واتفورد 1 – 3 شهر; تیم پپ به خانه بازگشت

[ad_1]

سیتیزن ها در روز شکست غیرمنتظره چلسی مقابل وستهام با سه گل از سد واتفورد گذشتند و توانستند به صدر جدول رده بندی لیگ برتر صعود کنند.

سیتی شروع خوبی داشت و می توانست در دقیقه دوم با ضربه سر نزدیک لاپورتای آمریکایی گل اول را به ثمر برساند اما ژائو پدرو به زیبایی توپ را مهار کرد.

اما چند دقیقه بعد منچسترسیتی گل اول را به ثمر رساند. ارسال دقیق فیل فودن از سمت چپ در دو قدمی دروازه به رحیم استرلینگ رسید و ستاره انگلیسی به راحتی گل اول تیمش را وارد دروازه واتفورد کرد.

در دقیقه 10 جک گریلیش در موقعیتی بسیار خوب می توانست خیلی سریع گل دوم سیتی را به ثمر برساند که ضربه سر او را دروازه بان واتفورد بدون دفاع کناری مهار کرد. در دقیقه 16 واتفورد از سمت راست دنیس فرصت خوبی برای گل تساوی داشت اما ادرسون با واکنشی دیدنی توپ را مهار کرد.

اما پس از آن سیتی گل دوم خود را به ثمر رساند. سیو باکمن در سمت راست و در گوشه ای سخت به برناردو سیلوا فرصت داد و گل دوم سیتیزن ها نیز با یک ضربه دقیق وارد دروازه واتفورد شد. سیتی سپس به خوبی بازی را در دست گرفت و با همان دو گل عالی به رختکن رفت.

سیتی در همان دقیقه اول نیمه دوم در آستانه زدن گل سوم بود اما ضربه رحیم استرلینگ با پاسخ دیدنی بچمن همراه شد. در دقیقه 60 فیل فودن با حرکت رو به جلو از سمت چپ فرصت خوبی برای زدن گل سوم سیتی داشت اما ضربه او به تیرک دروازه واتفورد برخورد کرد.

اما دقایقی بعد سیتی گل سوم را به ثمر رساند. برناردو سیلوا روی پاس کایل واکر با یک ضربه فنی باورنکردنی به گوشه دروازه و حرکت رو به جلو از سمت راست گل سوم را به ثمر رساند. جک گرلیش در آستانه زدن گل چهارم بود که ضربه او پس از برخورد به مدافعان واتفورد به تیرک دروازه برخورد کرد.

اما در دقیقه 75، هرناندز با یک ضربه زمینی دقیق از سمت راست محوطه جریمه، یک گل برای واتفورد تکمیل کرد. سپس سیتی بازی را به خوبی اداره کرد و با همین نتیجه 1-3 واتفورد را شکست داد.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم