واکنش بیرانوند به رکوردشکنی پرسپولیس

دروازه بان اول و ملی پوش پرسپولیس می گوید موفقیت این تیم را بر همه چیز ترجیح می دهد.

کم نیستند کسانی که فکر می کنند بهترین خرید تابستانی در پرسپولیس علیرضا بیرانوند است. علیرضا پس از دو سال حضور در فوتبال اروپا به پرسپولیس بازگشت و همچنان یکی از بهترین های تیمش بود. پرو پس از مدتی نیمکت نشینی در اروپا به پرسپولیس بازگشت تا به سطح قبلی خود در فوتبال ایران بازگردد و در جام جهانی دروازه بان تیم ملی باشد.

بیرانوند انگیزه زیادی برای بازگشت به روزهای خوبش در پرسپولیس دارد و با هدایت نینکا، مربی دروازه بان های برزیلی پرسپولیس، آماده درخشش در ترکیب خود خواهد بود تا سرمربی تیم ملی را مجبور کند به این موضوع فکر نکند. هر گزینه ای غیر از گل تیمش در جام جهانی.

مشکل بازی بیرانوند کاملا مشهود است و انگیزه بالای او تا این مرحله به او و پرسپولیس کمک کرده است. هواداران سرخپوشی که فصل گذشته مشکلات گلزنی زیادی داشتند، با بازگشت بیرانوند خیالشان راحت خواهد شد و نگران این موضوع نخواهند بود.

پرو امسال نیز رقابت بسیار جذابی برای کسب بیشترین کلین شیت با حریفان خود در لیگ برتر خواهد داشت و قصد دارد رکورددار بیشترین کلین شیت در لیگ برتر شود و از رکورد سید حسین حسینی در لیگ برتر پیشی بگیرد. فصل قبل رقابتی فوق العاده که برنده آن تاثیر مهمی در سرنوشت لیگ برتر نیز خواهد داشت.

در شرایطی که پرسپولیس تنها تیمی بود که در پایان هفته چهارم در لیگ گل نخورد، بیرانوند امیدوار بود بتواند دروازه تیمش را در دیدار هواداران بسته نگه دارد. و تا دقیقه 80 در این کار موفق بود تا اینکه داریوش شوجیان با یک ضربه پنالتی دروازه خود را باز کرد تا اتفاق لیگ هجدهم پرسپولیس و برانوند تکرار شود.

علی بیرو در آن فصل در چهار بازی ابتدایی تیمش مقابل بادیده، فولاد، استقلال خوزستان و نوات مسجد سلیمان گلی دریافت نکرد و در پایان هفته پنجم و مقابل صنعت نفت، میلاد جهانی موفق به افتتاحیه شد. دروازه پیرانوند در ورزشگاه تختی آبدان.

بیرانوند با وجود به ثمر رساندن این گل، عملکرد خوبی در ترکیب پرسپولیس داشت و عملکرد خوب او یکی از دلایل پیش افتادن شاگردان یحیی گل محمدی در هفته پنجم بود. پس از شکستن رکورد بیرانوند در این فصل با علیرضا تماس گرفتیم تا در این باره با او صحبت کنیم.

بیرانوند گفت: ابتدا باید بگویم بسیار خوشحالم که سومین برد متوالی خود را کسب کردیم و توانستیم در صدر جدول باقی بمانیم. امیدوارم بتوانیم همین روند را با تلاش زیاد ادامه دهیم و در پایان فصل هواداران را خوشحال کنیم.

بیرانوند و درباره شکستن رکورد گل نخوردن در دیدار مقابل هواداران گفت: تمرکزم را روی این مسائل از دست نمی دهم. کلین شیت برای یک دروازه بان مهم است و البته همه دروازه بان ها می خواهند در هر بازی یک دروازه بان بسته نگه دارند. من هم همین احساس را دارم، اما قطعا موفقیت تیمم از هر چیز دیگری برایم مهمتر است. این را با قاطعیت می گویم که فقط قهرمانی پرسپولیس برایم مهم است و تمام تلاشم را می کنم تا با بچه های دیگر هم این اتفاق بیفتد.

در بازی با هواداران سه گل پیش بودیم و طبیعی است که بعد از زدن 3 گل تیم کمی از نظر تمرکز و انگیزه کمتر ضرر کند. به هر حال فوتبال است و این اتفاقات می افتد. با این حال باز هم می گویم که کسب 3 امتیاز مهم بود و از این بابت بسیار خوشحالم.

همانطور که دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی درباره نظر کارشناسان داوری مبنی بر اشتباه بودن پنالتی هوادار گفت: نظر کارشناسان را هم دیدم اما حالا این مسابقه تمام شده و چیزی تغییر نمی کند. من نباید تمرکزم را از بین ببرم و به این مسائل بپردازم. در حال حاضر فقط به بازی با نفت مسجد سلیمان فکر می کنم و روی این دیدار تمرکز می کنم.

علی ردا در پایان درباره شرایط تیم پرسپولیس در ادامه فصل و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: الحمدلله الان پیشتاز هستیم و شرایط خوبی داریم. هنوز مسابقات زیادی باقی مانده است و برای کسب عنوان قهرمانی باید تا پایان فصل به دوران خوب خود ادامه دهیم. هدف ما قهرمانی است و برای رسیدن به آن تلاش می کنیم.

منبع: خبر

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما