نمای خیابان Google Maps – با زومیت در زمان سفر کنید

[ad_1]

گوگل داده های نمای خیابان خود را هر چند سال یکبار در برخی مناطق به روز می کند، اما گوگل تصاویر قدیمی را در نسخه دسکتاپ Maps نگه می دارد. در ادامه نحوه کار با این قابلیت برای مشاهده تصاویر قدیمی گوگل در برخی مناطق را معرفی می کنیم. این گزینه در پلتفرم تلفن Google Maps قابل استفاده نیست.

نحوه مشاهده نمای مسیر تصویر قدیمی

ابتدا برای استفاده از ویژگی Street View، روی آدمک زرد در سمت راست پایین صفحه Google Maps کلیک کنید، آن را به قسمت مورد نظر نقشه بکشید و رها کنید.

نمای خیابان 1

ساختمان فلترن – نیویورک

همچنین می توانید از ابتدا به محل مورد نظر رفته و سپس مانکن را جابجا کنید.

در این مرحله اگر تصاویر قدیمی نمای خیابان وجود دارد، نماد ساعت را از گوشه سمت چپ بالای گوگل مپ انتخاب کرده و با چرخش در زمان های مختلف، تصاویر گرفته شده برای هر سال را انتخاب کنید.

سناریو 2

نقشه راه 4

ساختمان تخت آهن – نیویورک – 2009 (2009)

برای مشاهده تصاویر بزرگتر از سال های مختلف در نقشه گوگل، روی جدول زمانی کلیک کنید تا به صورت تمام صفحه نمایش داده شود.

نمای خیابان 5

ساختمان فلترن – نیویورک – 2021 (1400)

با انتخاب آخرین نقطه در سمت راست جدول زمانی و کلیک بر روی تصویر آن می توانید به حالت فعلی برگردید.

Google Maps به طور مداوم داده های نمای خیابان خود را گسترش می دهد. این سرویس بسته به محل سکونت شما عملکردهای متفاوتی دارد و در برخی مناطق پوشش خوبی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، Mountain View، کالیفرنیا، جایی که ساختمان اصلی Google در آن قرار دارد، داده های نمای خیابان از خیابان های اطراف در سال 2007 (2007) یا زمانی که این سرویس راه اندازی شد، دارد.

مقالات مرتبط:

از آن تاریخ، تصاویر شهری و خیابان های بیشتری به نمای خیابان اضافه شده است، اما تصاویر اضافه شده بین سال های 2007 و 2009 عموماً تصاویری با کیفیت پایین تر از تصاویر دیگر هستند.

Google Maps علاوه بر ارائه قابلیت‌های سفر در زمان، منبعی شگفت‌انگیز برای برنامه‌ریزی سفرهای جاده‌ای چند مقصدی یا گشت و گذار در شهر است و امکانات زیادی را برای فعالیت‌های روزانه کاربران ارائه می‌دهد.

آیا تا به حال استفاده از سرویس نمای خیابان Google Maps و مشاهده تصاویر قدیمی از مناطق مختلف را تجربه کرده اید؟ این ویژگی را چگونه ارزیابی می کنید؟

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما