هویت کاذب و ساختن تاریخ: زندگی در تور برای دوقلوهای همسان Højgaard | CNNCNN

هنگامی که نیکلای هوگارد سپتامبر گذشته برای مسابقات آزاد ایتالیا وارد رم شد، متوجه شد که طرفدارانی که یک هفته پیش از آن در مسابقات مسترز اروپا در سوئیس به او تبریک می‌گویند، گیج شده بود.

انبوهی از توپ‌ها و شوک‌ها صحنه‌ای مفید را به تصویر می‌کشید، اما یک مشکل کوچک در تصویر وجود داشت: نیکولای هرگز در تور جهانی DP برنده نشد.

در واقع، پس از مدتی مرخصی، این رویداد هفته قبل در کران سور سییر برگزار نشده بود. اما برادرش راسموس خیلی خوب بازی کرد و با یک ضربه پیروز شد.

به عنوان دوقلوهای همسان Højgaard، ستارگان 21 ساله در حال ظهور گلف دانمارکی، در یک تور به زندگی خوش آمدید.

راسموس در مصاحبه ای با The Jazzy Golfer از CNN گفت: “بسیاری از مردم نمی توانند ما را از هم تشخیص دهند، بنابراین احتمالاً 50 نفر به او مراجعه کردند … این برای او سخت بود.”

هوجگارد در مسابقات قهرمانی لینک‌های آلفرد دانهیل در اکتبر لباس‌های مشابه به تن کرد.

چند روز بعد، دوباره تبریک به نیکولای سرازیر شد، اما این بار هیچ موردی از شناسایی نادرست وجود نداشت.

با بازی از طریق دعوت لحظه آخری به این رویداد، پیروزی یک ضرب در باشگاه گلف مارکو سیمون باعث شد تا او اولین پیروزی در تور اروپا را به دست آورد و نام هویگارد را به عنوان اولین برادری که در یک تور متوالی برنده شد در کتاب های تاریخ ثبت کرد.

نیکولای درباره این دستاورد گفت: «شگفت‌انگیز است که ما بلافاصله متوجه آن نشدیم تا زمانی که واقعاً سؤالاتی از ما پرسیده شد.

این یک دستاورد ویژه است و ما امیدواریم که بتوانیم آن را در آینده تکرار کنیم.»

آیا شکست زیر رهبری نیکولای قبل از مسابقات آتش زد؟ دوقلوی او که در رم رتبه هجدهم را کسب کرد، فکر می کند که قطعاً این اتفاق افتاده است.

راسموس گفت: “صد در صد، من هم از آن به عنوان سوخت استفاده خواهم کرد.”

“من فکر می کنم او قطعا هیجان زده بود، او واقعاً می خواست آن برد را به دست آورد … و سپس آن را با هم به اشتراک گذاشتیم.”

برادران پس از پیروزی نیکولای در مسابقات آزاد ایتالیا در آغوش می گیرند.

با توجه به اینکه راسموس قبلاً دو بار با یک تور، در مسابقات آزاد موریس و مسابقات قهرمانی بریتانیا برنده شده بود، نیکولای انگیزه بیشتری برای جبران دوقلوهایش داشت.

در حالی که راسموس دومین برد خود را در آگوست 2020 کسب می کرد، نیکولای با مبارزاتی سخت دست و پنجه نرم می کرد که او را در تمام فصل در جایگاه شانزدهم نگه داشت.

نیکولای پس از کسب عنوان قهرمانی دور دوم خود در مسابقات قهرمانی راس الخیمه امارات در فوریه، هنوز هم با یک برد از راسموس عقب تر است، اما او، به طرز باورنکردنی، تنها یک مکان بالاتر از برادرش در رتبه 119 است. رتبه بندی پرفروش گلف بازان دانمارکی ، با مارکوس هایلیگکلد و توربیورن اولسن، تنها دو ملی پوش دیگر در 200 نفر برتر.

او آنها را گرفت [wins] نیکولای گفت: “بسیار سریع بود و رقابت خوبی داشتیم، بنابراین خوب بود که یک زن و شوهر را به او بازگردانیم.”

نیکولای اولین برد خود در تور اوپن ایتالیا را جشن گرفت.

با این حال، در حالی که آنها رقابت سالمی دارند، این حمایت عاطفی است که قلب رابطه تور این دو را تشکیل می دهد. چه با یک شریک تمرینی باشد یا صرفاً داشتن یک نفر برای صرف شام، Højgaards از نزدیکی خود نهایت استفاده را می‌کند.

راسموس گفت: “بدیهی است که ما در مقطعی می دانستیم که قرار است راه های مختلفی را طی کنیم، اما در حال حاضر هنوز در همان مسیر هستیم تا بتوانیم با هم سفر کنیم.”

“ما تجربیات یکدیگر را از پیروزی ها و لحظات سخت به اشتراک می گذاریم. من از نیکولای چیزهای زیادی یاد گرفتم زیرا او در سال 2020 کمی سختی می کشید در حالی که من خیلی خوب بازی می کردم. می دانستم که این برای او سخت بود، اما او از آن گذشت و با هم صحبت کردیم. چیزهای زیادی در مورد او

قطعا چیزهای زیادی برای حذف کردن وجود دارد، و این خوب است که تمام لحظات خوب و سخت را با هم به اشتراک بگذاریم.

راسموس پس از قهرمانی در مسابقات قهرمانی مسترز اروپا در باشگاه گلف کران سور سیر در سوئیس، با این جام عکس می گیرد.

در حالی که چهار رویداد تا مسابقات پایانی فصل نوامبر در دبی برگزار می شود، نیکولای به دنبال پیوستن به دوقلوهای خود با سه برد است، در حالی که راسموس امیدوار است فرم مورد نیاز برای تضمین یکی از 10 کارت تور PGA را که سال آینده خواهد داشت، نمایش دهد.

با این حال، دو برادر در یک هدف مشترک متحد می شوند: بازی در جام رایدر 2023.

پس از دو سال پیش به تعویق افتادن مسابقات دوسالانه معروف به دلیل همه‌گیری، سپتامبر آینده در محلی که به دوقلوهای هاگارد علاقه دارد، باشگاه مارکو سیمونه در رم بازمی‌گردد.

این دوقلوها به جام رایدر سال آینده نگاه می کنند.

و با نماد گلف دانمارکی توماس بیورن، قهرمان 15 بار تور اروپا، نایب کاپیتان تیم اروپا، دوقلوها مشتاق هستند تا تیم 12 نفره را تشکیل دهند. شش بازیکن به طور خودکار از طریق سیستم امتیازات رتبه بندی واجد شرایط می شوند، در حالی که کاپیتان لوک دونالد نیمه باقی مانده را انتخاب می کند.

نیکولای گفت: “راه طولانی در پیش است و گلف زیادی برای بازی کردن وجود دارد، بنابراین حرکت به جلو آسان است (اما) کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.”

فکر می‌کنم اگر روی چیزهای درست تمرکز کنم و کار درست را انجام دهم، شانس خوبی دارم، بنابراین قطعاً این یک هدف بزرگ برای من است.»

راسموس افزود: «به خصوص پس از اینکه توماس معاون کاپیتان شد. من و نیک با او رابطه خوبی داریم، بدیهی است که او ما را نیز در تیم می خواهد.

این تجربه بسیار خوبی خواهد بود که با نیکولای نیز به اشتراک بگذارم، شاید یک چهار نفره با هم بازی کنیم.”

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما