واتس اپ در حال کار بر روی این امکان است که کاربران بتوانند خود را به یک برچسب تبدیل کنند، جزئیات را در اینجا بررسی کنید

دهلی نو: در طول یک تماس ویدیویی، واتس‌اپ در حال کار بر روی قابلیتی بود که به کاربران اجازه می‌داد تا زمانی که دوربین خاموش است، به آواتار سوئیچ کنند. طبق شایعات قبلی، زمانی که کاربران به کنفرانس ویدیویی ملحق شده و دوربین را خاموش کنند، می توان به این ویژگی دسترسی داشت. بر اساس افشای اخیر، این شرکت قصد دارد با تبدیل کردن آنها به استیکر، فراتر از ارائه آواتار برای چت های ویدیویی گسترش یابد.

بر اساس گزارش اخیر WABetaInfo، آواتارها در اپلیکیشن پیام‌رسانی متعلق به متا به استیکر تبدیل می‌شوند و کاربران می‌توانند از آن‌ها مانند سایر استیکرها استفاده کنند. با توجه به تصاویر پست در سایت وبلاگ، وقتی کاربران واتس اپ روی گزینه استیکرها در نوار پیام ضربه می زنند، امکان ایجاد استیکرهای آواتار به همراه گزینه های GIF، ایموجی و استیکر ظاهر می شود. (همچنین بخوانید: Flipkart یک برنامه “فروش مجدد” راه اندازی کرده است؛ در اینجا نحوه فروش گوشی های هوشمند دست دوم در آن آورده شده است)

کاربران می توانند با کلیک بر روی گزینه آواتار برای اولین بار، همانند فیس بوک، آواتارهای خود را ایجاد کنند. سپس، واتس‌اپ به‌طور خودکار آواتار کاربر را به یک بسته برچسب تبدیل می‌کند که شامل طیفی از عبارات و احساسات، از جمله چهره‌های دوست‌داشتنی، گریه، عشق، دلشکستگی، LOL و ذهن است. (همچنین بخوانید: 2000 روپیه در ماه در این سیاست LIC سرمایه گذاری کنید، بیش از 48 میلیون روپیه بازده دریافت کنید؛ جزئیات را اینجا بررسی کنید)

علاوه بر این، علامت + در سمت چپ ویژگی آواتار در پنجره پیام وجود دارد. کاربران باید بتوانند استیکرهای آواتار اضافی را با کلیک بر روی نمادهای مثبت و آواتار اضافه کنند. با این حال، هیچ قطعیتی در این زمینه وجود ندارد. اسکرین شات ارائه شده توسط سایت وبلاگ همچنین نشان می دهد که چگونه کاربران واتس اپ می توانند بسته استیکر آواتار را با فشار دادن دکمه “ویرایش آواتار” که به سمت پایین بسته ظاهر می شود، به روز کنند.

این تصاویر همچنین نشان می دهد که کاربران واتس اپ می توانند آواتار خود را به عنوان عکس پروفایل خود تنظیم کنند. این شبیه به قابلیتی است که یک کسب و کار در فیس بوک ارائه می کند. طبق این مقاله، هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه زمانی این قابلیت در برنامه های اندروید و iOS این شرکت در دسترس خواهد بود، وجود ندارد زیرا هنوز در مرحله توسعه است.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما