نیمی از قیمت مسکن تا پایان بهمن ماه تمدید شد

[ad_1]

برنامه افزایش هزینه مسکن با نصف شدن هزینه خرید اوراق بود که تا پایان ماه جاری تا پایان بهمن ماه اجرایی می شد. بر این اساس بانک مسکن مبنی بر معافیت از پرداخت نیمی از بها تقریباً بی اثر بود.

به گزارش ایسنا، بانک مسکن «آذرماه» اعلام کرد به مناسبت هشتادمین و سی امین سالگرد تاسیس این بانک، هزینه تامین تسهیلات اقامتی از محل شهادت 3 درصد افزایش یافته است. مدت استفاده از این سرگرمی به یک ماه و البته تا 2 بهمن تمدید شده است.

در نهایت در این نامه آمده است که دفتر کل نظارت و ارزیابی بانک اعتبار خطاب به معاون ناظر بازار فاربورس نوشته است: این شامل متقاضیان ساخت واحدهای مسکونی (همزمان با خرید) نیز می شود. با توجه به اینکه استفاده از این نوع تسهیلات تا 11 بهمن ماه تمدید شده است.

قیمت پرواز کرد

اگرچه بانک مسکن با علاقه جدید به آذرماه به دنبال افزایش تقاضا برای متقاضیان است، اما قیمت هر برگ از تسهیلات مسکن (TSA) که در گذشته حدود 7000 تومان در ماه بود، به طور میانگین بین 4000 تومان خواهد بود. روزی 2000 تومان رسید. در واقع، با افزایش هزینه مسکن، تمایل به ساخت بانک بر اساس متقاضیان غیر الزام آور برای تقریباً نیمی از خرید تقریباً بی اثر بوده است.

بر اساس این گزارش، متقاضیان متقاضی تسهیلات یک میلیون تومانی از شهر تهران برای دریافت این تسهیلات باید 3 بند اوراق خرید را خریداری و به بانک تحویل دهند. همچنین 2 میلیون تومان تسهیلات کلاهبرداری در سراسر کشور پرداخت می شود و حتی متقاضیان با خرید و ارائه 5 درصد از این تعداد یعنی 5 بند کاغذبازی به تسهیلات تقلبی متوسل می شوند. به این ترتیب زوج های تهرانی می توانند تا سقف 2 میلیون تومان از تسهیلات استفاده کنند. علاوه بر این 2 میلیون تومان و علاوه بر یک میلیون تومان تسهیلات کلاهبرداری در تهران پرداخت شد.

براساس اعلام بانک، نرخ سود خرید مسکن بدون تسلیم و ساخت و ساز جعلی بدون تسلیم 3 درصد و حداکثر مدت بازپرداخت خرید مسکن بدون پرداخت معادل 8 ماه معادل هشت سال تعیین شده است. همچنین حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات ذکر نشده است.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما