واقعا جادو است

شیکاگو کابز روز پنجشنبه با نتیجه 4-2 سینسیناتی ردز را شکست داد، اما موضوع این نبود.

لیگ اصلی بیسبال برای بازی Field of Dreams راه خود را به Dyersville، آیووا پیدا کرده است، و ورزشی که گاهی اوقات با آینده فناوری خود دست و پنجه نرم می کند، یادآوری می کند که وقتی بازی به ساده ترین شکل خود تقسیم شود، چقدر می تواند عالی باشد.

ویلسون کنترراس، شکارچی توله گفت: «این واقعاً جادویی است. او از انرژی ای برخوردار است که من فکر می کنم واقعی است.»

تالار مشاهیر کن گریوی جونیور، زاج قرمزها، با پدرش بازی کرد – بازیکن بسیار خوبی برای قرمزها به تنهایی – قبل از مسابقه، تابلوی امتیاز باعث شد که فن‌وی پارک مد روز به نظر برسد و هر دو تیم لباس‌های دور ریخته‌شده به تن داشتند. در دورانی که بازسازی باشگاه ها کمی مرتبط تر بود.

کایل فارمر، بازیکن پایه سوم قرمزها، به خبرنگاران گفت: “آنچه آنها اینجا انجام داده اند شگفت انگیز است.” من فکر می کنم هر بازیکن بیسبال باید این را تجربه کند.”

در مورد بیسبال، کابز با برتری 3-0 در بالای مسابقه اول با ضربات سکته مغزی، دو ضلعی و یک موضوع قدیمی را حفظ کرد. هیچکدام از تیم ها امسال وارد زمین بازی نشده اند و تنها یادآوری واقعی که بازی در سال 2022 برگزار می شود این بود که تیم ها در مجموع از 9 بولر استفاده کردند و 26 حمله تهاجمی وجود داشت. (درو اسمایلی شیکاگو با 9 بازی از 5 بازی بدون گل پیروز شده است.)

سال گذشته، یانکی ها و شیکاگو وایت ساکس در اولین رویداد سالانه خود در حال حاضر، واکنش لیگ برتر بیس بال به بازی های NHL در فضای باز، روبرو شدند. در حالی که بازی سال گذشته، به لطف رقابت تیم‌ها، پر جنب و جوش‌تر بود، و با یک بازی هیجان‌انگیز پاپ‌تر، به نظر می‌رسید که این هیجان همچنان ادامه داشته باشد، حتی اگر نسخه امسال چیزی شبیه به آن وجود نداشت.

جمعیت 7823 نفری – تقریباً دو برابر جمعیت معمولی Dyersville – از این رویداد خوشحال به نظر می رسید، و بازیکنان از شانس خود برای تجربه چیزی که حداقل در حال حاضر فقط یک بار در سال برای دو تیم خوش شانس می آمد هیجان زده بودند.

اسمایلی گفت: “یک بازی مثل این – شما دوباره احساس می کنید بچه هستید.” “شما آنجا در حال بازی بیسبال در مرکز آیووا هستید.”

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما