نکاتی به سوپراستارها؛ هیولای جدید لیگ قهرمانان اروپا! (تصویر)


کد خبر: 1794205/42

زمان: 23:20
1400/09/03

هدیه: 25758

آمار خیره کننده مهاجم آژاکس؛

سباستین آلر مهاجم 27 ساله آژاکس در این فصل لیگ قهرمانان اروپا عملکرد خوبی داشته است.

حدود یک سال پیش، سباستین آلر، ستاره ساحل عاج از وستهام به آژاکس آمستردام منتقل شد و با 22.5 میلیون نفر به لیگ هلند پیوست و گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال هلند شد. البته یک سال و نیم قبل از این انتقال، وستهم مبلغ 45 و 45 میلیون به سباستین آلر به اینتراخ فرانکفورت پرداخت کرد، اما این بازیکن موفقیت چندانی در لیگ برتر نداشت و خیلی زود از این تیم جدا شد.

البته اریک تن هاگ سرمربی آژاکس با سباستین آلر در تیم اوترخت کار کرد و روزهای خوبی را با او سپری کرد، دوره ای که اکنون در تیم آژاکس تکرار می شود. این تیم پرافتخار هلندی با عملکرد درخشان و آمار رویایی در صدر جدول رده بندی لیگ قرار دارد. اما سباستین آلر در لیگ قهرمانان اروپا خوش درخشیده است. این بازیکن در پنج بازی اول آژاکس 9 گل شگفت انگیز به ثمر رسانده و در این فصل کار بی نظیری انجام داده است.

آژاکس که امشب یک بار مقابل بشیکتاش گلزنی کرد، در نیمه دوم با دبل سباستین آلر که در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و پنجمین برد خود در پنج بازی را به ثبت رساند، در نیمه دوم برگشت. او با اقتدار و به عنوان سرگروه گروهش راهی دور بعدی لیگ قهرمانان شد. اکنون سباستین آلر از بایرن مونیخ به همراه روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی در صدر فهرست گلزنان لیگ قهرمانان اروپا قرار دارند و نام خود را در بین ستاره های بزرگ این تورنمنت ثبت کرده اند.

پس از الساندرو دل پیرو در سال 1995، دیگو کاستا در سال 2014 و ارلینگ هالند در سال 2019، سباستین آلر به چهارمین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد که در پنج بازی اول خود در این مسابقات گلزنی می کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم