نماینده مجلس: رهبران اصلاحات مدافعان اصلی اغتشاشگران هستند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سران اصلاحات مردم را تحریک کردند و مدافعان اصلی اغتشاشگران هستند.

حجت الاسلام سید محمود نبویان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این روزها شاهد اغتشاشات کوچک مانند کف روی آب در کشور هستیم. توضیح منشأ این شورش ها ضروری است.

ماهیت اغتشاشات ضد شیعه است

وی گفت: وقتی به ماهیت این آشوب ها نگاه می کنیم، برایمان روشن می شود که اغتشاشگران مخالف اصل شیعه و مذهب و ائمه صراط (علیهم السلام) هستند. اغتشاشگران پرچم های عزای سیدالشهد علیه السلام را به آتش کشیدند و این آشوب ها ماهیت ضد شیعی دارد.

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی گفت: علاوه بر این، این اغتشاشات جنبه ضد اسلامی هم دارد، زیرا اغتشاشگران قرآن و مساجد را نیز آتش زدند. این آشوبگران مدافع مسائل ضد شیعه و ضد اسلام هستند. اینها مدافع ایران هم نیستند چون پرچم ایران را هم آتش زدند. محرک هایی که به میدان آمدند ضد شیعه، ضد اسلام و ضد ایران هستند.

هولیگان ها مشکل اقتصادی ندارند

نبویان ادامه داد: مردم ما از مشکلات اقتصادی زیادی رنج می برند، اما می بینیم که در این آشفتگی ها بحث اقتصادی نبود. این عدد نشان می دهد که اغتشاشگران افرادی هستند که مشکل اقتصادی ندارند، جانشان در امان است و اکثریت آنها و به خصوص سران اغتشاشگران در رونق کامل اقتصادی هستند. هیچ اشاره ای به مشکلات اقتصادی در این آشوب ها نشده است.

وی افزود: اراذل و اوباش به دنبال فحشا و فحشا هستند و دوست دارند آنچه را که می خواهند انجام دهند و دست به فساد، فساد و فحشا می زنند. برخی از آنها می خواهند سبک رضاخان را احیا کنند. رضاخان برای ترویج فحشا، روسری را به زور از سر زنان ایرانی برداشت، همان طور که آشوبگران فعلی این کار را انجام دادند و حجاب را از سر زنان برداشت.

یکی از اعضای هیات رئیسه کمیته اصل 90 شورای اسلامی گفت: اغتشاشگران با تجمعات محدود 1000 تا 2000 نفری در برخی شهرها حضور پیدا کردند. بسیاری از آنها نوجوانان و جوانانی هستند که در اوج احساسات هستند. اغتشاشگران مردم را کشتند، بسیاری از نیروهای بسیجی را کشتند، اموال عمومی را تخریب کردند و نیروهای امنیتی را به خشونت و مجروح کردند. باید مشخص شود چه کسانی از این آشوبگران حمایت می کنند. حامیان خارجی آنها مشخص است. رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان سعودی از این آشوبگران حمایت جدی می کنند.

رهبران اصلاحات باید پاسخگو باشند

نبویان گفت: رهبران اصلاحات مانند محمد خاتمی، عباس عبدی، شکوری راد، صادقی، حسن خمینی و حسن روحانی که بیانیه می دادند، توئیت کردند و مردم را تحریک کردند. نگذاشتند سرنوشت مهسا امینی و چگونگی فوت او مشخص شود و قبل از اینکه این موضوع حل شود سران اصلاح مردم را تحریک کردند. سران اصلاح، مدافعان اصلی آشوبگران، آشوبگران و مدافعان مردم ضد اسلام، ضد شیعه و ضدایرانی هستند که از شیوه رضاخانی پیروی می کنند و مرتکب قتل و جنایت می شوند. رهبران اصلاحات باید در برابر مردم ایران پاسخگو باشند.

وی افزود: ممکن است یکی بگوید سران اصلاحات نمی‌دانستند که این ماجرا به اینجا ختم می‌شود و اگر واقعاً این‌طور بود و نمی‌دانستند عواقب حرف‌هایشان این‌گونه خواهد بود، حالا باید بگویند. یک بیانیه جمعی و می گویند اشتباه کردند و آشوبگران باید تبرئه شوند.» جز قتل و جنایت و تعرض به دین و منافع ملی کاری انجام نمی دهند.

سلبریتی ها آدم های بی ارزشی هستند

یکی از اعضای کمیته اصل 90 ریاست شورای اسلامی گفت: برخی از سلبریتی هایی که ارزشی ندارند و فقط نامشان برده می شود، این روزها مسائل بی اعتباری را مطرح می کنند. مهم نیست که این سلبریتی ها چند طرفدار یا فالوور دارند. برخی از سلبریتی ها بی ارزش هستند. باید جواب بدهند که چرا قبل از اینکه شما ماجرای مهسا امینی را بدانید یک سری اقدامات انجام دادند و حرف های بی ربطی زدند؟

نبویان گفت: سران اصلاح باید پاسخ دهند و قوه قضائیه باید با این افراد برخورد کرده و آنها را محاکمه کند. خواسته ما رفع تقابل و منفعت است. نماینده اصلاح طلب به چه حقی می گوید ما زنده ها را می گیریم و مرده را تحویل آنها می دهیم؟ این افراد باید محاکمه شوند. اگر مدرکی دارند باید با آن مقابله کنند و اگر مدرکی ندارند باید پاسخ دهند که چرا مردم را تحریک می کنند و روی این آتش بنزین می ریزند. مدافعان داعش که مرتکب قتل و جنایت شدند، رهبران اصلاحات و افراد مشهور هستند که باید پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اهداف ایجاد اغتشاش در کشور ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان به پیروزی های مختلفی دست یافته است. نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه برای غربی ها قابل تحمل نیست و به همین دلیل به دنبال ایجاد هرج و مرج در کشور ما هستند. اصلاح طلبان داخلی سربازان و دارایی های موجودیت اصلی صهیونیستی در داخل کشور ما هستند. با این اقدامات می‌خواهند ما را در مقابل پیروزی‌های ایران شکست دهند، اما چیزی به دست نمی‌آورند.

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی گفت: 21 میلیون مسلمان امسال در راهپیمایی اربعین شرکت کردند. اربعین مانور قدرت شیعیان است. غربی ها و دشمنان اسلام به دنبال پوشاندن این موضوع بوده اند و به همین دلیل این آشوب ها را به وجود آورده اند. ما از رئیس جمهور برای آزار و اذیت آمریکا در سازمان ملل تشکر می کنیم و دشمنان به دنبال پنهان کردن سفر رئیس جمهور ما به نیویورک بودند و نمی خواستند این موضوع مطرح شود.

اغتشاشگران با ملت ایران کاری ندارند

نبویان افزود: اکنون موضوع توافق هسته ای روی میز است و می خواهند به ایران فشار بیاورند. این عرشه‌های روی آب است که ملت ما به شدت به آن پاسخ داده است. اغتشاشگرانی که پرچم سیدالشهد علیه السلام را آتش زدند بدانند که مردم ایران با آنها مخالفند. مردم ما اسلام و انقلاب را دوست دارند و محرک ها افرادی مانند رضاخان مشرب و داعش و مفسدان هستند و کاری به ملت ایران ندارند. این مردم ته آب هستند و ناخالصی هستند ملت ما با حضورشان در صحنه این ناخالصی های نظم را رد می کنند.

وی گفت: از مردم ایران برای شرکت در راهپیمایی و ایستادگی در مقابل اغتشاشگران تقدیر و تشکر می کنیم. باید از زحمات نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد. زمانی که بحث فتنه دانشگاه و فتنه 78 مطرح شد، سران اصلاحات به این بهانه آمدند و به زور گفتند نیروی انتظامی حق دفاع از خود را ندارد. به همین دلیل در حال حاضر به سمت نیروی انتظامی تیراندازی می شود اما نیروی انتظامی حق تیراندازی ندارد.

رهبران اصلاحات پلیس را خلع سلاح کرده اند

یکی از اعضای هیأت رئیسه اصل 90 شورای اسلامی با اشاره به اینکه سران اصلاحات نیروی انتظامی را خلع سلاح کرده اند، خاطرنشان کرد: به نظر من نیروی انتظامی باید طبق قانون بتواند از خود دفاع کند. اگر پلیس قدرت نداشت، ناموس و جان مردم چه می شد؟ وقتی یک دزد به مردم حمله می کند، نیروی پلیس باید بتواند جلوی آنها بایستد و از خود دفاع کند. وقتی فردی به دنبال ایجاد ناامنی در جامعه است، نیروی انتظامی باید بتواند پاسخگوی آن باشد و صرفاً صحنه را تماشا نکند.

نبویان گفت: در دنیا نیروی انتظامی زمانی می تواند امنیت ایجاد کند که قدرت داشته باشد و کسانی که به دنبال خالی کردن دست پلیس هستند به دنبال ناامنی در جامعه هستند و از دزدی، ناامنی، قتل و جنایت در جامعه دفاع می کنند. . نیروی انتظامی باید قوی باشد و بتواند به هر وسیله ای از خود دفاع کند.

وی تاکید کرد: نیروهای پلیس اگر سلاح دارند باید بتوانند با سلاح از خود دفاع کنند. نیروی انتظامی باید با هر وسیله ای از امنیت مردم محافظت کند و شرمنده نباشد. امنیت در جامعه حاکم است و مردم ایران به دنبال امنیت بیشتر در جامعه هستند و امنیتی که به برکت تلاش پلیس های پرشور از آن برخورداریم.

کسانی که به دنبال ناامنی هستند باید از پلیس بترسند

یکی از اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 شورای اسلامی گفت: مردم ایران به دنبال امنیت هستند و دست پلیس زحمتکش را می بوسیم. در کشور ما امنیت وجود دارد و انشالله افزایش می یابد و اگر لازم باشد در مجلس اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. بار دیگر تاکید می کنم که نیروی انتظامی باید قوی باشد و قاتل و دزد و هرکسی که می خواهد در جامعه ناامنی ایجاد کند باید از نیروی انتظامی بترسد.

نبویان تاکید کرد: رهبران اصلاحات مدافع اغتشاشگران و قاتلان هستند اما باید بدانند که این دعوا آنها را به جایی نمی برد. آشوبگران فقط 1000 تا 2000 نفر هستند که مردم را می کشند، اماکن عمومی را تخریب می کنند و بی خانمان می شوند و بیشتر کسانی که در شورش ها شرکت کردند اراذل و اوباش هستند. ملت ایران در اوج قدرت است و باید برای حل مشکلات اقتصادی آن تلاش کرد.

وی گفت: اغتشاشگران شهوترانی هستند که به دنبال فحشا و هوس در جامعه هستند و دست از کار می کشند. انشاالله این تفاله های روی آب و این ناخالصی هایی که گاهی گریبان مردم ایران را می گیرد از شر آنها خلاص شود.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما