نیویورک تایمز 180000 مشترک دیجیتال به دست آورد

شرکت نیویورک تایمز تنها در سه ماهه دوم حدود 180000 مشترک دیجیتال خالص اضافه کرد اما درآمد کمتری از تبلیغات دیجیتال ایجاد کرد.

تایمز اکنون 9.17 میلیون مشترک پرداخت کننده دارد. هدف آن 15 میلیون تا پایان سال 2027 است.

این شرکت 76 میلیون دلار سود عملیاتی تعدیل شده را گزارش کرد که 18 درصد کمتر از سه ماهه مشابه سال گذشته است. مجموع درآمد آن 555.7 میلیون دلار است که نسبت به سال قبل 11.5 درصد افزایش داشته است. اشتراک دیجیتال 238.7 میلیون دلار از این درآمد را تشکیل می دهد که 25.5 درصد افزایش یافته است.

خسارت وارده به سود عملیاتی بیشتر از زیان های The Athletic بود، سایت خبری ورزشی که تایمز در ماه فوریه به قیمت 550 میلیون دلار خرید. زیان عملیاتی تعدیل شده اتلتیک برای سه ماهه 12.6 میلیون دلار از آوریل تا ژوئن بود که از حدود 19.4 میلیون دلار در سه ماهه اول کاهش داشت.

مریدیت کوبیت لویان، رئیس و مدیر عامل شرکت تایمز در بیانیه ای گفت: «ما در مسیر رسیدن به مایل بعدی 15 میلیون مشترک تا سال 2027 هستیم.

تایمز گزارش داد که 9.107 میلیون مشترک در پایان سه ماهه اول سال 2022. این تعداد در نتایج این سه ماهه به 9.01 میلیون نفر تغییر یافته است.

یک بخش کلیدی از استراتژی تایمز این است که مشترکین را از اشتراک ها متمایز کند. یک مشترک ممکن است اشتراک بیش از یکی از محصولات این شرکت را داشته باشد که شامل The Athletic، Cooking و Wirecutter می شود. تایمز با گزارش خبری خود روی جمع آوری پیشنهادهای دیجیتال شرط بندی می کند تا به مخاطبان جدیدی با علایق مختلف دست یابد.

خانم لوین گفت که در سه ماهه دوم، این شرکت بیشترین تعداد مشترکین جدید را تا کنون در رده دسترسی دیجیتال داشته است که شامل The Times News، Games، Cooking، Wirecutter و The Athletic است.

سود خالص تنها 180000 مشترک دیجیتال 70 درصد افزایش نسبت به سود خالص در سه ماهه دوم سال 2021 داشت. این شرکت در سه ماهه اول سال به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، یعنی 418000. اتلتیک در سه ماهه گذشته افزایش خالص 50000 مشترک مستقل را اضافه کرد.

اکثریت قریب به اتفاق مشترکین تایمز فقط برای دسترسی دیجیتال پرداخت می کنند. تعداد مشترکان چاپ در سه ماهه دوم به کاهش نزدیک به 7 درصد نسبت به سال قبل ادامه داد و به حدود 761000 نفر رسید.

درآمد تبلیغات دیجیتال شرکت تایمز در سه ماهه دوم با کاهش 2.4 درصدی نسبت به سال قبل به 69.3 میلیون دلار رسید، زیرا بازاریابان هزینه های خود را در مواجهه با عدم اطمینان اقتصادی کاهش دادند. در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته، تبلیغات چاپی 15.1 درصد افزایش یافت و به 48.1 میلیون دلار رسید، زیرا دسته های سرگرمی و لوکس شروع به بهبودی از همه گیری کردند.

کل هزینه های عملیاتی با 19.6 درصد افزایش به 504 میلیون دلار رسید. این شرکت همچنین 34.2 میلیون دلار از فروش زمین در مرکز چاپ تایمز در کالج پوینت، کوئینز به دست آورد.

این شرکت گفت که انتظار دارد درآمد اشتراک دیجیتال در سه ماهه سوم 21 تا 25 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یابد. این شرکت اعلام کرد که انتظار کاهش مداوم یا اندک در کل درآمد تبلیغاتی و افزایش 9 تا 13 درصدی هزینه های عملیاتی تعدیل شده در آن دوره را دارد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما
تمامی محتوای این وب‌سایت توسط هوش مصنوعی تولید می‌شود و هدف ما ترویج یا تشویق به استفاده از آن نیست، بلکه به‌کارگیری برای مطالعه و بررسی مطالبی است که قابلیت ارائه دارد.