هری کین به انگلیسی ها قول داد: منتظر جام جهانی باشید!

کد خبر: 1845192
03 مهر 1401 ساعت 10:58 |
358 طرق بازدید

0
نقطه نظر

هری کین کاپیتان تیم ملی انگلیس از مردم این کشور خواست از شکست مقابل ایتالیا نترسند و منتظر جام جهانی باشند.

هری کین به انگلیسی ها قول داد: منتظر جام جهانی باشید!

به گزارش “واریش سی”، تیم انگلیس هفته گذشته در مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا مغلوب ایتالیا شد تا برای فصل آینده به دسته دوم این رقابت ها سقوط کند.
نتایج ضعیف این تیم در چند ماه گذشته باعث انتقاد بسیاری از بازیکنان و کادر فنی این تیم شد. هوادارانی که برای این تیم به سن سیرو رفته بودند در اواخر بازی گرت ساوتگیت را هو کردند تا نشان دهند فشار زیادی روی سرمربی تیم ملی انگلیس وجود دارد.
در روزهای اخیر بسیاری از هواداران انگلیس در شبکه های اجتماعی به عملکرد این تیم اعتراض کردند و حتی از مدیران اتحادیه فوتبال انگلیس خواستند تا توماس توچل را روی نیمکت این تیم جایگزین ساوت گیت کنند.
با این حال، هری کین با وجود شکست مقابل ایتالیا، همچنان امیدوار است در جام جهانی 2022 قطر که سه شیرها به مصاف تیم های ایران، آمریکا و ولز بروند، موفق شود.


این بازیکن در گفت و گو با خبرنگاران گفت: “من ناامیدی و ناراحتی هواداران را درک می کنم. من طرفدار انگلیس بودم و هستم، چه بازی کنم یا نه. نوامبر.”
وی با اشاره به تلاش بازیکنان این تیم برای کسب موفقیت در قطر گفت: اگر بتوانیم تورنمنت موفقی کسب کنیم، مطمئنم مردم دیگر نگران اتفاقات تابستان نخواهند بود و مهمتر از همه این است که تلاش برای موفقیت در قطر».
کین از هواداران خواست که از این تیم حمایت کنند و افزود: “ما باید پیشرفت کنیم و این را می دانیم. این هواداران همیشه با ما بوده اند. می دانم که در بازی با آلمان از ما حمایت خواهند کرد. جای نگرانی نیست. همه از این موضوع هیجان زده هستند. جام جهانی. امیدوارم بتوانیم با نتایج خوبی به آن پاسخ دهیم.”

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما