نواک جوکوویچ به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد

همانطور که تور در ماه مارس ادامه یافت، او به دلیل شرایط واکسینه نشده اش نتوانست وارد ایالات متحده شود تا در مسابقات Masters 1000 در ایندیان ولز، کالیفرنیا، و باغ میامی، فلوریدا شرکت کند. او در بازی برگشت، قبل از پیروزی در رم، در مسابقات اولیه روی خاک رس با مشکل مواجه شد و سپس نتوانست در شکست یک چهارم نهایی اوپن فرانسه به رقیب دیرینه خود، رافائل نادال، نت های بالایی را که لازم بود به یادگار بگذارد.

جوکوویچ گفت: مطمئناً امسال مانند سال های گذشته نبود. “از همان راهی که شروع شد شروع شد و قطعاً در چند ماه اول سال روی من تأثیر گذاشت. به طور کلی حالم خوب نبود. یعنی از نظر روحی و روانی در وضعیت خوبی نبودم.

می‌خواستم بازی کنم، اما در همان زمان که در دبی که اولین تورنمنت سال بود، به میدان آمدم، فشار و احساسات زیادی را احساس کردم. در آن لحظه متوجه شدم که قرار است کمی طول بکشد و باید صبور باشم و دیر یا زود خودم را در وضعیت مطلوبی قرار خواهم داد که دوست دارم باشم.»

یک بار دیگر، ویمبلدون معلوم می شود که فعال کننده است. اینجا جایی بود که او با خروج از بزرگترین رکود دوران حرفه‌ای خود برای پیروزی در سال 2018، جذابیت خود را بازیافت. و او را با عجله نوازش کرد تا بیست و یکمین عنوان انفرادی خود را به دست آورد، عنوانی کمتر از رکورد نادال.

گوران ایوانیسوویچ، مربی جوکوویچ، شاگرد سابق جنیک و قهرمان ویمبلدون، همراه جوکوویچ در استرالیا بود، اگرچه خود او دستگیر نشد.

ایوانیسوویچ گفت: «این اتفاق بزرگی برای او بود.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما