نیمکت 400 میلیونی اورتون علیه یونایتد (عکس)

[ad_1]

کد خبر: 1783641/59

زمان: 13:51
1400/07/12

هدیه: 2،593

اوله گونار سولسک ، سرمربی یونایتد. R بازیکن 400 میلیونی مقابل اورتون را روی نیمکت نشاند.

در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس ، منچستریونایتد و اورتون روز شنبه در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند و این دیدار با تساوی 1-1 به پایان رسید.

این نتیجه باعث شده تا منچستریونایتد در هفت بازی اخیر خود در همه رقابتها سه برد ، سه باخت و یک تساوی کسب کند و فشار بر سرمربی نروژی را افزایش دهد. او با 14 امتیاز از هفت بازی چهارم است و دو امتیاز از رهبران چلسی عقب است.

اگرچه بسیاری از کارشناسان و هواداران معتقدند که حضور کریستیانو رونالدو شرایط یونایتد را مختل کرده و نظم و انضباط تیم او را مختل کرده است ، اما بسیاری نیز احساس می کنند که این تصمیم تقصیر اوله گونار سولزار است که تیم را در شرایط فعلی قرار داده است.

یکی از آن تصمیماتی که بسیاری از طرفداران و رسانه ها را شگفت زده کرد ، نیمکت 400 و 400 میلیونی منچستریونایتد مقابل اورتون بود. پس از گل سرنوشت ساز کریستیانو رونالدو در آخرین دقیقه لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی 1-2 مقابل ویارئال ، سالیوان تصمیم گرفت به برخی از بازیکنان اصلی خود در بازی استراحت دهد.

کریستیانو رونالدو ، پل پوگبا ، گیدئون سانچو ، جسی لینگارد ، نمانیا ماتیچ ، دانی ون دهبک ، اریک بیلی و الکس تالس از جمله بازیکنانی بودند که از روی نیمکت شروع به کار کردند. اگرچه سانچو و رونالدو در دقیقه 57 و پوگبا در دقیقه 70 پس از دریافت گل از اورتون به میدان آمدند ، اما نتوانستند در تغییر نتیجه کمک کنند.

با این حال ، سرمربی نروژی پس از بازی ادعا کرد که می تواند از فوق ستاره تیمش بهترین نتیجه را بگیرد و به بازیکنان و کادر فنی خود ایمان دارد. با این حال ، به نظر می رسد تصمیم او برای استراحت این بازیکنان گران قیمت و سرنوشت ساز در بازی طبق برنامه پیش نرفته است.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما