همانطور که بیسبال به وسط نزدیک می شود، دور پایه ها بچرخید

از بازی All-Star Break معمولاً برای تقسیم نیمه اول و دوم بیسبال استفاده می شد. در حالی که این همیشه گمراه کننده بوده است – تیم ها اغلب حدود 90 بازی در نیمه اول انجام می دهند و تنها 72 بازی در نیمه دوم باقی مانده است – در این فصل بسیار خطرناک تر است زیرا بازی ستاره ها تا 19 جولای برگزار نمی شود. آخرین بازی ای که از سال 1977 در یک فصل کامل بازی کردم.

با توجه به اینکه تیم‌ها باید در اوایل هفته آینده به میانه راه واقعی 81 بازی برسند، زمان آن فرا رسیده است که به دنبال جذاب‌ترین دوره‌های فصلی که به نظر می‌رسید در اوایل ماه مارس در خطر بازی نکردن بود، در اطراف تیم‌های اصلی بگردیم.

نگاهی به رهبران ERA این فصل آینده روشنی را برای این بازی نشان می دهد. تونی گونسولین، 28 ساله، در فصل چهارم خود در لس آنجلس داجرز، ستاره پر ستاره بود و تا ساعت 1.54 بعد از ظهر روز جمعه، پیشتاز مسابقات اصلی بود. شین مک کلاناهان، 25 ساله، یک تازه کار در تامپا بی ریس، با 1.77 پیشتاز AL شد. هشت نفر از ده نفر برتر زیر 30 سال بودند و جوانترین آنها، الک مانوآ از تورنتو بلو جیز، یک مدعی جدی برای دریافت جایزه Cy Young ایالات متحده در سن 24 سالگی است.

سپس جاستین ورلاندر وجود دارد. ورلاندر، آس 39 ساله هیوستون آستروس، پس از خروج از یک دوره دو فصلی که در آن مجموعاً 6 اینینگ به دلیل مصدومیت انجام داد، با 2.03 ERA در مسابقات ماژور چهارم شد و اولین پرتاب کننده ای بود که به آن رسید. 10 برد. شاید جالب تر از همه این باشد که دومین بازیکن مسن ترین بازیکن فعال MLS نیز در اینینگ های بازی دوم در لیگ به پایان رسید. این برای اکثر تیراندازان مسن پس از یک غیبت طولانی شگفت‌انگیز خواهد بود، اما به نوعی برای ورلاندر، بازیکن برگشتی که 12 بار در راند 200 برتری داشت، کاملاً منطقی است.

آرون قاضی همچنان به بازی در زمین خود ادامه می دهد. قاضی، یک بازیکن بزرگ خارج از زمین یانکیز، در این خارج از فصل شرط بندی زیادی روی خود گذاشت، تمدید قرارداد 213.5 میلیون دلاری را رد کرد و به چیزی شبیه به یک فصل حرفه ای دست یافت. در روز جمعه، او با 29 ران خانگی و 59 ضربه پرتاب، 0.286 را به ثمر رساند و تیمش را به بهترین رکورد قهرمانی رساند. به‌نظر می‌رسد با منع فاجعه، شرط قاضی نتیجه خواهد داد.

سوال این است که از اینجا چقدر می توان اوضاع را بهبود بخشید. در طول پنجشنبه، او با فصل 1927 بیب روث همگام بود (29 بازی خانگی در 75 فصل اول او) و از سرعت فصل 1961 راجر ماریس (30 در 75) فاصله داشت. چه انتخاب کنید که ماریس را به عنوان رکورددار قانونی تک فصل ببینید یا نه – همه بیش از 61 هم تیمی در فصلی دارند که با داروهای تقویت کننده عملکرد همراه است – این واقعیت که قاضی شانس شکستن امتیاز یانکیز را دارد دلیل کافی برای این کار است. برانگیخته.

دور خداحافظی آلبرت پوژولز در کتاب رکوردها ویران می کند و لبخندهای زیادی را برانگیخته می کند، حتی اگر بازیکن سالخورده تا جمعه 0.193 افزایش داشته باشد.

پوژولز در 23 ضربه شکست خورده بود و از ادی کالینز و پل مولیتور عبور کرد و به رتبه نهم لیست مشاغل صعود کرد. او در مجموع 39 پایگاه اضافه کرد و از ویلی میز به مقام سوم گذشت. او با 41 بازی انجام داد، از دیو وینفیلد، بری باندز، کال ریپکن جونیور و میس گذشت و به رتبه هشتم رسید. اگر او حداقل 22 بازی دیگر را در نیم فصل دوم اضافه می کرد، از استن موزیال، ادی موری و تای کاب نیز پیشی می گرفت و در لیست حرفه ای پنجم قرار می گرفت.

متأسفانه، به نظر می رسد که هدف پویولز برای چهارمین بازیکن با 700 ران خانگی همچنان دور از دسترس باشد. او 17 سال دارد و زمان بازی یا ثبات را ندارد تا این امر واقع بینانه باشد.

باارزش ترین ناجی در بیسبال نزدیک ترین تیم او نیست – حداقل نه به طور رسمی. در طول روز جمعه، کلی هولمز، ستاره شکست یانکیز، 0.49 ERA را در 36 اینینگ اینینگ، با 38 ضربه، انجام داد و با پیروزی 2.0 نسبت به تعویض، رهبری تمام داوران اصلی لیگ را داشت. با وجود این، او می تواند به زودی مسابقات موقت خود را که به مهمانی ختم می شود، ببازد زیرا آرولدیس چپمن، یک سوئینگگر چپ که دستمزدش 16 برابر بیشتر از حقوق هولمز است، روز جمعه از لیست آسیب دیدگان احیا شد.

با توجه به اینکه چپمن، 34 ساله، واجد شرایط آژانس رایگان در این فصل است، و هولمز، 29 ساله، که به تازگی وارد سال های داوری خود شده است، به نظر می رسد یانکی ها یک برنامه جانشینی دارند – که وقتی ماریانو ریورا در روزهای پایانی جان وارد شد، به خوبی عملی شد. تالاب. اما اگر هولمز به پیشی گرفتن از چپمن ادامه دهد، چند ماه آینده ممکن است ناخوشایند باشد، اما او این کار را در طول دوره هشتم انجام می دهد.

پل گلداشمیت از سنت لوئیس کاردینالز از روز جمعه 4.3 بر جانشینی پیروز شد. مایک تروت و شوهی اوهتانی از لس آنجلس آنجلز هر کدام 4.0 دارند، در حالی که مانی ماچادو از سن دیگو پادرس هر کدام 3.9 دارند. به گفته یکی از داوران بیسبال، آن ستاره ها همگی به دنبال تامی ادمن، مدافع کاردینالز بودند، که به طور غیرقابل توضیحی تمام بازیکنان وسط را با 4.4 WAR رهبری می کرد.

رگه اصلی اعتیاد پرش نمی کند. در پایه به 0.268 در 0.340 و درصد 0.397 می رسد. او 19 از 22 در تلاش های پایه دزدی بود، هفت ران خانگی داشت و تنها در یک رده رکورد در لیگ خود پیشتاز بود: گل زده با 58 گل.

اما WAR شامل دفاع نیز می‌شود، و ادمن خودنمایی می‌کند و به لطف 11 پاس دفاعی نسبتاً باورنکردنی که در 43 استارت پایه دوم و 5 از 30 استارت در کوتاه‌مدت، با 11 پاس دفاعی نسبتاً باورنکردنی ذخیره می‌شود، خودنمایی می‌کند.

دو و میدانی نسل‌ها است که تیم‌ها را می‌سازد و از بین می‌برد. در سال 1901، آنها 100 مسابقه یا بیشتر را 10 بار بردند، 9 عنوان قهرمانی جهان را کسب کردند، اما 100 مسابقه یا بیشتر را 16 بار باختند.

به نظر می رسد که باشگاه امسال 17 فصل با 100 شکست را پشت سر بگذارد، و در حالی که با توجه به فروش آتش در خارج از فصل آنها تعجب آور نیست، نحوه انجام این کار قابل توجه است. در روز جمعه، آنها در خانه 8-28 بودند، و آنها را در مسیر شکست 63 بازی در Oakland Coliseum قرار داد که رکورد 59 باخت خانگی را که بین سنت لوئیس براونز 1939 و دیترویت تایگرز 2019 مشترک است، شکست. تا سال 1962، متس تنها 58 بازی را در زمین خود از دست داده بود.

نرم کردن ضربه – یا احتمالاً ایجاد آن – این واقعیت است که افراد زیادی آن ضررها را نمی دیدند. تیم A سرانجام در مسابقات بزرگ با میانگین حضور 8358 هوادار در هر بازی درگذشت. این پایین‌ترین میانگین در رشته‌های بزرگ از سال 2001 خواهد بود و در هر بازی حدود 1000 کمتر از Oakland Las Vegas Aviator کلاس AAA است که در سال 2019 نمودار شد.

یانکی ها هم از نظر رکورد و هم از نظر تیمی بهترین تیم بیسبال در این فصل بوده اند و متس در صدر سال به آنها پیوست که با وجود مصدومیت مکس در صدر لیست بهترین تیم لیگ ملی قرار گرفت. بولرها شرزر و جیکوب دگروم

با این حال، آخرین رکود در حمله، متس کم رنگ شد. آنها قبلاً توسط لس‌آنجلس داجرز برای کسب بهترین رکورد در NL پیشی گرفته‌اند و آتلانتا بریوز در حال تلاش برای دزدی کردن و ربودن عنوان NL East هستند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان