واتفورد 1-2 چلسی: آبی ها رتبه اول خود را از دست نداده اند

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان توماس توخال در رده نخست با برتری یک امتیازی مقابل منچسترسیتی توانستند تیم سرسخت واتفورد را شکست دهند تا امتیاز امشب خود را حفظ کنند.

واتفورد شروع خوبی داشت و ژائو پدرو در دقیقه سوم با پاس تام کلورلی پیش افتاد اما ضربه او توسط تروو چالوبا مهار شد و تنها یک کرنر برای تیم میزبان ایجاد کرد.

واتفورد به برتری خود ادامه داد و در دقیقه 6 ژائو پدرو دوباره روی یک پاس فمینیستی پیش افتاد اما این بار ادوارد مندی با واکنشی دیدنی توپ را بیرون کشید.

در دقیقه 13 بازی با سکته قلبی یکی از تماشاگران روی سکو برای دقایقی قطع شد. با این حال، بازی پس از انتقال او به بیمارستان از سر گرفته شد.

بازیکنان چلسی در ادامه بازی خوب کار کردند و میسون مونت در دقیقه 19 به گل اول بازی نزدیک شد اما ضربه والی تماشایی او به تیرک دروازه برخورد کرد.

گل دقیقه 29 واتفورد باعث شد چلسی تا پایان بازی پیش بیفتد. در حالی که از سمت چپ راه می رفت، پاس زمینی مارکوس آلونسو در محوطه جریمه به هاوارتس رسید و او خود را مقابل دروازه میسون مونت دید. تیم ملی انگلیس هم شوکه شده بود.

پس از این گل واتفورد پیش افتاد که چلسی در دقیقه 32 در موقعیت ضد حمله قرار گرفت اما پاس عمقی خوب پولیشیچ در موقعیت آفساید به هاوارتس رسید و این فرصت را از دست داد.

سه دقیقه بعد با کمک کلرلی و ژائو پدرو، دنی رز پیش افتاد، اما ضربه او درست در جایی که ادوارد مندی بود به بیرون رفت.

در نهایت در دقیقه 43 حملات واتفورد ادامه یافت، تیم میزبان به تساوی رسید. امانوئل دنیس روی یک ضربه سریع از روی پاس موسی سیسوکو پیش افتاد و با یک ضربه دقیق توپ را به گوشه دروازه چلسی فرستاد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم شاگردان واتفورد موقعیت خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نهایت توپ دوم در این نیمه نتوانست از خط دروازه عبور کند و دو تیم به رختکن رفتند. 1-1.

دو تیم هجومی در نیمه دوم شروع کردند و در دقیقه 49 چلسی در ضدحمله نزدیک بود به گل دوم برسد که ضربه میسون مونت توسط مدافعان حریف مهار شد.

هر دو تیم به حملات خود ادامه دادند و در دقیقه 57 کلرلی فرصت ضدحمله داشت اما به موقع عقب نشینی کرد.

بازیکنان واتفورد در کنترل بودند اما چلسی در دقیقه 72 گل دوم را به ثمر رساند. با ارسال میسون مونت از سمت چپ، توپ به حکیم ضیاء رسید و او با ضربه ای درخشان دروازه را باز کرد.

پس از این گل باز هم بازیکنان چلسی پیش افتادند و در دقیقه 82 مونت زیاس دوباره تقریباً چیزی برای گلزنی نداشت اما این بار دروازه بان واتفورد توپ را مهار کرد.

واتفورد تا آخرین دقیقه برای گل تساوی تلاش کرد اما در نهایت این تلاش ناکام ماند و چلسی با نتیجه 2-1 پیروز شد.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما