نماینده مجلس: دو تابعیتی جرم نیست و اینها بد نیست

یک نماینده مجلس گفت: فرزندان افرادی که در آن زمان از طریق مادر یا پدر خود در کشورهای دیگر بزرگ شده اند و اکنون بین 30 تا 40 سال سن دارند به دلیل بهره هوشی بالا رهبر کشور می شوند. مطمئنا این افراد دارای روابط و بدون رابطه هستند

به گزارش النا، بخش هایی از گفتگوی فریدون عباسی، عضو کمیسیون انرژی مجلس را می خوانید:

* مسلماً جمهوری اسلامی هزینه های تحصیل افراد برای اعزام به کشورهای دیگر و بورسیه تحصیلی را پرداخت کرد و برخی از کسانی که برای تحصیل رفتند متاهلانی بودند که فرزندانشان در سن دبستان بودند و در نهایت این بچه ها با آداب و رسوم آشنا شدند. آن کشورها با رفتن به مدرسه، و آنها به این کار ادامه دادند.

* صحبت هایی در گوشه و کنار در مورد تابعیت مضاعف بین افراد و فرزندانشان و …. باید اعلام کنم که این جرم نیست، حتما افرادی که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته اند و صاحب فرزند شده اند. شناسنامه برای فرزندانشان.

* قطعا افرادی که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفتند بد نیستند، برخی از آنها پس از اتمام تحصیل در حین خدمت به کشور بازگشتند. کم نیستند افرادی که هرگز به خارج از کشور سفر نکرده اند و از طریق فضای مجازی با دنیا در ارتباط هستند و حتی امکان جاسوسی برایشان فراهم است.

* مدیران تنها کسانی نیستند که فرزندان خود را برای ادامه تحصیل به خارج از کشور می فرستند، برخی از کشاورزان، صنعت گران و بازاریان که فرزندانشان از داخل کشور نمی توانند مجوز ورود به دانشگاه ها را در رشته های پزشکی دریافت کنند، به کشورهای دیگر اعزام می شوند.

*ارتباط با دنیا، تحصیل و کار در خارج از کشور و سایر کشورها امری اجتناب ناپذیر است و در این راستا باید تدابیری اتخاذ کنیم تا افراد خارج از کشور را برای تحصیل در ایران بیاوریم، خوشبختانه این اتفاق در حال رخ دادن است و در شرایط فعلی تعدادی از موارد وجود دارد. دانشجویان خارجی زیادی در ایران هستند.

* قطعاً افرادی از خارج از کشور که با ایران هم پیمان هستند و معتقد و انقلاب اسلامی را قبول دارند برای تحصیل، خدمت به آموزش عالی در دنیا به ایران می آیند.

*فرزندانی که در آن زمان از طریق مادر یا پدرشان در کشورهای دیگر بزرگ شده اند و الان بین 30 تا 40 سال سن دارند به دلیل بهره هوشی بالا مدیر کشور می شوند، این افراد مطمئناً رابطه دارند و بدون رابطه نبوده اند. .

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما