023 خواهد بود. همچنین تعداد زیادی از شرکت های فورچون 500 و همچنین شرکت های محلی به همراه شرکت هایی مانند زیمنس برای افتتاح دفاتر در آنجا تلاش می کنند.

قرار گرفتن در معرض دبی

شهر هوشمند

در Expocity Dubai، جامعه تجاری از یک اکوسیستم ویژه با فناوری های 5G و اینترنت اشیا (IoT) (ارتباط دستگاه های مختلف به یکدیگر از طریق اینترنت) لذت خواهند برد.

بنابراین، Exposure Dubai یک زمین بازی عالی برای فناوری های مختلف مرتبط با هوش مصنوعی، از جمله بینایی کامپیوتر، پردازش زبان طبیعی، یادگیری ماشین و تعامل انسان و کامپیوتر است. به همین دلیل، نیاز به ایجاد چندین شرکت با فناوری پیشرفته در Expocity برای همکاری و کمک به توسعه آن شهر هوشمند وجود دارد.

قرار گرفتن در معرض دبی

اولین شهر در پانزده دقیقه

کسانی که Expocity را به عنوان خانه خود انتخاب می کنند، می توانند در اولین شهر 15 دقیقه ای امارات با محله های متصل به پیاده روها و مسیرهای رانندگی مستقل زندگی و کار کنند.

Expocity در جنوب دبی واقع شده است و جدیدترین شهری است که به عنوان بخشی از دبی در آن منطقه ساخته شده است. پس از تکمیل، منطقه جنوب دبی بزرگتر از منطقه هنگ کنگ خواهد بود. ساکنان دبی همیشه پذیرای ایده ها و مفاهیم اولیه بوده اند و همیشه در مورد کسب و کار جدید هیجان زده هستند. بنابراین، ایده یک شهر 15 دقیقه ای اولین در نوع خود در امارات است. مردم واقعاً از این ایده که 90٪ از کارهای روزانه آنها را می توان در عرض 15 دقیقه پیاده روی یا دوچرخه سواری از خانه خود انجام داد، هیجان زده هستند.

از آنجایی که جادوی اکسپو 2020 دبی ادامه دارد و میراث تاثیرگذار آن ادامه دارد، بسیاری به دنبال پتانسیل آن به عنوان شهری آینده‌نگر هستند تا نسل‌های آینده از آن بهره ببرند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما