هندبال ایران در نیمه نهایی آسیا موفق شد قطر را شکست دهد

[ad_1]

تیم ملی هندبال ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا شکست خورد.

به گزارش ایسنا، شاگردان مانوئل مونتایا فرناندس در مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا عربستان به مصاف قطر قهرمان چهار دوره متوالی قهرمانی آسیا رفتند. تیم ملی ایران با نتیجه 19 بر 34 مغلوب قطر شد تا برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی مقابل عربستان و بحرین به میدان برود.

نیمه اول 20 – 10 قطر:

محمد سیاوشی در نیمه اول درون دروازه بود. قطر در دقیقه اول بازی اولین گل را به ثمر رساند. افشین صادقی از ایران گل زد اما گل شمارش نشد. گل اول ایران را محمد غلامی در دقیقه 51 به ثمر رساند. مجتبی حیدرپور در دقیقه 22 کارت زرد گرفت. یونس در دقیقه 27 پرتاب هفت متر گلزنی کرد.

از تیم ملی ایران محمد کیانی یک گل، محمد غلامی یک گل، مجتبی حیدرپور یک گل، پویا نوروزی نژاد یک گل، افشین صادقی چهار گل، کیارش طاهری یک گل و یونس اطری یک گل به ثمر رساندند.

نیمه دوم:

محمد سیاوشی در نیمه دوم درون دروازه بود. تیم چند ملیتی قطر گل اول را به ثمر رساند. مهرداد صمصامی در نیمه دوم گل اول ایران را به ثمر رساند. علی رحیمی در دقیقه 12 درون دروازه بود و کنترلش خوب بود.

مهرداد صمصامی یک گل، یاسین کبیریانجو یک گل، یونس عطاری چهار گل، افشین صادقی یک گل و مجتبی حیدرپور دو گل به ثمر رساندند.

تیم ملی هندبال مردان ایران با غلبه بر کویت، عراق، هند، استرالیا و عربستان با 5 پیروزی متوالی به نیمه نهایی رسید و مغلوب بحرین شد.

شاگردان مانوئل که با ماندن در جمع چهار تیم برتر راهی جام جهانی شدند، برای کسب مدال برنز باید در دیدار عربستان و بحرین با شکست روبرو شوند. این دیدار روز دوشنبه 11 بهمن ساعت 16:30 برگزار می شود.

تیم ملی هندبال ایران آخرین بار در مسابقات قهرمانی آسیا 2014 به مدال برنز دست یافت و برای اولین بار جواز حضور در جام جهانی را کسب کرد. تیم ملی ایران در سال های 2016 و 2018 در مسابقات قهرمانی آسیا پنجم و در سال 2020 ششم شد.

یونس عصاری، محمدرضا اورعی، احسان ابویی، مجتبی حیدرپور، امیدرضا سرپوشی، محمد سیاوشی، علی رحیمی کازرونی، محمدرضا کاظمی، محمد کیانی، یاسین کبیریان، کیارش طاهری، محمد قوزامی، سجاد، سجاد محمد کیانیانی و هوسی هستند. بازیکنان تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا.

مانوئل مونتایا فرناندز هدایت تیم ملی ایران را برعهده دارد. همچنین کیوان صادقی به عنوان مدیر فنی، محسن طاهری و مسعود ظهرابی به عنوان مربی، فرید علیمرادی به عنوان مربی دروازه بان، علی بخشی به عنوان متخصص تغذیه و درمانگر و ناصر سلیمی به عنوان تحلیلگر و رئیس ستاد فنی شهروندان ایرانی. تیم هندبال.

بیستمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا از 29 دی تا 10 بهمن ماه در عربستان سعودی در حال برگزاری است. تاکنون 8 تیم آخر، رده های نهم تا شانزدهم مشخص شده اند.

* رده بندی تیم ها در مسابقات قهرمانی هندبال مردان آسیا:

تکلیف 4 تیم اول دوشنبه و فردا تکلیف کلاس پنجم تا هشتم یکشنبه مشخص می شود.
9- آمیت
10- عمان
11- هنگ کنگ
12- جردن
13. ویتنام
14- سنگاپور
15- هند
16- استرالیا

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما