هوپ سولو، ستاره سابق NFL، به دلیل معلولیت رانندگی گناهکار است

هوپ سولو، دروازه‌بان سابق تیم فوتبال زنان ایالات متحده، چهار ماه پس از اینکه در پشت فرمان پارکینگ والمارت در وینستون-سالم، کارولینای شمالی به همراه او از بین رفت، روز دوشنبه به دلیل ناتوانی رانندگی به جرم خود اعتراف کرد. مقامات گفتند که دو کودک در صندلی عقب بودند.

دادستانی ناحیه فورسیث در بیانیه‌ای اعلام کرد که این حکم دو سال حبس به مدت 30 روز تعلیق شده است. دادستان ها گفتند که شرایط محکومیت او به او اجازه می دهد تا 30 روزی را که در یک مرکز توانبخشی شخصی گذرانده از آن حکم زندان معاف شود.

طبق گفته دادستانی کل کشور، او باید ظرف دو سال پس از دوره آزمایشی خود به یک کارشناس اعتیاد تایید شده توسط دادگاه مراجعه کند و به سایر درمان‌های دستوری دادگاه پایبند باشد. در این بیانیه آمده است که او باید گواهینامه رانندگی خود را نیز رها کند و تا زمانی که گواهینامه خود را پس نگیرد نمی تواند رانندگی کند.

جیم اونیل، دادستان ناحیه فورسایث در مصاحبه ای گفت که به عنوان بخشی از توافقنامه، دو اتهام دیگر – کودک آزاری و مقاومت در برابر یک افسر دولتی – کنار گذاشته شد.

سولو در بیانیه ای که روز دوشنبه در اینستاگرام منتشر کرد، نوشت: «من بخش مخرب الکل را در زندگی ام دست کم گرفتم. “من یک اشتباه وحشتناک مرتکب شدم. به راحتی بدترین اشتباه زندگی من.”

تیم حقوقی او بلافاصله به درخواست اظهار نظر دوشنبه شب پاسخ نداد.

به گفته دادستانی کل، در 31 مارس، یک افسر پلیس، خانم سولو را در حالی که موتور ماشینش روشن بود، در حالی که موتور ماشینش روشن بود، در حالی که دو کودک پشت فرمان خوابیده بودند، دید. به گفته دادستان، یک افسر پلیس متوجه بوی شدید الکل شد و از او خواست که آزمایش هوشیاری بدهد، اما خانم سولو نپذیرفت.

او دستگیر شد، اما از انجام آزمایش تنفس، دفتر دادستانی خودداری کرد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، یک افسر پلیس حکم بازرسی برای نمونه خون را دریافت کرد و متوجه شد که میزان الکل خون خانم سولو 0.24 است. این سه برابر حد قانونی کارولینای شمالی 0.08 است. به‌علاوه، به گفته دادستان‌ها، آزمایش نشان داد که او THC در سیستم خود دارد.

خانم سولو را یکی از بهترین دروازه بانان تاریخ فوتبال مدرن می دانند. مدال طلای المپیک او در سال 2008 در پکن و در سال 2012 در لندن به دست آمد. او قهرمان جام جهانی 2015 کانادا شد. در آن جام جهانی و جام جهانی قبلی، او جایزه بهترین دروازه بان را از آن خود کرد.

با این حال، او همچنین به دلیل رفتارهای بیش از حد معروف بود که گاهی اوقات منجر به نزاع می شد.

در آگوست 2016، پس از اینکه تیم سوئد در مرحله یک چهارم نهایی المپیک ریو، تیم ایالات متحده را شکست داد، خانم سولو از سبک بازی دفاعی سوئدی‌ها انتقاد کرد و آن را “یک مشت ترسو” خواند. یو اس ساکر با استناد به “رفتاری مغایر با اصول سازمان” با فسخ قرارداد خود پاسخ داد.

او همچنین در سال 2015 به مدت 30 روز تعلیق شد، زیرا فوتبال آمریکایی از طریق گزارش های خبری متوجه شد که خانم سولو زمانی که همسرش، بازیکن سابق NFL، جرمی استیونز، به دلیل رانندگی در حالت مستی دستگیر شد، با پلیس مشاجره کرده است.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما