هیوندای و میشلین برای ساخت لاستیک برای خودروهای الکتریکی همکاری می کنند

هیوندای و میشلین ما از امضای تفاهم نامه ای خبر دادیم. این تفاهم نامه در زمینه تولید نسل جدید تایرهای خودروهای برقی لوکس به امضا رسید. طبق توافقات منعقد شده، تایرهای تولید شده توسط میشلن باید بهترین عملکرد را داشته باشند. به عبارت دیگر، این لاستیک ها باید باشند دامنه حرکت و مقاومت (به دلیل افزایش وزن خودروهای برقی) در سطح بالایی باشد.

همکاری هیوندای و میشلین

علاوه بر این، هیوندای و میشلین تحقیق مشارکتی در زمینه تحلیل علل ساییدگی لاستیک، تنش های جاری و اصطکاک با جاده. هدف از این تحقیق افزایش و بهبود کیفیت تایر است. از آنجایی که قرار است تایرهای مشترک میشلین و هیوندای در مدل های لوکس استفاده شوند، مقدار صدای تولید و راحتی آنها در سرعت بالا همچنین باید مناسب باشد.

لاستیک سبز و آسیب کمتر به محیط زیست، موضوع دیگری است که در همکاری هیوندای و میشلین مورد توجه قرار گرفته است. گفته می شود که در این لاستیک ها تا 50 درصد از وزن کل، مربوط به مواد سازگار با محیط زیست خواهد بود.

همکاری هیوندای و میشلین

بونگ سو کیم، مدیر توسعه شاسی گروه هیوندای، همکاری با میشلن را منجر به نوآوری های واقعی در فناوری تایر توصیف کرد و گفت این همکاری موقعیت هیوندای را در صنعت حمل و نقل هوشمند تقویت خواهد کرد. او مطمئناً با ترکیب فناوری کره ای و تخصص میشلن اضافه کرد نوآوری های بزرگ در زمینه عملکرد تایر اتفاق خواهد افتاد.

قرارداد حقوقی هیوندای و میشلین واجب نیست. این دو شرکت در اوایل سال 2017 قراردادی را امضا کردند و نتایج اکنون در چارچوب های انحصاری است. یونی 5 نشستن در بار

همکاری هیوندای و میشلین

ژرژ لوی، معاون بخش تجهیزات خودروی میشلن، گفت:

همکاری بین گروه هیوندای موتور و میشلین در پنج سال گذشته به شیامی کمک کرده است تا Ioniq 5 را با موفقیت عرضه کند. ما خوشحالیم که اعلام کنیم این همکاری برای سه سال دیگر در زمینه فناوری های جدید برای حمل و نقل ایمن تر و تمیزتر ادامه خواهد داشت. هیوندای و میشلین بر یک اساس با هم همکاری می کنند یک هدف مشترک در راستای رهبری، عملکرد و نوآوری شکل می گیرد. با توجه به چالش‌های موجود، این عوامل بیش از هر زمان دیگری ضروری و مهم هستند.»

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما