هرگز با لیورپول و باشگاه عصبانی نشو!

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، سبک بازی هیچ تیمی به خوبی آرسنال برای عملکرد خیره کننده لیورپول نیست و این نظریه بار دیگر در ورزشگاه آنفیلد به اثبات رسیده است. بزرگترین چالش برای آرسنال، 10 بازی بدون شکست آنها مقابل لیورپول در ماه سپتامبر بود و در واقع گل آنها مقابل مرسی سعیدی ارزش آنها را ثابت کرد.

با از دست دادن پنج امتیاز دو بازی اخیر مقابل برایتون و وستهام، بعید به نظر می رسد که این بار شکست های قبلی تکرار شود، اما پس از شروع بازی معمولی میزبان، تردیدها در مورد نتیجه گیری این تیم ایجاد شد. .

برد بزرگ را باید با پیروزی 5-0 واتفورد و منچستریونایتد و بهترین عملکرد لیورپول در آنفیلد در ماه های اخیر ثبت کرد. لیورپول نیز روند رو به رشد میکل آرتتا و تیمش در هفته های اخیر را به سخره گرفت و بر قدرت خود تاکید کرد. یورگن کلوپ در سال های اخیر 43 گل به آرسنال در تمامی رقابت ها زده است. اولین دیدار او با توپچی ها در ژانویه 2016 بود و این ارقام شگفت انگیز در این پنج سال به ثبت رسیده است.

اگرچه یورگن کلوپ به مبارزه هر هفته تیمش مقابل آرسنال علاقه دارد، اما نباید از او انتقاد کرد زیرا در صورت لزوم، بازیکنان بهترین رقیب برای نتیجه گیری هستند. این پیروزی بعد از اینکه چلسی با پیروزی باشکوه خود در لستر فاصله را موقتاً به هفت امتیاز رساند واقعاً ضروری بود.

ترکیب اولیه لیورپول پیش بینی کرد که هیچ کس غافلگیر نخواهد شد، اما حضور کانر بردلی، کید گوردون، تایلر مورتون و اوون بک روی نیمکت خیلی ها را شگفت زده کرد و نشانه ای از وضعیت وخیم مصدومیت لیورپول است. در واقع، گزینه های هجومی یورگن کلوپ برای جانشینی آنقدر واضح بود که شاید رابی فاولر، خبرساز کهنه کار، می خواست به میادین بازگردد.

نبی کیتا، اندی رابرتسون، جیمز میلنر، روبرتو فرمینو، هاروی الیوت، نکو ویلیامز، جو گومز، کورتیس جونز و دووک اوریگی همگی غایب بودند، اما جای نگرانی وجود نداشت و بازیکنان تیم به اندازه کافی خوب بودند. بازدید. توانستند رقابت کنند.

اما بازی دیشب با کندی آغاز شد و احتمال از دست دادن میزبان برای میزبان وجود داشت اما پس از کشمکش بین سادیو مانه و تاخرو تومیاسو، یورگن کلوپ و میکل آرتتا با عصبانیت در زمین با هم جر و بحث کردند. هر دو مربی به دلیل کارت زرد خود جریمه شدند، اما به نظر می رسید که هواداران در آنفیلد مشتاق این مبارزه بودند و بازیکنان لیورپول بلافاصله به شور و شوق هواداران واکنش نشان دادند.

آرون رامزادل اولین واکنش عالی متوالی خود را در مقابل ضربات تیاگو آلکانترا و سادیو مانه داشت. با افزایش صدای هواداران در ورزشگاه، محمد صلاح از فاصله نزدیک رمزدل را تهدید کرد و دروازه بان الکساندر آرنولد را مجبور به واکنش مجدد کرد.

اما لحظاتی بعد پاس زیبا از سمت راست لیورپول با ضربه سر سادیو مانه به میزبان فرصت خروج از رختکن را داد. اما در نیمه دوم لیورپول باز هم علاقه شدید خود را به فشار شدید نشان داد و سه بار توپ را از حریف پس گرفت و در نهایت دیگو جوتا با استفاده از خطای تابرس و آرامش فوق العاده اش دروازه بان حریف را دریل کرد و برتری لیورپول را دو چندان کرد.

محمد صلاح که فرصت گلزنی مقابل آرسنال را از دست نداد، در حرکتی دیدنی از خط حمله لیورپول گل سوم را به ثمر رساند. تاکومی مینامینو در آخرین دقیقه پس از ورود الکساندر آرنولد به میدان رفت و با نتیجه 4-0 پیش افتاد. این اولین گل تیم ملی ژاپن در آنفیلد به عنوان بازیکن لیورپول بود و این واکنش برای او منطقی بود که باعث می شد آرسنال در خانه شکست بزرگی را متحمل شود.

منبع: Liverpool Echo

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما