هشت ابزار برتر برای تجزیه و تحلیل عملکرد شبکه های اجتماعی – Zomit

[ad_1]

آیا فکر می کنید افراد بیشتری باید به پست های شما در رسانه های اجتماعی دسترسی داشته باشند؟ یکی از راه های انجام این کار تجزیه و تحلیل عملکرد با ابزارهای مناسب است. تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی فقط به نفع شرکت های بزرگ و تأثیرگذاران محبوب نیست. اگر می‌خواهید یک تأثیرگذار رسانه‌های اجتماعی شوید یا افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند، باید از ابزارهای موجود بهترین استفاده را ببرید. در این مقاله، ابزاری را ارائه می‌دهیم که داده‌های حساب رسانه‌های اجتماعی را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانید در مورد تلاش‌های خود تصمیمات ثابتی بگیرید.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

گوگل آنالیتیکس معمولا برای نظارت بر ترافیک وب سایت استفاده می شود. با این حال می توانید از این ابزار برای پیگیری پیشرفت و عملکرد شبکه های اجتماعی نیز استفاده کنید. با Google Analytics، می توانید داده های مربوط به شبکه های اجتماعی مانند پلت فرم های ارجاع را ردیابی کنید. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شوید که مخاطبان شما از یک وب سایت یا محتوای مشترک با استفاده از دکمه های اشتراک به صفحه شما آمده اند.

می‌توانید Google Analytics را برای ارزیابی ترافیک جستجو و دسترسی اجتماعی پیکربندی کنید. این ابزار به طور خودکار داده های منظم را جمع آوری می کند و پیشرفت شما را به سمت اهدافتان ردیابی می کند.

Google Analytics را برای اندروید و آیفون به صورت رایگان دانلود کنید

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

Sociality.io

Socioality.io یک ابزار مدیریتی مفید برای کاربران مستقل شبکه های اجتماعی است. این ابزار علاوه بر برنامه ریزی و انتشار، به شما کمک می کند تا از طریق تجزیه و تحلیل رقابتی به استراتژی های بهتری برای رسانه های اجتماعی برسید. این برنامه گزارش دهی به شما کمک می کند تا گزارشات همه حساب ها را در اسناد پاورپوینت و اکسل خروجی بگیرید. این گزارش شامل تجزیه و تحلیل دقیق طرفداران و ارتباط و تعامل است تا بتوانید استراتژی های جذاب تری ایجاد کنید و عملکرد خود را بهبود بخشید. همچنین به شما امکان می دهد داده ها را در صفحات نامحدود فیس بوک، اینستاگرام، یوتیوب و توییتر مقایسه کنید. این برنامه همچنین دارای ویژگی هایی مانند علائم و داده های تاریخی است.

نسخه مشترک Sociality.io را برای اندروید و آیفون دانلود کنید

اجتماعی io

به سرعت

اگر می خواهید موفقیت رسانه های اجتماعی را تصور کنید، Quintley یک ابزار عالی است. با این ابزار ساده تجزیه و تحلیل و نمایه سازی، می توانید کانال های شبکه های اجتماعی را ردیابی و مقایسه کنید. به این ترتیب، می دانید به دنبال چه چیزی باشید و آن را بهبود بخشید.

علاوه بر داده های تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی، این ابزار می تواند گزارش های رسانه های اجتماعی سفارشی را ارائه دهد. همچنین از ادغام داده های شبکه اجتماعی با سیستم های هوش تجاری مانند Google Big Query یا Tableau پشتیبانی می کند. می توانید از این برنامه برای تجزیه و تحلیل عملکرد خود در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، توییتر، یوتیوب و اسنپ شات استفاده کنید. این ابزار مجهز به TikTok Analytics برای ردیابی لایک ها و فالوورها است.

مرتب سازی رویداد

جوانه های اجتماعی

برای درک اثربخشی استراتژی رسانه های اجتماعی، پست های رسانه های اجتماعی باید ردیابی شوند. Sprout Social ابزاری برای ارزیابی دسترسی اجتماعی است. همچنین امکان دسترسی فوری به نظارت و تجزیه و تحلیل در چندین کانال شبکه اجتماعی را فراهم می کند.

شما می توانید از این ابزار برای نظارت بر مشارکت شبکه های اجتماعی استفاده کنید. راه حل دیگری که به شما کمک می کند محبوبیت کسب کنید. این برنامه به شما کمک می کند آخرین روندهای پلت فرم اجتماعی را درک کنید و در مورد صنعت بیاموزید. Sprout Social برای ردیابی کلمات کلیدی، هشتگ ها و تأثیرگذاران کلیدی در دو پلتفرم اصلی اینستاگرام و توییتر مفید است. علاوه بر این، یک ابزار گوش دادن اجتماعی دارد که امکان تجزیه و تحلیل تحقیقاتی مکالمات مرتبط اجتماعی را فراهم می کند.

با ترکیب تجزیه و تحلیل هشتگ با گزارش های صوتی، می توانید بدون اینکه به شما گفته شود، درک بهتری از دسترسی اجتماعی خود به دست آورید. ویژگی صندوق ورودی هوشمند این ابزار تمام یادداشت ها و پیام ها را با هم جمع آوری می کند.

دانلود نسخه اشتراکی Sprout Social برای اندروید و آیفون

شبکه های اجتماعی جوانه زد

سوراخ کلید

این ابزار برای کمک به محاسبه اثربخشی پست های شبکه های اجتماعی طراحی شده است. این ابزار دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های ارزشمند است که بینش و برداشت‌ها و موقعیت جغرافیایی و تأثیرگذاران معروف کسب‌وکار شما را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، با کمک این ابزار می توانید داده های موثری را در توییتر، اینستاگرام، فیس بوک و یوتیوب جمع آوری کنید.

ردیابی هشتگ ها، URL ها و کلمات کلیدی یکی از ویژگی های کلیدی این ابزار است. با کار بر روی هشتگ ها و کلمات کلیدی، می توانید از طریق محتوای رسانه های اجتماعی خود به مخاطبان بیشتری دست پیدا کنید. این ابزار همچنین به روز رسانی های فوری را نمایش می دهد که امکان ایجاد تغییرات را فراهم می کند.

دانلود نسخه اشتراکی Keyhole برای اندروید و آیفون

ابزار سوراخ کلید

SocialInsider

Socialinsider، به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی، از ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل عملکرد اجتماعی، گزارش ها، بینش رقبا و گزارش در مورد کمپین های مختلف در پلت فرم های شبکه های اجتماعی استفاده می کند. اگر بیش از یک حساب در پلتفرم های مختلف دارید، می توانید از این ابزار برای سنجش عملکرد خود استفاده کنید. این ابزار همچنین معیارهای اجتماعی مانند دسترسی، تأثیر، سرعت تعامل یا تعامل، آمار، رشد فالوور و رتبه بندی پست را ردیابی می کند.

مقالات مرتبط:

اپلیکیشن Socialinsider طیف وسیعی از نمایه ها یا هشتگ ها را در اختیار شما قرار می دهد. مجهز به قابلیتی به نام Index Execution است. شما می توانید از این ابزار برای تجزیه و تحلیل رقبا و تأثیرگذاران برتر در حوزه خود استفاده کنید. هنگامی که استراتژی محتوای آنها را پیدا کردید، می توانید آن را با کار خود مقایسه کنید و فعالیت خود را بر این اساس بهبود بخشید.

Socialinsider به اشتراک پولی نیاز دارد.

فضای داخلی اجتماعی

هوت سوئیت

این ابزار جامع تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی برای همه کاربران شبکه های اجتماعی مفید است. زیرا علاوه بر ایجاد داده های تحلیلی در شبکه های اجتماعی، امکان محاسبه ROI و سازماندهی محتوا و زمان بندی پست ها را نیز فراهم می کند. Hootsuite از فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب، لینکدین و پینترست پشتیبانی می کند. با Hootsuite، می‌توانید مشارکت را در همه پلتفرم‌ها ردیابی کنید، مکالمات رسانه‌های اجتماعی خود را نظارت کنید و پست‌های رسانه‌های اجتماعی را در پلتفرم از طریق برنامه سازماندهی کنید.

دانلود Hootsuite برای اندروید و آیفون (در دسترس و به اشتراک گذاشته شده به صورت رایگان)

سوئیت

سماجبنداو

Socialbakers پلتفرمی است که مجموعه ای از ابزارهای تحلیل اجتماعی را ارائه می دهد. قابلیت استاتیک این ابزار امکان اجرای نظارت کامل بر اکانت های شبکه های اجتماعی را می دهد. با استفاده از این ابزار می توانید فعالیت و عملکرد خود را در سایت های مختلف پیگیری کرده و رقبای خود را ایندکس کنید. علاوه بر این، این پلتفرم یکپارچه از هوش مصنوعی برای یافتن مخاطب هدف و یافتن محتوای جذاب استفاده می کند.

Socialbaker

به این ترتیب می‌دانید بهترین زمان برای ارسال محتوا در هر پلتفرمی و انواع پست‌هایی که بیشترین سهم را دارند. هنگامی که مخاطبان هدف را شناسایی کردید، می توانید استراتژی رسانه های اجتماعی خود را خودکار کنید. SocialBackers مانند سایر ابزارهای این مقاله به اشتراک نیاز دارد.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما