نماینده مجلس: روحانی در جریان سیل کیش را ترک نکرد

نماینده دامگان در مجلس گفت: روحانی برای هیچ کاری از جای خود تکان نمی خورد و حتی اگر حادثه ای هم رخ دهد سفر روحانی به جزیره کیش رها نمی شود.

علی اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان در شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به خدمات رسانی مسئولان به سیل زدگان در روزهای اخیر و انتقاد از اصلاح طلبان و. حامیان دولت نسبت به این عملکرد خطاب به مسئولان گفتند: در دولت قبل هر وقت سیل یا زلزله می آمد یکی از بدبختی های ما رخ می داد و بزرگترین بدبختی ما بی تفاوتی و بی تفاوتی ما بود. مسئولین نسبت به آسیب دیدگان بلایای طبیعی.

وی افزود: ما همیشه نگران این بودیم که در مقطعی نخست‌وزیر تخت را نگذارد، زیرا هیچ‌وقت برای هیچ کاری از جای خود تکان نمی‌خورد و اگر حادثه‌ای رخ می‌دهد، سفر آقای روحانی به جزیره کیش رها نمی‌شود. “

نماینده مردم دامغان در شورای اسلامی گفت: در دولت گذشته فقط این گروه های جهادی با مردم ارتباط داشتند و امیدی به خدمت رسانی دولتمردان به مردم نبود. زمانی که آقای جهانگیری در بین مردم زلزله زده حاضر شد با کفش هایش روی فرش چادر زلزله زدگان رفت و به این ترتیب در بین مردم ظاهر شد.

علیزاده خاطرنشان کرد: در صورت حضور روحانی در میان بلایای طبیعی، تنها با خودروی لوکس خارجی خود از مناطق عبور می کند و از خودروی خود پیاده نمی شود و مانند شاه برای آن دست تکان نمی دهد.

وی افزود: اما در دولت سیزدهم به عنوان نمونه در حادثه اندیکا، آقای رئیسی بلافاصله در بازگشت از روسیه به اندیکا در استان خوزستان سفر کرد و مردم دیدند که رئیس جمهور نیز در میان آنها حضور دارد.

نماینده مردم دامغان در مجمع نمایندگان گفت: روز گذشته آقای رئیسی بلافاصله پس از بازگشت از سفر به استانداری همدان موضوع سیل را پیگیری کرد و آقای مخبر نیز به فیروزکوه رفت. وزیر کشور هم به یزد رفت و همه در جمع مردم بودند و در خدمت مردم بودند و این البته برای همه مردم دیده می شد.

علیزاده خاطرنشان کرد: کسانی که خدمات نهادها و مسئولان به سیل زدگان را زیر سوال می برند در واقع ادامه روش آمریکایی در کشور هستند و طبیعی است که چنین افرادی بخواهند این خدمات را زیر سوال ببرند چرا که همانطور که گفتم . آنها ادامه راه آمریکا هستند و در داخل کشور هستند. مردم هم می فهمند کی خدمت می کند و کی بدون مخبر شعار می دهد.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما