“همه چیز شفا یافته است”: جیکوب دگروم بالاخره آماده است

پس از 391 روز انتظار، بالاخره یکی از بهترین توپ گیران بیس بال در یک بازی لیگ بزرگ به تپه صعود خواهد کرد. جیکوب دگروم، برنده دو بار لیگ ملی، که آخرین بار در 7 ژوئیه 2021 با متس بازی کرد، قرار است سه شنبه شب در برابر ناسیونال ها در واشنگتن از مصدومیت بازگردد.

در فصل 2021، در بهترین سال خود تا به امروز، دگروم سه ماه گذشته را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه آرنج از دست داد. او از تمرینات سالم بهار 2022 خبر داد، اما چند روز قبل از شروع فصل، دوباره در لیست مصدومان قرار گرفت، این بار با یک واکنش استرس در شانه راستش.

سرانجام سالم، و مسلح به برنامه ای برای ماندن در این راه، دگروم دیدار با خبرنگاران یکشنبه قبل از فصل اولش. او به آنها گفت که “طولی نکشید” تا شانه اش دوباره احساس خوبی داشته باشد، اما او و خدمه مربیگری متس رویکردی عمدی را برای تقویت پشتیبان خود در پیش گرفتند.

او با اشاره به تمرینات دیرهنگام و طولانی بهاری ناشی از اختلاف کارگری بین مالکان لیگ برتر بیسبال و اتحادیه بازیکنان گفت: «ما بررسی کردیم که چرا فکر می‌کردیم با افزایش سریع این اتفاق افتاده است. “ما با صرف روزهای اضافی و اطمینان از اینکه همه چیز همان جایی است که می‌خواستیم، ایمن بازی کردیم. به این ترتیب، هیچ شکستی وجود نداشت.”

دگروم که در سال گذشته به طور میانگین 1.08 برد در 92 ران کسب کرد، به خبرنگاران گفت که مطمئن است می تواند تا پایان فصل سالم بماند. او افزود: “همه اینها بهبود یافت و من در طول کل فرآیند احساس راحتی کردم.”

او همچنین تکرار کرد که انتظار دارد از بند عدم مشارکت در یک تمدید قرارداد پنج ساله به مبلغ 137.5 میلیون دلار استفاده کند و 30.5 میلیون دلار را که در سال 2023 موعد مقرر در سال 2023 ارائه می شود برای فرصتی برای یک معامله بزرگ کنار بگذارد.

دگروم، 34 ساله، پس از پیروزی 9-3 یکشنبه مقابل میامی مارلینز، به تیم همچنان صدرنشین NL East Mets بازگشت، اما این باعث شد که او در برابر آتلانتا بریوز، قهرمان سری جهانی، به سه بازی پیش رفت.

پیت آلونسو، کاپیتان پایه اول، که 85مین دور خود را در روز یکشنبه به دست آورد، نقطه درخشان ثابتی در حمله بود، و متس زمانی که مکس شرزر از لیست مصدومان در اوایل جولای بازگشت، از تیرهای دیگر خود استقبال کردند. اما حتی وقتی همه چیز برای تیم جمع می‌شود، میز جلو که چند قطعه جزئی اضافه کرده است، ممکن است قبل از مهلت تجاری MLB روز سه‌شنبه دوباره فعال شود.

دگروم به خبرنگاران گفت: «قطعاً هیجان زده هستم. “مدت زیادی گذشته است. این یک روند بسیار کند برای بازگشت بوده است. از حضور در آنجا هیجان زده هستم. اعصاب هنوز شروع نشده است، اما من مطمئن هستم که روز سه شنبه بسیار عصبی خواهم بود و من احساسی دارم که مثل اولین بارم خواهم بود.”

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان