هزینه اقامت در هتل ها و آپارتمان های مشهد

آیندههزینه اقامت در هتل آپارتمان های مشهد شبی کمتر از ۳۰۰ هزار تومان نیست. اکنون رزرو یک شب اقامت در ارزان ترین هتل آپارتمان های مشهد 300 هزار تومان هزینه دارد در حالی که در این اتاق ها به جز یخچال و تلویزیون هتل هیچ چیز دیگری وجود ندارد. در هتل آپارتمان های مشهد، اگر اینترنت و صبحانه به امکانات سوئیت پنج یا شش نفره اضافه شود، هزینه یک شب اقامت تا دو یا سه میلیون تومان افزایش می یابد.

ارزان ترین گزینه های اقامت در هتل ها و آپارتمان های مشهد; شبی 350 هزار

به گزارش فرارو، هزینه اقامت در هتل های مشهد برای هر شب کمتر از 300400 هزار تومان نیست. یکی از هتل آپارتمان های مشهد برای سوئیت های دو تخته شبی 300 هزار تومان هزینه دریافت می کند و این هزینه برای سوئیت های چهار و پنج نفره به ترتیب 400 هزار و 480 هزار تومان خواهد بود. از مهمترین امکانات این هتل آپارتمان می توان به گاز، تلویزیون و یخچال هتل اشاره کرد. هزینه اقامت در هتل آپارتمان دیگری در مشهد که حدود یک کیلومتر با حرم امام رضا فاصله دارد برای اتاق های سه تخته از شبی 445000 تومان شروع می شود. مسئولان این هتل آسانسور و لابی را در امکانات این هتل نوشته اند و با توجه به تصاویر می توان یخچال، تلویزیون و تخت هتل را از جمله امکانات این هتل آپارتمان دانست. در یکی دیگر از هتل آپارتمان های ارزان مشهد از مسافرانی که می خواهند در اتاق های یک نفره اقامت کنند، شبی 500 هزار تومان می گیرند. اتاق های دو تخته 600 هزار تومان، سه خوابه 900 هزار تومان، 4 خوابه 1 میلیون و 200 هزار تومان و پنج خوابه 1 میلیون و 500 هزار تومان. از نظر امکانات این هتل آپارتمان تفاوت چندانی با دو گزینه قبلی ندارد.

گران ترین گزینه های اقامت در هتل ها و آپارتمان های مشهد; شبی سه میلیون

هزینه اقامت در گران ترین هتل ها و آپارتمان های مشهد می تواند شبی سه میلیون تومان باشد. یکی از این آپارتمان های خدماتی برای یک شب اقامت در یک سوئیت یک خوابه با صبحانه و شش خواب چنین رقمی را دریافت می کند. اینترنت، صبحانه، مبلمان، یخچال و گاز از جمله امکانات این هتل آپارتمان می باشد. در همین حوالی یک هتل آپارتمان دیگر برای یک سوئیت یک خوابه پنج تخته شبی 2 میلیون تومان می گیرد. اقامت در واحدهای دو خوابه در هتل آپارتمان دیگری در مشهد شبی 2 میلیون تومان هزینه دارد. این هتل آپارتمان در یک کیلومتری حرم امام رضا واقع شده است و از جمله امکانات آن می توان به صبحانه، مبلمان، یخچال و گاز اشاره کرد. یکی دیگر از هتل آپارتمان های مشهد مبلغ دریافتی برای گران ترین سوئیت خود را شبی 1.5 میلیون تومان دانست. این سوئیت اتاق خواب ندارد، هفت نفر می‌خوابد و مانند اکثر هتل‌آپارتمان‌های مشهد، مبلمان، یخچال و گاز از ویژگی‌های اصلی آن است.

هزینه اقامت در هتل ها و آپارتمان های مشهد

نوع بال

شایستگی

ممکن ها

قیمت

سوئیت یک خوابه

شش نفر

اینترنت، صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

سه میلیون تومان

سوئیت یک خوابه

پنج نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون، گاز

دو میلیون تومان

سوئیت دو خوابه

شش نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون، گاز

دو میلیون تومان

سوئیت بدون اتاق خواب

هفت نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون، گاز

یک میلیون و 500 هزار تومان

سوئیت یک خوابه

یک شخص

مبلمان، یخچال، تلویزیون، گاز

500 هزار تومان

حوزه

هیچکس

گاز، تلویزیون و یخچال هتل

445 هزار تومان

حوزه

دو نفر

گاز، تلویزیون و یخچال هتل

300 هزار تومان

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما