هاربهاجان سینگ سرانجام در جریان کریکت لیگ Legends با Sreesanth ملاقات می کند، این چیزی است که اتفاق افتاد – به عکس مراجعه کنید

کریکت بازان هندی هاربهاجان سینگ و سریسانث با هم در مسابقه سود بین مهاراجه هند و غول های جهانی برای شروع لیگ افسانه های کریکت در روز جمعه (16 سپتامبر) در باغ ادن در کلکته بازی کردند. این اولین باری بود که هاربهاجان و سریزانت، بازیکنان کریکت که در Slapgate بدنام IPL 2008 شرکت کردند، برای مدت طولانی با یکدیگر بازی کردند. هاربهاجان ظاهراً پس از مسابقه ای در آن دوره IPL بین Kings XI پنجاب و هند هند بمبئی سیلی زد. Sreesanth بخشی از تیم پنجاب بود در حالی که Harbhajan در آن روزها برای بمبئی بازی می کرد. شوت ها بعد از مسابقه پرتاب شد.

با این حال، از آن زمان، این دو راه طولانی را طی کردند و با هم دوست شدند. برخی گزارش ها حاکی از آن است که هاربهاجان تاکنون از سریسانث عذرخواهی کرده است و آنها به برادری بازگشته اند. مسابقه ویژه در Legends League Cricket ساعت را به عقب برگرداند زیرا آنها یک بار دیگر به عنوان یک تیم با هم بازی کردند و توانستند به عنوان یک تیم دیگر هندی پیروز شوند.

این چیزی است که بعد از بازی اتفاق افتاد. به زیر نگاهی بیندازید:

این بازی خوبی برای سریسانث نبود، هرچند روی توپ بود، زیرا او 46 پاس را در 3 بار لو داد در حالی که هاربهاجان بازی خوبی داشت، 1 از 4 پاس را تنها پس از 21 بار تسلیم شدن، دریافت کرد. برای شروع، Sreesanth به تثبیت فوری در IPL متهم شده است، اما از همه اتهامات تبرئه شده است. برای مدت طولانی توسط BCCI ممنوع شد. این ممنوعیت برداشته شده است اما بازیکن کریکت اکنون از تمام اشکال بازی کنار گذاشته شده است.

در جبهه، مهاراجه به رهبری هاربهاجان سینگ، یک گل 171 را در 18.4 افزایش تعقیب کرد و با شش ویکت پیروز شد. Tanmay Srivastava و Yusuf Pathan به مدت نیم قرن با خفاش های مهاراجه ایفای نقش کرده اند، در حالی که Pankaj Singh سال ها با بولینگ سرعت متوسط ​​عقب افتاده است و امتیاز 5/26 را به دست آورده است.

امروز در اولین بازی، India Capitals در لیگ کریکت Legends League به مصاف گجرات جاینت می رود. این مسابقه از ساعت 19:30 به وقت IST در باغ ادن، کلکته آغاز خواهد شد.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما